PPV UFC 132

Droni

Bellator
Welterweight
Wg. wikipedii wyniosło 350-375 k. Co sądzicie o tym wyniku, dla mnie UFC w tym roku ma beznadziejne wyniki poza 129, moze jeszcze 126 wyglądała nieźle. Pozdro
 
Wynik jest dobry, tak sądzę.


Prawda jest taka, że jakby na 131 był Lesnar , a UFC , dzięki niemu, sprzedałoby ok 1mln PPV, to by nie było żadnych dyskusji na ten temat
 
Walka wieczoru w Bantamweight, Tito i Wand na karcie, cóż wynik jest po prostu dobry i tyle.
 
Od razu mowie ze nie znam sie i nie interesuje sie mma ze strony biznesowej ale to wyglada na realny wynik na dzisiejsze czasy bo:



-UFC robi wiecej gal w tym roku co za tym idzie wiadomo



-ME to walka w kategori bantamaweight- czyli kategorii ktora nie jest jak na razie nalezycie rozpromowana
 
Do tego dochodzi odejście na emeryture Kapitana Ameryki i Liddella i kontuzje gwiazd. W ubiegłym roku też była podobna seria.
 
to nie jest chwilowa seria. a oznaka cofniecia, jak pisalem wczesniej. mit Lesnara prysl. dali duzo mniejszych, ktorych cholernir ciezko sie promuje. plus powody ktore podal tens.
 
kokos80, czy Ty się uwziąleś na tą organizacj? Twoje ostatnie wypowiedzi wskazują na to... Ponadto, mam wrażenie, że nie da się Tobie przetłumaczyć innej wersji i trzymasz się swojej, tej wg Ciebie "słusznej". Jaki mit Lesnara, skoro on w tym roku nie walczył? Naprawdę niedocierają do Ciebie inne argumenty? Jesteś tak uparty, czy może głupi?



Skąd ja to znam... :/
 
UFC i tak przynosi zyski wiec poki co nie wiem po co tyle zmartwien
 
UFC wcale nie robi więcej gal w tym roku. Od stycznia do początku lipca było 13 gal, dokładnie tyle ile rok temu.



Jak na pierwszą walkę wieczoru w tej kategorii 360 tys. to solidny wynik. Pragnę niektórym przypomnieć, że gdy Anderson zaczynał swoje panowanie w średniej to w 2008 roku miał dwukrotnie gorszy wynik z Hendersonem i Cote. W tym roku Edgar z Maynardem mieli gorszy wynik.
 
nie jestem jego pomocnikiem, i nie wstydze sie byc porownywanym do niego. uwazam, ze Piorun czesto ma racje. jest jak Korwin Mikke, czasaem trafnie, czasem nie. UFC zrobilo krok w tyl.
 
nie jestem jego pomocnikiem, i nie wstydze sie byc porownywanym do niego. uwazam, ze Piorun czesto ma racje. jest jak Korwin Mikke, czasaem trafnie, czasem nie. UFC zrobilo krok w tyl.


NO WAI!!!.jpg
 
375 tys. PPV przy np. 220 tys PPV z UFC 110 Velasquez vs Nogueira wygląda bardzo dobrze. UFC w tym roku sprzedało około 3,6 mln PPV, co już jest lepszym wynikiem niż zeszłoroczny wynik HBO. W tym roku na skutek braku występów Mayweathera i przejściu grupy Boba Aruma do Showtime, system PPV w największym bokserskim dystrybutorze, stacji HBO właściwie nie istnieje. To jest zły wynik, a nie 3,6 mln sprzedanych PPV przez UFC. W drugiej połowie roku może wróci Lesnar, Sonnen, Velasquez zawalczy z JDS, GSP z Diazem, a Jones z Rampagem i wynik powinien być jeszcze lepszy.
 
Widząc jakie galę czekają nas od 27 sierpnia, jestem niemal w 100% przekonany ze wyniki PPV gal UFC będą tylko i wyłącznie rosnąć.
Także nie rozumiem skąd ta lawina panicznych komentarzy o kryzysie w UFC.
 
@Sobral


Zauważ, że "lawina panicznych komentarzy o kryzysie w UFC" zaczęła się od tematu ze słabą sprzedażą ppv . Głównymi autorami są panowie PiorunPL i kokos80, który to są święcie przekonani, że UFC sprzedaje swój produkt coraz gorzej i wręcz dąży do upadku ...^_^
 
133 sprzeda max 400 k, 134 650 k, 135 tez nie za duzo 520,530, 136 zapowiada sie super rozpiska ale ludzie nie za bardzo Edgara kupują, a Aldo to nie wiadomo, Sonnen trochę nabije 550-600, 137 myślę, że koło miliona zależy jakie walki jeszcze zobaczymy, 138 450-550
 
@stasinek34

A no tak, to w takim razie rozumiem już skąd to wszystko.
W sumie powinienem się domyślić, bo kto jak nie Piorun a od niedawna również jego 'mmarocksowy współpracownik' kokos...
 
@stasinek34

Z tego co mi się wydaje to '@' stawia się przy bezpośrednim zwrocie do kogoś.
Twój koment wyglądał dla mnie z początku tak jakbyś mi zarzucał hipokryzję, dopiero kropka po moim nicku uświadomiła mi, że swoje słowa kierujesz do autora tego tematu.
:)
 
@Sobral



Z tym '@' może masz racje - zapamiętam ;)



A z tym zwrotem do Ciebie nastąpiła pomyłka - nie zauważyłem ,że szybko dodałeś posta w tym samym czasie , co ja i ooo....
 
stasinek nie zrozumiałeś mnie, mojej osobie chodziło o to, że wyniki do tej pory wyglądają słabo i chciałem się dowiedzieć co wy o tym sądzicie, ale myślę że od 133 będzie tylko lepiej
 
Mogłeś od razu to dopisać, @Droni. Ostatnio ataki na Zuffe i UFC ze strony userów nasiliły się, więc łatwo się pogubić, kto jest ich wrogiem, a kto "przyjacielem".
 
Back
Top