Wyniki PRIME SHOW MMA 8: Don Kasjo vs Tańcula – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
PRIME-8.jpeg


13 kwietnia o 20:00 w Warszawie rozpoczęła się gala PRIME SHOW MMA 8: Zadyma 2.0, podczas której odbyło się trzynaście pojedynków. W najważniejszym z nich Kasjusz Życiński zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą w starciu na zasadach boksu w dużych rękawicach.

Wyniki:

Walka wieczoru:

[Boks, duże rękawice]: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pokonał Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów

Karta główna:

[K-1, duże rękawice]: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pokonał Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez nokaut (uderzenie z obrotu) w rundzie pierwszej
[K-1, małe rękawice]: Paweł "Prezes" Jóźwiak pokonał Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez techniczny nokaut (liczenie) w rundzie trzeciej

Finał Igrzysk Gladiatorów
[Boks, małe rękawice, możliwość dobijania]: Rafał Pazik pokonał Macieja "Wujka Samo Zło" Gnatowskiego, Ronaldo "Czarnego Polaka" Mirandę i Huberta "Dredziastego" Węzkę ("Wujek Samo Zło" pokonał "Dredziastego" przez dyskwalifikację, Pazik pokonał "Czarnego Polaka" przez techniczny nokaut (trzy nokdauny) i Pazik pokonał "Wujka Samo Zło" przez techniczny nokaut)

[MMA, K-1, MMA]: Jakub "Paramaxil" Frączek pokonał Tomasza Olejnika przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
[MMA, K-1, MMA]: Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pokonał Jana Kapelę przez techniczny nokaut (liczenie) w rundzie drugiej
[MMA]: Dominik Skowyra pokonał Krystiana Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów
[K-1, małe rękawice]: Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel i Sandra Smoroń pokonały Paulinę Porzucek i Klaudię Szponar przez techniczny nokaut w rundzie pierwszej ("Ms. Danielka" pokonała Szponar przez techniczny nokaut i "Ms. Danielka" pokonała Porzucek przez techniczny nokaut)
[Boks, małe rękawice, "Kolar" uderzał tylko jedną ręką]: Przemysław "Kolar" Kolarczyk pokonał Jakuba Lasika przez techniczny nokaut (trzy nokdauny) w rundzie pierwszej
[K-1, małe rękawice]: Damian "Dzik" Graf pokonał Tomasza Chica przez nokaut (uderzenie na korpus) w rundzie drugiej
[K-1, małe rękawice]: Katarzyna Kubiak pokonała Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów

Półfinały Igrzysk Gladiatorów
[Boks, małe rękawice, możliwość dobijania]: Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pokonali Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala Jr" Malankowskiego przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie (Pazik pokonał "Kamerzystę" przez techniczny nokaut (dwa nokdauny i kontuzja) i Pazik pokonał "Magicala Jr" przez techniczny nokaut (dwa nokdauny)
[Boks, małe rękawice, możliwość dobijania]: Hubert "Dredziasty" Węzka i Ronaldo "Czarny Polak" Mirandapokonali Patryka "Robaliniego" Śliwę i Marka "Kirimasu" Jówko przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie ("Czarny Polak" pokonał "Kirimasu" przez techniczny nokaut (trzy nokdauny) i "Dredziasty" pokonał "Robaliniego" przez dyskwalifikację (kopnięcie))

 
Last edited by a moderator:
XDDDD

Ta kurwa pisowsko-radiomaryjna by własne gówno zjadła za 5zł - ten podczłowiek pewnie skończy z kontuzją

Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski

A największa inba będzie po gali bo to jest ich ostatni event a Jóźwiak spierdoli z długami - pewnie dlatego go wyjebali z FEN. Muszą ludziom poodawać hajs za bilety, opłacić freaków, transmisję - będzie SROGI SYF z tego.
 
Ale to jest niesamowite, że kek Bezrąk i Jóźwiak stworzyli takie gówno.

W co-ME LEW KAZIMIERCZUK, który na PLMMA walczył za wpierdol.

Na plakacie promującym... Pablo Jóźwiak. Ex-prezes FEN.


1713030596465.png
 
No tak średnio bym powiedział... ŻADNEGO innego MMA o tej godzinie dzisiaj i teraz, żadnych dużych wydarzeń sportowych... Nie dziwne, ze to gówno pada i zostanie tylko smród.


1713031921473.png
 
Back
Top