Popek w KSW vol. 2 - nie daj inbie skończyć się!

Właśnie skończyłem czytać zamknięty już (chlip, chlip) wątek o Popusiu w newsach i z kurewskim uczuciem niedosytu inbowego, pomyślałem "hmmmm, może w dziale cohones dalej są jakieś awanturki". Wchodzę w dział cohones i.....

Melduję się na pokładzie balasy! Mam michę tortilli i czekam na jakieś pikantne szczegóły :bleed:
 
Gimbusy obejrzą na streamie, za hajs kupią browary.
Więc zysk dla KSW znikomy. Pisałem wcześniej, ale sie powtórze. Ciekawe czy te ziomeczki co latały z Popusiem na mecze spoważnieli, pozakładali rodziny i ogólnie mają na obecną wersje Raka wyjebane czy może wyłożą siano na PPV żeby starego kumpla zobaczyć. I czy część tych bojowych ziomeczków co była w Anglii 8 lat temu i robiła rozpierdol zawita do Tauron Areny.
 
Gimbusy z ojcami przyjdą. A jak się staruszki zagapią na Dominikę i inne tablicowe, to nawet nie usłyszą "Pizdy nad głową" i wyjdą zachwyceni imprezą. Nowi Janusze w sieci = zadowolony Lewy i syty Hajs.
Se la wi.
 
Więc zysk dla KSW znikomy. Pisałem wcześniej, ale sie powtórze. Ciekawe czy te ziomeczki co latały z Popusiem na mecze spoważnieli, pozakładali rodziny i ogólnie mają na obecną wersje Raka wyjebane czy może wyłożą siano na PPV żeby starego kumpla zobaczyć. I czy część tych bojowych ziomeczków co była w Anglii 8 lat temu i robiła rozpierdol zawita do Tauron Areny.
Te ziomeczki przyjdą ze swoimi Karynami i nauczą małych Brajanków życia :DC:
 
Gimbusy z ojcami przyjdą. A jak się staruszki zagapią na Dominikę i inne tablicowe, to nawet nie usłyszą "Pizdy nad głową" i wyjdą zachwyceni imprezą. Nowi Janusze w sieci = zadowolony Lewy i syty Hajs.
Se la wi.

Poważnie, jakiś rodzic zabierze dzieciaka, żeby mógł zobaczyć walkę przestępcy? Przy okazji oczywiście nasłucha się patologicznych przyśpiewek. Na pewno jeden pseudo dziennikarz, również z wyrokiem na karku, zaciera swoje rączki na kolejną nagonkę. Od czasu niesławnej "Klatki" nie miał okazji się wykazać.
 
  • Like
Reactions: mat
Te ziomeczki przyjdą ze swoimi Karynami i nauczą małych Brajanków życia :DC:
I Kłentinków. Z jednej strony mam wyjebane na ten cyrk po ostatnich numerach z Fikajłowem, ale wyniku walki Popka jestem ciekaw :DC:

comment_8T3bbnIkFXjzqpVlPlpAJZ6GhEritRDo,w400.jpg
 
Poważnie, jakiś rodzic zabierze dzieciaka, żeby mógł zobaczyć walkę przestępcy? Przy okazji oczywiście nasłucha się patologicznych przyśpiewek. Na pewno jeden pseudo dziennikarz, również z wyrokiem na karku, zaciera swoje rączki na kolejną nagonkę. Od czasu niesławnej "Klatki" nie miał okazji się wykazać.
Popek chyba ma płytę w platynie, czy się mylę? A też mogli z filesharków płytę szarpać. Nie bój się, dzisiejsze gimbazjum, to nie to gimbazjum sprzed dekady...
 
Zjadłem dzisiaj fejsburgera
Odpalilem range rovera
Skun spalony, koks wciagniety
Nic nie dało, jestem spięty
Wbijamy D i pędzę w miasto
PJ kazał na jedenastą
Dirty Diana leci z głośnikow
Zaraz w s4 nauczę się trików
Rozgrzeweczka, trzy pompeczki
Jestem spragniony, dajcie wódeczki
Wpada Janek, myuai thai, kolana, ciosy,
Wylapałem trzy kombosy
O mój Boże, nic nie widzę
Nie odnajde się w tej lidze.

Rampapapam!
 
Last edited:
@J-Son, gdzie jesteś jak Cię nie ma? Musimy mieć jakąś własną grafikę, jako odłam "niepokornych" na cohones. Stąd już tylko krok do separatyzmu.
 
Back
Top