ProMMAC vs PLMMA Z NAJMANEM

KorwinMikke

Jungle Fight
Featherweight
PROMMAC-PLMMA-e1412691535833.jpg




Siema, Jak myślicie jaka gala lepiej się sprzeda? Najman vs ktoś, reszta średnio ważna czy dobra rozpiska PROMMAC?



ja obstawiam to pierwsze



wiadomo z kim zawalczy legenda Polskiego MMA El Testosteron?
 
Na pewno najlepiej by się sprzedała/była oglądana gala TVN vs TVP, ale czy o to chodzi w tym sporcie? Tylko tym, którzy chcą z tego głównie liczby wykręcać, a nie produkować najlepszych sportowo zawodników MMA.
 
PLMMA z Najmanem, niestety. Tak jak pisalem wczesniej, zestawic Najmana z Walusiem i PLMMA moze startowac ze swoim pierwszym PPV :-)
 
oby ProMMAC, ale sądzę, że jest wielu Januszy, którym widok obijanego Najmana jeszcze się nie znudził... :/
 
'Każdy fan MMA wybierze ProMMAC olewając ciepłym moczem gówniane PLMMA."



Kazdy prawdziwy fan MMA obejrzy w miare mozliwosci obie gale i bedzie zyczyl sukcesu organizatorom obu z nich.
 
Kazdy prawdziwy fan MMA obejrzy w miare mozliwosci obie gale i bedzie zyczyl sukcesu organizatorom obu z nich.


zawsze lepiej obejrzec lige mistrzów niż klase C. W tym zestawieniu ProMMAC to pozycja obowiązkowa.
 
tam bylo pytanie?
Najman zawalczy z Kulakiem na PLMMA

PROMMAC bedzie na polsat sport a PLMMA na orange sport, takze PROMMAC zrobi wieksza furore, mam nadzieje ze jesli chodzi o procentowe zapelnienie hali takze
 
Trzeba brać sprawy w swoje ręce, uświadamiać znajomych i zasuwać do częstochowy na Prommac.
 
w sobote byłem na spotkaniu we wrocławiu z Andrzejem Gołotą i był też Najman. Patrząc na to jakie zainteresowanie wywołał - żadne pomieszane ze sporadycznym wyśmianiem nie wierzę, żeby sciągnął ludzi na PLMMA więcej niz Tomek Drwal na Prommac
 
Back
Top