Problem z Fight Passem / co z tą kartą?

Jest mozliwość obejrzenia na fight pass walki Matt Brown z Erickiem Silva? Bo szukam ale jest chyba tylko wersja płatna a zdawało mi się że gale Fight Night miałby być dostępne od razu?
 
Jak masz wykupionego fight passa to na pewno jest, tylko że cała gala do obejrzenia - a nie pojedyncza walka. Ja oglądalem sam 3 dni po gali, a walke wieczoru jeszcze pare dni temu powtórzyłem, więc po prostu dobrze poszukaj :-)
 
"*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support."






Rozwiazal ktos ten problem ? Karta z Millenium dziala normalnie a z Multibanku juz nie :(
 
alosh, u mnie okazało się ze karta nie ma możliwości płatności internetowych, co dało się zmienić w ustawieniach - próbowałeś?
 
Ja w ing miałem limit 0 zł na płatności internetowe i wyskakiwało mi to samo. Podniosłem limit i już nie było problemu żadnego.



Calo a Ty masz normalnie wykupiony czy 7 dniowy darmowy? Bo co najwyżej znalazłem prelimsy tej gali.
 
Ja w ing miałem limit 0 zł na płatności internetowe i wyskakiwało mi to samo. Podniosłem limit i już nie było problemu żadnego.


This.



kapusta, właśnie z ciekawości zaglądnałem na fight passa i rzeczywiście nie widzę tej gali. Zaraz popytam na sherdogu
 
Z góry wielkie dzięki. Specjalnie czekałem na nadrobienie tej walki jak bedę miał fightpassa zeby obejrzeć w dobrej jakości a tu nagle nie ma ;) A kojarze że chyba Wojek w sss mówił że gale fight night można oglądać prawie od razu.
 
kapusta, łap topic, ale póki co żadnych konkretnych odpowiedzi nie dostałem



http://forums.sherdog.com/forums/showthread.php?p=95584357&posted=1
 
LOL. Kupiłem poprzednią subskrypcje na Fight passie 27 maja a pisze mi że obecnie nie mam żadnych. Spamuję mailami do centrum pomocy, może mi coś odpiszą.
 
Dzięki już teraz działa. W sobotę wchodziłem dokładnie w ten sam link ale wyskakiwało mi że obejrzenie tej gali (poza prelimsami) jest płatne i kosztuje bodajrze 7,99.
 
Jak jakaś gala kosztuje 7,99 to właśnie jest w Fightpass.



Bo to wtedy chodzi o miesięczną opłatę a nie za pojedynczą galę
 
Panowie, od rana na fightpassie mam 504 Gateway Time-out. Ma ktoś coś podobnego? To jest z ich winy, czy bardziej ode mnie ( problem sieci lub kompa)?
 
Back
Top