Praca magisterska Struktura Treningu sportowego zawodników mieszanych sztuk walki

masakrator

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, serdecznie rozpoczynam przygodę z pisaniem pracy o MMA(temat w tytule). Potrzebuje pomocy w zakresie: sprawdzonej literatury , bądź możliwości do wglądu do badań własnych, polecenia jakiś książek. Proszę o wszelkie sugestie odnośnie zbierania materiałów i przemyśleń na ten temat. Proszę o kontakt ludzi którzy zajmowali się również pisaniem prac o Mma. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny
 
Witam, serdecznie rozpoczynam przygodę z pisaniem pracy o MMA(temat w tytule). Potrzebuje pomocy w zakresie: sprawdzonej literatury , bądź możliwości do wglądu do badań własnych, polecenia jakiś książek. Proszę o wszelkie sugestie odnośnie zbierania materiałów i przemyśleń na ten temat. Proszę o kontakt ludzi którzy zajmowali się również pisaniem prac o Mma. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny

Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale dobrym pomysłem jest przejechać się do kilku klubów. Myślę że wielu trenerów jest otwartych
i chętnie pogada (tu uważałbym na Pana Andrzeja z Poznania bo tutaj to dla niego trzeba być otwartym na wbijanie...).

Ja najlepiej zacząłbym od studiowania ring girls, umówienia się z kilkoma i zachęcenia je że to co będziemy robić jest dla nauki!
 
Back
Top