"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Don Pedro Dela Vega

Brutaal
Lightweight
No ja mam teraz chyba wąskie, krawędzie kończą się na środku pośladów i już takie obite :korwinlaugh:
Siodełko to jedno, ale drugie to obowiązkowo kup sobie spodenki z wkładką na dupe takie które możesz włożyć pod normalne spodenki (chyba ze wolisz jeździć tylko w obciślakach) - jak kto woli :P
A co do siodełka to polecam Ci WTB:

W połączeniu ze spodenkami z żelową wkładką dupsko powinno przestać boleć ;)

panpan

Bellator
Lightweight
Kierwa, dajcie jakieś siodełko do Krossa bo dupa boli :ashamed:

No ja mam teraz chyba wąskie, krawędzie kończą się na środku pośladów i już takie obite :korwinlaugh:

Na tym trzecim nie jeździłem, ale dwa pierwsze sprawdzone i polecam. Z wkładką czy bez, nie ma problemów

Graf Ramolo

BAMMA
Heavyweight
Wróciłem właśnie z wypadu. Zrobiłem trasę grzybowo gdynia. Bardzo zacne tereny. Widoki obłędne, trasy super przygotowane. Jest tam wszyskto od gładkich asfaltow, przez płyty betonowe na różnych bezdrożach i wertepach kończąc. Cóż morze jest mega, obok jeziora, bagna, wrzosowiska i wioski co wyglądają jeszcze póki co jak jakiś skansen
IMG_20220607_210514.jpg
.

panpan

Bellator
Lightweight
Pojeżdżone w Szklarskiej i okolicach w ch :antonio: Polecam się wybrać. 1. Pętla w izerach Jakuszyce>chatka gorzystow>jagnięcy jar>Jakuszyce. 2. Oficjalny Szklarski Singletrack + kopalnia kwarcu Stanisław i Wysoki Kamień 3.Pasmo Rowerowe Olbrzymy; pętla przesieka

Jeszcze nie wróciłem z tamtego wyjazdu a już fantazjowałem o kolejnym powrocie w te rejony. Co prawda na lipiec -sierpien raczej, ale ch. Nadażyła się okazja to spakowałem sprzęt w piątek i pojechałem z planem na ten dzień właśnie a później to się zobaczy. Na pierwszy ogień singletracki Kaczawskie https://www.1enduro.pl/miejsca-kaczawskie-single-tracki-sciezki/ Nie udało się zrobić Okole Zjazd i Wojcieszów "Dłużek" bo już brakowało sił i czasu.

IMG_20220615_173117.jpg

IMG_20220615_173131.jpg

IMG_20220615_173145.jpg

W międzyczasie zdecydowałem, skoro już byłem tak blisko, że obieram cel na resztę weekendu Szklarska Poręba. Znowu. Trzeci raz w tym roku. I odkrywanie nowych map w górach Izerskich i skończyło się na jednym, wymagającym wypadzie

IMG_20220615_173208.jpg

IMG_20220611_130049.jpg

IMG_20220611_142659.jpg

Co tu dużo mówić: :antonio: i polecam każdemu. Jak ktoś nie czuje się na siłach to nic tylko wypożyczyć elektryka i zacząć eksplorować. Różnie pierdolą na elektryki puryści rowerowi, ale nic do nich nie mam i kiedyś chętnie spróbuję

IMG_20220611_142958.jpg

Graf Ramolo

BAMMA
Heavyweight
Kurka jak tu wstawić foto? Jedno mi tylko poszlo reszta nie chciala, zmniejszalem rozdzielczość i jakoś jak popierdolony i odrzucało za każdym razem. O co chodzi?

Over

WSOF
Light Heavyweight
Przymierzam się do pierwszej szosówki i jako, że nie będę jeździł zbyt dużo (2-3) razy w tyg to nie potrzebuje nie wiadomo jak solidnego sprzętu. Myślałem o czym do 3k zł. Z takich które znalazłem to:
- Romet Huragan
- Kross Vento 2.0
- Triban RC120 i jeszcze widziałem tego samego Tribana jako Gravela za 600zl więcej

Jestem laikiem i ostatnie naście lat zapierdalałem na rowerze do downhillu z racji zajawki która dawno temu miałem :D Przesiadka pewnie byłaby ciężka z tej mojej 20kg kobyły, ale jeżdżę praktycznie tylko po mieście i po za drogi rowerowe czy utwardzane bardzo rzadko wyjeżdżam więc chyba szosówka będzie w sam raz.
Coś byście polecili ewentualnie innego?

Don Pedro Dela Vega

Brutaal
Lightweight
Przymierzam się do pierwszej szosówki i jako, że nie będę jeździł zbyt dużo (2-3) razy w tyg to nie potrzebuje nie wiadomo jak solidnego sprzętu. Myślałem o czym do 3k zł. Z takich które znalazłem to:
- Romet Huragan
- Kross Vento 2.0
- Triban RC120 i jeszcze widziałem tego samego Tribana jako Gravela za 600zl więcej

Jestem laikiem i ostatnie naście lat zapierdalałem na rowerze do downhillu z racji zajawki która dawno temu miałem :D Przesiadka pewnie byłaby ciężka z tej mojej 20kg kobyły, ale jeżdżę praktycznie tylko po mieście i po za drogi rowerowe czy utwardzane bardzo rzadko wyjeżdżam więc chyba szosówka będzie w sam raz.
Coś byście polecili ewentualnie innego?
Ja bym doradził Ci bardziej Gravel’a. Jakbyś zboczył kiedyś na leśną ścieżkę to poradzi sobie bez problemu :)

Graf Ramolo

BAMMA
Heavyweight
Byłem w Szczyrku i Bielsko białej na trasach enduro. Muszę powiedzieć że polecam bardzo. Trasy są przygotowane świetnie. Zabawa wspaniała. Jeździłem głównie po trasach flow więc nie mam pełnego obrazu ale polecam je bardzo. Wybawiłem i wymeczyłem się okrutnie a po drodze znalazłem kilka fajnych knajp. Jak by kogoś interesowały porady i jakieś inne detale chętnie opowiem w szczegółach jak i którędy najlepiej zjeżdżać.

Attachments

• IMG_20220808_170926-01-01.jpeg
    IMG_20220808_170926-01-01.jpeg
    820.8 KB · Views: 9