problemy z logowaniem

Wszędzie tak jest. Na lapku google chrome na wifi domowym/ tryb prywatny.
Na telefonie, sieć komórkowa, wifi od znajomych, też google chrome.
Mam to samo tylko już się przyzwyczaiłem. Na różnych kompach z podłączeniem do innego internetu to samo.
 
A mozecie przez kilka nastepnych logowan nie wpisywac hasla, tylko je wklejać by być na 100% pewni, ze jest prawidłowe?
 
@dssport ale lewy klawiszy myszy dziala? :) #zart

Mozna by sie bawić Developer Tools pod F12, ale to jak mówię w sesji z współdzieleniem ekranu, bo wytłumaczyć trudno :(
 
A mozecie przez kilka nastepnych logowan nie wpisywac hasla, tylko je wklejać by być na 100% pewni, ze jest prawidłowe?
u mnie hasło jest tak proste, że po ciemku i pod wpływem wpisuję dobrze. Ja upatrywałem winy w tym, że mam w zwyczaju wylogowywać się i uznawałem 1 próbę logowania za zakończenie sesji na innym sprzęcie (po wifi). W trybie prywatnym hula za 1 razem.
 
Zreszta przy logowaniu tez jest problem. Ale zawsze myslalem, ze poprostu zle wpisuje haslo, a za 2 razem jak wpisuje powoli i dokladnie to zawsze dziala. Zaraz sie wyloguje (2 razy :D) i zaloguje wpisujac dokladnie haslo.

Wpisalem dokladnie haslo, zalogowalem sie za 1 razem.
Hasło zapewne wpisujesz dobrze. Jak będziesz wklejał to było by pewnie tak samo.
Za drugim razem loguje zawsze normalnie. Przy pierwszym zawsze drze mordę że ciastka czy coś.
 
Back
Top