Powtórki gal KSW w Polsat Sport

Ja mam nadzieję, że ktoś nagra pierwsze eliminacje jak/jeśli zostaną puszczone. Świat nie może być pozbawiony walki Makowskiego ze Slottą.
 
Jak ktoś ma jakieś stare gale to niech pisze do mnie [email protected]
Nagrywał KSW 7 ale nie w całości bo źle ustawił nagrywanie. Gala trwała dłużej niż myślał...
 
Meru, Lukz:
To jak bedziecie mieli mozliwosc nagrac to puszczaja dzis "siodemke" jeszcze raz o 22:10.
 
Jeśli ktoś już obejrzy KSW7 to niech mi powie jakim cudem Jocz przegrał swoją walkę z samurajem. W mojej ocenie wygrał obie rundy 10-9 i nie powinno być żadnej dogrywki.
 
Dzis bylo ksw8, jutro bedzie na mma trackerze.
KSW 7 mam nagrane tylko brakuje jednej rundy walki finalowej ale wrzuce to co mam
 
Siodemka na trackerze. Nie ma jednej rundy finalowej. W transmisji nie bylo tez 2 extrafightow.
Osemka dzis popoludniu.
 
Zauważyliście, że na MMA Trackerze w zakładce Events jest wymieniona tylko walka Pudzilli na KSW?


Może ktoś z redakcji albo jakiś ogarnięty użytkownik zagada żeby dodali choć Błachowicza?
 
Już ktoś chyba napisał, żeby dodali pozostałe walki. Napisze może, żeby dodali turniejowych. Wcześniej ogarniałem aby dodali polski język przy wyborze w opcjach jak się uploaduje nowego torrenta :D
 
Back
Top