Popularne organizacje MMA w 2014 roku - zestawienie

Boomster

EFC Africa
Bantamweight


Witam wszystkich. Przedstawiam wam krótką grafikę z informacjami o kilku organizacjach MMA. Statystyki obejmują tylko 2014 rok.

t62p90.jpg


[1] - wg Cage Warriors suma widzów, którzy obejrzeli ich gale w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyniosła 2,7 mln osób. Brak danych na temat najwyższej średniej oglądalności.
 
Last edited by a moderator:
co pierwsze sie rzuca w oko?4 gale ksw :D i 36 walk ,gdzie inne maja po ponad 100walk
 
Największa liczba publiczności Bellatora w tym roku to 8500? Nie chce mi się wierzyć, przecież mieli kilka niezłych medialnie walk w tym roku. Skąd te dane bierzesz?
 
Scott Coker dla BloodyElbow powiedział, że gala Bellator 131: Ortiz - Bonnar oprócz znakomitej oglądalności miała największą liczbę widzów na hali. Jedyna informacja o ilości kibiców na tej gali to właśnie 8,500 choć hala ma 16,100 więc mogło być więcej ale nikt tego nie potwierdził.
 
Pamietajcie, ze wiekszosc gal Bellatora odbywa sie jednak w kasynach. Raczej trudno tam o jakas mega frekwencje nawet przy komplecie publicznosci.
 
Możesz wstawić link do grafiki, bo mi się nie wyświetla. Z góry dziękuję.
 
Niezła robota.

Jedno zastrzeżenie - sama liczba KO/SUB/DEC mało mówi, byłoby lepiej gdyby taka statystyka przedstawiona była w %.
 
KSW mimo tej rażącej liczby gal, to oglądalność na drugim miejscu. Oby podgonili z galami, a oglądalność jeszcze wzrosła.
 
To może by tak stworzyć ranking organizacji hmmm... Tylko trzeba by jeszcze opracować wg jakich kryteriów i kto miałby oceniać to. Aczkolwiek kryteria z tabelki wydają się klarowne. Swoistym rankingiem są już nasze poziomy na forum ale tak na serio to by było ciekawe tak zobaczyć taką tabelę dla powiedzmy 30 top organizacji świata.
 
Wersja zmodyfikowana (dodane procenty i Slava). Jakby ktoś z moderatorów podmienił w pierwszym poście byłbym wdzięczny: http://i59.tinypic.com/t62p90.jpg

@Szady Pomógł trochę tekst Dominika podsumowujący KSW, reszta to latanie po internetach i liczenie :)

@Wojtek123 Mimo, że Slava stoczył tylko jedną z 3 walk dla M-1 w tym roku to jednak wciąż ma ważny kontrakt więc zamieniam go z Emeevem. Dzięki za przypomnienie!
 
Dobra robota! Ciekawe zestawienie, nr 1 jest oczywisty, ale nr 2 zależy od przyjętych kryteriów.
 
To może by tak stworzyć ranking organizacji hmmm... Tylko trzeba by jeszcze opracować wg jakich kryteriów i kto miałby oceniać to. Aczkolwiek kryteria z tabelki wydają się klarowne. Swoistym rankingiem są już nasze poziomy na forum ale tak na serio to by było ciekawe tak zobaczyć taką tabelę dla powiedzmy 30 top organizacji świata.

Dla TOP30 to byłaby przesada i za dużo roboty, ale TOP10 jak najbardziej. Mogłoby to ciekawie przedstawić sytuację co do sił różnych organizacji...

A co do samej pracy, to bardzo fajnie przedstawione. Świetna robota. :)
 
w 2015 bellator zmniejsza ilosc gal .m1 zmniejsza , tylko ksw zwiekszy do 5 :D
top 30? to i brutal by sie zalapal
 
UFC, WSOF, Bellator, Cage Warriors, One FC, KSW, M1, już mamy.
Do tego rozumiem, że PLMMA i może jeszcze jakiś FEN z Polski w każdym razie na pewno bez jednorazówek w stylu prommmmattack- jakieś propozycje?
No a z zagranicznych to pewnie wg rang ;) OPLOT, Jungle Fight Brutaal, Bama, Shark Fights, Maximum FC, Legacy FC, EFC Afrika . Za chwilę istotnym graczem na polskim rynku okaże się ABC bo zrobią ze 3 gale i będą mieć więcej walk niż KSW. Jakieś pomysły? Bo może Turcja Albania i Suazi tez mają swojego Kawula i Lewego i sobie sprowadzają baterbina piliafasa..
 
ruskie fight night, pro fc,szweckie supperior challange, finskie cage,koreanskie road fc,dunskie eumma
 
Back
Top