1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Poznań submission okolice grunwaldu

Discussion in 'Pytania MMA' started by Krzychuuu, Jan 11, 2014.

1. Krzychuuu

Krzychuuu Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    2
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Witam!

wiem,że było kilka tematów na temat klubów w poznaniu,ale postanowiłem nieodkopywać starych tematów i zapytać jeszcze raz. Szukam klubu najlepiej na grunwaldzie (nie chcę tracić czasu na dojazd po pracy- może być niedaleko głog./hetm.) odpowiedniego dla totalnego laika, który ma zamiar rekreacyjnie poćwiczyć sobie walkę w parterze - preferuje submission, chociaż jeszcze nie trenowałem tego sportu więc do końca nie wiem,ale chcę spróbować od submission fighting. Nie chcę klubu gdzie zostanę wrzucony na głęboką wodę,bo czasem zniechęcę się po pierwszym treningu. 2-3 treningi w tygodniu wystarczą mi w zupełności,bo na więcej nie mam czasu.

Pozdrawiam Serdecznie

Krzysztof

2. GSP91

GSP91 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,282
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Jak blisko Głog-Hetm to masz MMA Devil u Edwina Raczyńskiego przy HCP (2 przystanki od głog hetm w strone rataj). Grupe początkującą masz w poniedziałki i środy na 19:15 :)

3. onyjewu

onyjewu Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    339
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Poznań
    kiedyś w akademijudo kręciło się/ miało się kręcić bjj ale czy coś tam się dzieje to nie mam pojęcia

Share This Page