Pro Evolution Soccer 2018

Yoshi 1899

Legacy FC
Lightweight
Tak jak w temacie gra ktoś z was w tą piłkę od Konami ??? Ja gram na PS4 głównie w tryb My Club.
6bb53c62333d445egen.jpg
 
jakby ktoś miał do odsprzedania na ps4 to chętnie kupię :p
 
Ja gram mocno(niestety z braku czasu tylko 6 dywizja)-mozemy sie ustawic jak cos - niemachooyawewsi moj gamertag

11 w MyClub jak na teraz

Moraes
Cuadrado-Howedes-Ramos-Laporta

Kante-Fernandinho-De Bruyne

Salah-RL9-Mkhitaryan


Daj znac
 
jakby ktoś miał do odsprzedania na ps4 to chętnie kupię :p
Na psn wersje cyfrowa mozna kupic za ok 110 zl , mozna tez pobrac za free Pes 2018 Lite , ogólnie cena spadla od premiery dosc znaczaco ja za pre ordera z zegarkiem dalem 230 zl z czego odzyskalem 70 zl po sprzedaniu kumplowi Pesa 2017.
 
Ja gram mocno(niestety z braku czasu tylko 6 dywizja)-mozemy sie ustawic jak cos - niemachooyawewsi moj gamertag

11 w MyClub jak na teraz

Moraes
Cuadrado-Howedes-Ramos-Laporta

Kante-Fernandinho-De Bruyne

Salah-RL9-Mkhitaryan


Daj znac
Fajny sklad z checia przytulił bym do swojego teamu N.Kante oj ten wariacik by mi sie przydal :lol: Odezwe sie , mozna zagrac jakis sparing.
 
To jest mój skład na ten moment :

bf6c57f9a1951cb4gen.jpg


W tym roku mam dość szczęśliwą rękę do piłek ,moje 1 losowania w 1 weekend po premierze trafiłem:
Messiego 30 level (1 raz w historii) +Mbappe 30 level +Ramos 1 level czyli w miarę solidne podstawy potem doszli z darmowych losowań po wygraniu tych tygodniowych cup-ów :Courtois , Ter Stegen , D.Silva i z normalnych losowań teraz na święta Aguero i Griezmann , najdroższym piłkarzem ze skautów był Lewandowski na którego musiałem uzbierać coś ok 270 tyś gp (2 skautów)

W tę grę gram regularnie od kilku lat, nie jestem może jakimś super mega wymiataczem ale jak ktoś by chciał się o coś zapytać to niech pisze , jak będę potrafił to coś tam mogę poradzić jeśli chodzi o budowanie składu, piłkarzy itd
 
Mój składzik z darmowego PES lite bez kupowania żadnych płatnych monetek
Team :penn:
Kroosa z chęcią bym wytransferował do siebie :wink: Ogólnie jeśli chodzi o CMF to w tym roku bez rewelacji w losowaniach u mnie. Tobie tak naprawdę przydał by się lepszy GK i jeszcze jeden CB klasowy i był by chyba git ???
A jakiego trenera używasz ???
 
Trenera mam słabego, bo jak byli dostępni to nie miałem coinsow. Jak mam coinsy na rynku nie ma nic ciekawego. Będę połował na Pepa

CB mam srebrnego Diop. Niesamowity dzik juz na 81 a można go jeszcze sporo podlevelować
 
Już coś s znalazłem. Gra ktoś w myclub? Jakieś porady? Nigdy w to nie grałem.

Przede wszystkim nie trać monet na jakieś głupoty tylko w pierwszej kolejności zainwestuj w trenera z formacją która ci będzie odpowiadać , na samym początku gp nie traciłbym na losowania tylko składał i przy pomocy scoutów których dostajesz za każdy mecz zbudował podstawy zespołu czyli powiedzmy średniej klasy :GK,CB,CMF,CF.
Tu jest strona ze wszystkimi kombinacjami scoutów dla każdego piłkarza:
http://pesdb.net/pes2018/





 
Ktoś już sprawdził nowego PESa? Jak na razie grałem tylko w demo i pomimo moich obaw to raczej niczego nie zepsuli, a tylko poprawili parę rzeczy jak praca bramkarzy i ruchy zawodników.
 
Ktoś już sprawdził nowego PESa? Jak na razie grałem tylko w demo i pomimo moich obaw to raczej niczego nie zepsuli, a tylko poprawili parę rzeczy jak praca bramkarzy i ruchy zawodników.

Do mnie wczoraj dotarł pre-order i jak na ten moment to mam same pozytywne odczucia , wszystko co dzieje się na boisku jest jeszcze bardziej realne niż było dotychczas , zachowanie piłki , reakcje piłkarzy np: po za słabym strzale gracz macha ręką z niezadowoleniem że mógł to lepiej wykończyć , reakcje trybun są super : grasz u siebie : przeciwnik robi akcję twoi kibice gwiżdżą, jest niecelne podanie lub strata przeciwników następuje wrzawa twoich kibiców itd. Strzały z wykorzystaniem R2 dla mnie super można naprawdę dokręcać piłkę tam gdzie się chce, wczoraj miałem też okazję rozegrać meczyk przy opadach śniegu i nie powiem bo warunki mają wpływ zarówno na piłkarzy, jak i na zachowanie piłki.
Jedyne co mi brakuje do pełni szczęścia to muszę ogarnąć jakiegoś patcha ze strojami, herbami. nazwami itd i będzie git.
 
Właśnie wróciłem do chaty ze swoją kopią ;) Patche do 18 wyszły zdaje się już po paru tygodniach.
 
Do mnie wczoraj dotarł pre-order i jak na ten moment to mam same pozytywne odczucia , wszystko co dzieje się na boisku jest jeszcze bardziej realne niż było dotychczas , zachowanie piłki , reakcje piłkarzy np: po za słabym strzale gracz macha ręką z niezadowoleniem że mógł to lepiej wykończyć , reakcje trybun są super : grasz u siebie : przeciwnik robi akcję twoi kibice gwiżdżą, jest niecelne podanie lub strata przeciwników następuje wrzawa twoich kibiców itd. Strzały z wykorzystaniem R2 dla mnie super można naprawdę dokręcać piłkę tam gdzie się chce, wczoraj miałem też okazję rozegrać meczyk przy opadach śniegu i nie powiem bo warunki mają wpływ zarówno na piłkarzy, jak i na zachowanie piłki.
Jedyne co mi brakuje do pełni szczęścia to muszę ogarnąć jakiegoś patcha ze strojami, herbami. nazwami itd i będzie git.

To zupełnie jak w fifie 16, super pozdrawiam :cool: :friends:

:mjsmile:
:pytalsiektos:
 
Właśnie wróciłem do chaty ze swoją kopią ;) Patche do 18 wyszły zdaje się już po paru tygodniach.
Właśnie wróciłem do chaty ze swoją kopią ;) Patche do 18 wyszły zdaje się już po paru tygodniach.
Czyli powiadasz że zakupiłeś to fajnie , ja wczoraj znalazłem patcha 175mb jest wszystko co potrzeba na ten moment , 20 min i można cieszyć oczy nazwani,logami,strojami.
Jak coś to tu są namiary:



Features
* All 42 competition logos
* All club emblems
* Kits for ALL NATIONAL TEAMS in game
* Kits for Premier League, Juventus and La Liga (i.e. Kits for Championship will come later)
* Banner, manager photo, stadium settings and shirt-name fix for Kitchee SC (AFC Champions League club)
 
Back
Top