Prezentacja POWER POINT

Zlatan

M-1 Global
Lightweight
Witam,
MUsze zrobic na zajecia prezentacje o dowolnej tematyce sportowej, w tym ze musze postawic jakas teze, wprowadzenie, rozwiniecie i zakonczenie. Pomyslalem zeby zrobic te prezentacje w temacie zwiazanym z MMA. Macie jakies pomysly na fajny temat?
Bede bardzo wdzieczny za pomoc ;)
 
no jak to jaki pomysł :D np. Fedor(albo inny zawodnik) najlepszym fighterem MMA. i potem piszesz dlaczego twoim zdaniem przedstawiasz jakieś walki i ogólnie sylwetkę :D
co ty na to ?>
 
Może ogólnie o MMA żeby inni poznali ten sport.Pokazać że nie jest to jakies mordobicie.W argumentach możesz pokazać że to jest połączenie różnych sztuk walki,są przystępne zasady,są komisje itd.
 
dobra jeszcze jedno :D
mma zajmie niedługo rolę boksu (nie ważne czy to prawda czy nie ) ale dość łatwe do pokazania tzn jak wielka jest popularność w USA (np. wyniki PPV) +np. gale w innych krajach +Ultimate Figther, nie wiem można dodać występy gwiazd w filmach i gotowe :D

pomysłów jest dużo
 
Wlasnie myslalem nad tym wzrostem popularnosci MMA lub tez argumentami ze jest to meski sport
 
zlatan, podzielam zdanie przemka, wlasnie cos ogolnego o mma, co to za sport, zasady itp. mozesz dorzucic jak ten sport sie rozwijal na przestrzeni lat, od walk bez ograniczen, do dziesiejszej postaci. mozesz podac rozne organizacje mma, oraz zawodnikow itp.
 
Rozwój MMA zapodaj, od występów royce'a do dzisiejszych UFC.
 
Ogólnie co to jest MMA i przedstawić historię. Napisać w tym, że to jest sport przyszłości. Dać np. przykłady takie, że byli bokserzy, mistrzowie świata przechodzą teraz do MMA. O samym UFC raczej nie rób bo później będą pisać na forum co jest skuteczniejsze... UFC czy MMA. :)
 
TEZA:
MMA - sport XXI wieku, brutalna strona techniki

Rozwiniecie
Skad MMA, jak zasady i zawodnicy sie zmieniali, przyszłosc vs boks i inne

Zakonczenie
Potwierdzenie / zaprzeczenie tezy
 
Back
Top