Prośby masowe - lajki i tak dalej

Panowie jestem fundraiserem w Stowarzyszeniu zajmującym się pomocą osobom z autyzmem i zespołem aspergera. Żeby rozmawiać rzeczowo z potencjalnymi darczyńcami muszą oni mieć poczucie, że mogą też coś od nas dostać - to może być na przykład duża liczba osób, do których dotrze informacja o ich społecznym zaangażowaniu. W chwili obecnej jedną z ważniejszych potrzeb jest zebranie wkładu własnego (jest to około 100 tyś zł do marca 2016 r.) do dofinancowania przez PFRON pracy terapeutycznej z dorosłymi osobami niesamodzielnymi z autyzmem. Sam jestem w tej organizacji terapeutą - pracuję z osobami z zspołem aspergera - i wiem, że pieniadze nie idą w kibel. Dotej pory nie udawało się dostać pełnego dofinansowania, na czym najbardziej tracili podopieczni.
W związku z tym przydlugim wstepem - bardzo proszę o lajki i udostępnianie strony - https://www.facebook.com/StowarzyszenieDalejRazem
W razie pytań - proszę na priv.
 
To i ja mam prośbę, może nie tak szlachetną, jak niektórzy, ale jeśli ktoś uzna, że warto pomóc i dać lajka, to będzie mi miło:
https://www.facebook.com/WARsaw-Elite-Project-785185971590467/
Podlinkowana jest też aplikacja INSTAGRAM, więc niedługo i tam będzie można śledzić wszystko na bierząco ;-)
Jest to stronka promująca odzież warszawską. Szykowane projekty mają być na prawdę ciekawe i oryginalne, więc myślę, że warto śledzić. Stronka dopiero co powstała, pierwsze propozycje projektowe pojawią się zapewne za około tydzień.
Z góry dzięki za wszystkie polubienia.
Pozdrawiam.
 
Panowie mam prośbę. Żona startuje w konkursie plastycznym z dzieciakami ze swojego przedszkola. Podziwiam ją bo za wynagrodzenie, które otrzymuje to by mi się nie chciało, ale pracuje bardziej z powołania niż finansów. Jak ktoś ma chwilkę to zagłosujcie na jej pracę. W nagrodę mogą dostać np. wyposażenie sali w zabawki itp. Z góry dziękuje w imieniu swoim, żony i dzieciaków. Dzięki.

http://www.akademia-aquafresh.pl/ko...a/847/przedszkole-niepubliczne-borowiki-.html
 
Panowie, tę prośbę kieruję do Was - potrzebne nam są głosy w konkursie "Strażacy na medal". Moja jednostka, OSP Lębork, ma szanse na zgarnięcie wygranej, która będzie przeznaczona na sprzęt. Nie lubię konkursów typu głosowanie / zdobywanie lajków, no ale musiy się jakoś zmobilizować.

Link do apki na FB poniżej. Z góry dzięki!
https://apps.facebook.com/strazacy_na_medal/?id=1012722112132216
 
Panie i Pany, dam to w "prosbach masowych", ale tutaj tez prosze. Chociaz tak moge sie komus odwdzieczyc:
Nasz produkt, akumulatory AHI firmy Aquion Energy, otrzymał złoty medal targów GreenPower w Poznaniu.
Teraz trwa głosowanie konsumentów. Będę ogromie zobowiązany i wdzięczny, jeżeli zechcielibyście oddawać swój głos 1 raz na dobę (nie częściej) przez najbliższe 35 dni (z różnych urządzeń z różnych adresów IP) na ten produkt :-). Jest on opisany w sposób następujący:
Akumulator w technologii Aqueous Hybrid Ion (AHI™)
Aquion Energy, Inc., USA|Zgłaszający: EMU Sp. z o.o., Sp.k., Gdańsk

Poniżej zaproszenie po kliknięciu na które nastąpi przekierowanie na stronę z głosowaniem (http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/196/). Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
 
Back
Top