Praca licencjacka o Pay per view

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
Siema. Będzie to kolejny temat z cyklu praca licencjacka :) Mój temat jednak jest inny niż kolegów, gdyż w znacznie mniejszym stopniu dotyczy samego mma, ale oczywiście o mma również sporo tam będzie. Chodzi o pay per view. Jeśli macie jakieś ciekawe artykuły,publikacje, dane na ten temat lub wiecie gdzie je znaleźć w internecie to byłbym wdzięczny jak się ze mną podzielicie. Obecnie jestem na etapie szukania źródeł, jak już będę je miał to powinno pójść szybciutko. Interesuje mnie absolutnie wszystko co dotyczy pay per view, niezależnie czy z polskich stron czy zagranicznych. Więc jeśli ktoś by się na coś natknął niech mi tu podeśle :) Z góry wielkie dzięki.
 
Dziennikarstwo :) Ale wybrałem ten kierunek w momencie, kiedy myślałem, że w przyszłości mogę zostać dziennikarzem, dziś już tak nie myślę. Po licencjackich robię sobie przerwę od studiów, nie wiem czy na nie wrócę, możliwe, że magisterkę będę robił gdzie indziej.Ale faktem jest, że na dziennikarstwie właściwie na każdy temat możesz pisać.
 
Poczytaj historię ppv, wspomnij też o walce Adamka z Kliczką, która była jako pierwsza w Polsce na takich metodach : ). Temat fajny ;).
 
Wspomnę oczywiście :) Plan pracy mam w głowie ukształtowany, temat założyłem, bo miałem nadzieję, że ktoś może polecić mi jakąś lekturę, póki co mam tylko internet.
 
Tak z ciekawości, jakie masz plany na życie po licencjacie? O ile to pytanie nie jest zbyt osobiste ;)
 
Użytkownik Dyrma pewnie by Ci dużo pomógł ale nie wiem gdzie on się podziewa od długiego czasu. Nie wypowiada się na stronie.
 
Back
Top