Poznaj grapplera - Adam Wardzinski

Nasza nadzieja, na zdobycie pierwszego złotego medalu na mistrzostwach świata w bjj w kategorii czarnych pasów. Chodzi mi o przyszłość, bo jak narazie jest brązem, też z szansami na medal. Chyba najlepszy w tej chwili zawodnik bjj w Polsce.
 
Też tak uważam, a już na pewno najbardziej aktywny jeżeli chodzi o starty. Obserwuję Adama od dawna. Kocur.
ja ogólnie jestem pod wrażeniem jego zawziętości i jak fenomenalnym musi być zawodnikiem, skoro doszedł w przeciągu 5 lat do takiego poziomu. Niesamowite jest to, ze w tak krótkim czasie po zdobyciu brązowego pasa, az tak się rozwinął. Adam jeszcze z purpurą był całkiem innym zawodnikiem jak teraz. Chyba jego największym plusem jest to, ze może sobie pozwolić tylko na trenowanie i praktycznie nie musi, się niczym przejmować.
 
ja ogólnie jestem pod wrażeniem jego zawziętości i jak fenomenalnym musi być zawodnikiem, skoro doszedł w przeciągu 5 lat do takiego poziomu. Niesamowite jest to, ze w tak krótkim czasie po zdobyciu brązowego pasa, az tak się rozwinął. Adam jeszcze z purpurą był całkiem innym zawodnikiem jak teraz. Chyba jego największym plusem jest to, ze może sobie pozwolić tylko na trenowanie i praktycznie nie musi, się niczym przejmować.

tzn. dlaczego? tyle seminariów prowadzi, że pracować nie musi? :D
 
Back
Top