Poszukiwany zawodnik MMA

Tsubasa

WSOF
Featherweight
Szukanie zawodnika na cohones? Tu u nas sami hejterzy i koniobijcy. Ewentualnie paru emerytów, bez widoków na przyszłość. :-)
 

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
o kurwa, jakie backfisty. nie sadze, ze znajdziesz tutaj kogos na podobnym poziomie. byl Kamil Walus, ale juz sie obrazil.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Tacy ludzie godzą w imię trenujących sobie w zaciszu doimowym, ale starających się odzwierciedlać technikę po najlepszych technikach świata, a nie tych ze Street Fightera. Powodzenia jednak w spełnianiu marzeń, chyba, że to jakiś żart. Filmik widziałem jakiś czas temu już, przynajmniej początkową część.Dla mnie za ciężki, a Open kojarzy mi się już obecnie bardziej z cyrkiem niż Pridem.PS: Taktyka nawet niezła, bo przy każdej akcji ryzykujesz, że zadasz ciosy w tył głowy i przegrasz przez DQ.
 

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Cro Cop też był samoukiem
awesome_smiley_moving_by_Giluc.gif
 

Bolt

Bellator
Welterweight
Śmigam w tej wadze, ale Pride rules, walka tylko do skończenia i bez kulanek, bo lepiej się czuję w stójce. Czekam na przedpłatę w rolexach.
 

TYTUS

UFC
Middleweight
Żółta Kartka
KURW$%%#@ Znowu dajeciesię wkrecić jakiemuś psycholowi jak dzieci !!! Wstyd mi za Was że mu odpisujecie i jeszcze się tłumaczycie.Przecież to troll ! Zobaczcie w jego profil ZERO tylko raz załozył temat i wkręcał ludzi w ninjitsu.Filmik na YT dodał 3 dodziny temu pewnie pod ten wkrętWnioskuje żeby tematy na Cohones mogły zakładać profile z minimum 300-500 komentarzy unikniemy takich wtop
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
"Wnioskuje żeby tematy na Cohones mogły zakładać profile z minimum 300-500 komentarzy unikniemy takich wtop" Kiedyś już o tym pisałem też. No i tyle tych plotkarskich tematów co się pojawia byłoby od razu spisanych na straty ;-)
 

Halny

KSW
Light Heavyweight
Dobra, ważę 81,5, także jak będzie taki keczłejt to wchodzę w to w ciemno!
 

TYTUS

UFC
Middleweight
Żółta Kartka
@Arlowski zezwalam Ci jako szef komisji Polskiej na TRT w postaci- do 2000 mg testosteronu tygodniowo + bonus 500mg koński Trenabolon :-) Ze wzgledu na to że Twój przeciwnik od backfistów jedzie na psychotropach
 

maczosxxx

BAMMA
Welterweight
@NievinnyTo na pewno nie Born. On w tym samym czasie rozpruł by swoimi kąśliwymi ciosami worek, wypalił ze 3 szlugi i napisał co najmniej tyle samo komentarzy na cohones ( każdy co najmniej 500znaków of course):-).
 
Top