PROMMAC utracone zludzenia ?

Fresh tez tego nie rozumiem, ale zapowiada sie kolejna kolizja lokalizacyjna z PLMMA chociaz nie az tak bliska czasowo jak ostatnio w Lublinie. Moze to jest powodem. Poza tym chyba nie do konca jasny jest format tej planowanej na 15 lisopada gali. Wiele wskazuje na to, ze bedzie to cos posredniego miedzy Po prostu walcz a duza gala, formatu tej inauguracyjnej we Wroclawiu. Zawalczy pewnie Drwal, uczestnicy Po prostu walcz w Lublinie i nowe nabytki.
 
nie ogarniam jak mozna zapowiadac gale na 15 listopada gdy mamy 17 wrzesnia... niecale 2 miesiace na przygotowania, ogarniecie rywali i organizacje? dobra prowizorka. szkoda Tomka Drwala.
 
@Vae jaką konkretnie lokalizację masz na myśli? Bo ja słyszałem nawet coś o Częstochowie swego czasu.
 
Ja tez.



baju zawodnikom akurat nie robi to chyba specjalnej roznicy w przygotowaniach czy gala odbedzie sie w Tarnowie, Tarnobrzegu czy w Toruniu, jezeli znaja termin i rywali.
 
Czestochowa potwierdzona, termin rowniez. Temat mozna zamknac, oby na zawsze :) Jak juz go zalozylem to na koniec pozwole sobie na pewna doze fantazji. Chociaz moze to nie do konca fantazja, raczej spekulacja polaczona z tzw. chciejstwem. Otoz mam jakies silne wewnetrzne przeczucie, ze Tomasza Drwala zabraknie na tej gali, przynajmniej w charakterze zawodnika a zawalczy ktos, kto w przeszlosci bywal juz gosciem, mianowicie Marcin Held. Pewnie sie myle, ale pomarzyc zawsze warto.
 
Drwal vs Mamed na KSW, Held po wygraniu finału Bellatora zawalczy sobie na PROMMAC, te opcje też mi się bardzo podobają :)
 
Ze względu na to że PROMMAC 2 ma bardzo dużą konkurencje w Częstochowie i do odbycia się bali potrzebna jest odpowiednia frekwencja pozwoliłem sobie +/- policzyć ile biletów zostało sprzdanych. Obecnie zostało sprzedanych około 650 biletów, czyli jakieś 15% hali. Jest dobrze?
 
KML jesli sie myle to wyprowadz mnie z bledu, ale zdaje sie, ze jako sprzedane policzyles bilety niedostepne w sprzedazy internetowej. Bazujac na planie sali z KupBilet wejsciowki sprzedaja sie poki co fatalnie a wlasciwie nie sprzedaja sie w ogole, niestety. Pozostaje liczyc na to, ze upublicznienie kolejnych zestawien i blizszy termin gali zmieni znaczaco te tendencje.
 
Myslicie ze Godzilla jest w stanie przyciagnac lokalna publicznosc ? Na gali we wroclawiu mial dos glosnny doping



10687855_535710686573021_7066010146001217053_o.png
 
Oglaszajac ten wystep mogli podac, ze trzech bylych rywali Jacka walczy w sobote na KSW a dwoch z nich pokonal :)
 
Sorry Panowie, policzyłem z miejscami niedostępnymi. Do tej pory sprzedało się niecałe 400 biletów, które zresztą są bardzo tanie.



Nie wiem czy ludzie z Prommac myślą, że ludzie z Częstochowy będą dzień w dzień śledzić ich profil na facebooku w oczekiwaniu na kolejne nazwiska i mieć nocne zmazy słysząc nazwisko De Fries.



Jakiś markieting by się przydał. Panowie ktoś jest z Częstochowy? Są jakieś plakaty na mieście? Jakaś reklama w regionalnych mediach?
 
@KML we Wrocławiu na około 2 tyg do gali miasto zostało zasypane plakatami. Gdzie się człowiek nie ruszył to był prommac. Może teraz też tak chcą zrobić.
 
oprócz informacji jakieś 2 tyg temu w lokalnej gazecie internetowej zero plakatów . Nawet MMA ATTACK jak bylo w Katowicach to ok 2 miesięcy przed kilkanaście bilbordow w Czwie było i mnóstwo plakatów na słupach , przed prommac cisza
 
Miejmy nadzieje, ze w przyszlym tygodniu, po ogloszeniu rywala Tomka wszystko ruszy z wiekszym impetem.
 
teraz cieżko z promowaniem się w częstochowie bo 25 października będzie walczył Gołota a ludzie, częstochowscy lokalni dzienniakrze jak się okazuje MMA i Gołota to jedno i to samo
 
Tak wiec zludzenia jdnak ostatecznie utracone. Na pozegnanie najlepszy HL z polskiej gali ever. Szkoda.



https://www.youtube.com/watch?v=9tHzTVWaYv8&list=UUagX-xhAGZ-PNvpcQbh-g7w
 
Z dumą mogę powiedzieć: "Byłem tam" Ten doping! Nigdy nie zapomnę tej gali przez to.



@down dlatego ja nie rozumiem jak inni mogą się cieszyć, że nie ma alternatywy dla KSW. Umówmy się PLMMA, FA itd to nie ten level. Wiadomo, że między innymi przez to te organizacje upadały, ale miały to coś czego brakuje KSW, a czego ja osobiście szukam w MMA.
 
Z dumą mogę powiedzieć: "Byłem tam" Ten doping! Nigdy nie zapomnę tej gali przez to.






zabawa na trybunach podczas tej gali była fantastyczna. najgorsze jest to, ze gal gdzie bawiłem się najlepiej - ProMMAc i MMA Attack już nie ma ...
 
Back
Top