Postanowienia Noworoczne na Rok 2018

KalasznikowMac

KSW
Light Heavyweight
Kończy się rok 2017, czas przemyśleń, podsumowań, pora również przygotować się na nadchodzący 2018, jak co roku zapraszam serdecznie do wypisywania swoich postanowień ( o których i tak zapominamy pod koniec stycznia :D)
Sprawdźcie koniecznie ile postanowien udało wam się zrealizować w 2017 - http://cohones.mmarocks.pl/threads/postanowienia-noworoczne-na-rok-2017.34809/

Ja zacznę:
- znaleźć dupeczke na stałe i (jako tako :mamed:) ustatkować się
- mniej pić alkoholu
- więcej trenować
- mieć w dupie rzeczy na które nie ma się wpływu
- cieszyć się życiem
 
Kończy się rok 2017, czas przemyśleń, podsumowań, pora również przygotować się na nadchodzący 2018, jak co roku zapraszam serdecznie do wypisywania swoich postanowień ( o których i tak zapominamy pod koniec stycznia :D)
Sprawdźcie koniecznie ile postanowien udało wam się zrealizować w 2017 - http://cohones.mmarocks.pl/threads/postanowienia-noworoczne-na-rok-2017.34809/

Ja zacznę:
- znaleźć dupeczke na stałe i (jako tako :mamed:) ustatkować się
- mniej pić alkoholu
- więcej trenować
- mieć w dupie rzeczy na które nie ma się wpływu
- cieszyć się życiem

Właściwie to mam tak samo
 
- znaleźć więcej czasu „dla siebie”
- zmienić prace
- zejść do limitu wagi średniej

Przez ten rok udało mi się zejść do polciezkiej ze 107 kg wiec jest nieźle :shy:
 
Papierosow nie jaram juz 4 miesiace, wiec zostaje mi ograniczyc palenia ziola, naiwny nie jestem, wiem ze tego nie zostawie... ale pol uncji solo w nieco ponad tydzien to przesada... wiec oficjalne postanowienie brzmi: jarac tylko w weekendy.
+ oczywiscie robic jak najwiecej dobrych uczynkow i tracic mniej nerwow- co mam nadzieje bedzie nastepstwem ograniczenia palenia (nerwy, bo w dobrych uczynkach palenie nie wadzi).
 
Znaleźć pracę, nauczyć się pływać, zrobić prawko, zapisać się z powrotem na siłownię, przestać łysieć.
Już mniej łysieję, ale prześwity lekkie są, na siłownie czasami chodziłem do tego krótki okres bjj, prawka nie zrobiłem, pływam lepiej niż w tamtym roku, pracę miałęm teraz studiuję, nie jest tak źle :D
W 2018 chciałbym zrobić prawko, ogarnąć dietę i trening, wystartować w zawodach bjj, zaliczyć rok studiów, żyć w miarę dostatnie i się usamodzielnić bardziej.
Medal dla kogoś kto znajdzie taki temat z 2015 jak jest @Cactus
 
Już mniej łysieję, ale prześwity lekkie są, na siłownie czasami chodziłem do tego krótki okres bjj, prawka nie zrobiłem, pływam lepiej niż w tamtym roku, pracę miałęm teraz studiuję, nie jest tak źle :D
W 2018 chciałbym zrobić prawko, ogarnąć dietę i trening, wystartować w zawodach bjj, zaliczyć rok studiów, żyć w miarę dostatnie i się usamodzielnić bardziej.
Medal dla kogoś kto znajdzie taki temat z 2015 jak jest @Cactus
http://cohones.mmarocks.pl/threads/postanowienia-noworoczne-2016.27354/
 
Dużo tego. Mam nadzieję, że 2k16 będzie przełomowy, wchodzę w dorosłe życie, bo tak to sie opierdalałem na studiach.
- znaleźć stałą pracę (na początek cokolwiek)
- prawo jazdy
- zakupić samochód (jakikolwiek żeby jeździł)
- ogarnąć się ze zdrowiem
- poprawić wygląd
- kurs pływania, tańca, kursy językowe
- pozytywnie myśleć
- mniej się stresować
Dużo, dużo więcej ;)
:mjsmile:
 
Back
Top