PRO FC: Team MMArocks vs. Peresvet FT!

Bosy

Slugfest / UFC

W pierwszym meczu ligi narodów PRO FC ekipa Polski (Team MMArocks) spotka się z Rosyjskim Peresvet FT- drużyną która wygrała pierwszą ligę PRO FC: Union Nation Cup.
Gala odbędzie się 6 sierpnia w malowniczym Rostowie nad Donem.

Rozpiska:

70 kg.: Michał Mankiewicz (4-0) vs. Maratbek Kalabekov (10-3)
76 kg.: Mariusz Radziszewski (5-6-1) vs. Magomed Saadulaev (9-0)
84 kg.: Artur Kadłubek (8-6) vs. Mukhamed Aushev (7-3)
93 kg.: Łukasz Woś (1-2) vs. Shamil Tinagadjiev (5-2)
Open.: Jacek Czajczyński (2-5) vs. Abakar Kaplanov (1-0)

PRO FC: Team MMArocks vs. Peresvet FT!

G

Guest

Guest
boi bez prawia! powodzenia tam w tunieju nie przynieście Polsce hańby;)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
boj bez prawił
icon_wink.gif
Team MMArocks Warrrrrrr
icon_smile.gif

grzejnik78

Maximum FC
Welterweight
Patrzac na statystyki to chyba z pozycji underdog-a startujemy , ale z takim zapleczem powinno sie udac .

WWWWWWWWAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grzejnik78

Maximum FC
Welterweight
“Zgodnie z tradycją, pierwszej rundy odbędzie się w Rostowie nad Donem na świeżym powietrzu i na ringu, zamontowane na wodzie, gotowy do oceny rosyjskiej kolor? ”

Jak ktos to rozumie to prosil bym o przetlumaczenie.

Tjo

Moderator
Cohones
Jutro będę mieć chwilę to podeślę sensowne tłumaczenie, bo ten translator ładnie kaleczy :) Miazga.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Mysle, ze chodzi o to, ze pierwsza gala (pierwsza runda turnieju) odbedzie sie na ringu, ktory bedzie zainstalowany na swiezym powietrzu na wodzie. Praktycznie tylko nie wiem o co chodzi z tym kolorem.

Tjo

Moderator
Cohones
Chodzi o to jak Bosy ocenia/jaka jest jego opinia o tym "nastroju" stworzonym przez Rosjan

Tjo

Moderator
Cohones
Odp.: Dla Chłopaków, którzy walczyli na Hell Cage czy KSW to nie stanowi problemu. Walka to walka i nie ważne gdzie ona się odbywa. Mam tylko nadzieję, że ring nie będzie zalany (śmiech).

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
Panowie redaktorzy albo Tjo: wiadomo Wam coś o tym jaki będzie regulamin walk? Chodzi mi o takie sprawy jak ilość rund, łokcie, stompy, soccery i kolana w parterze; bo walki o ile wiem toczą się na ringu.