"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Don Pedro Dela Vega

Jungle Fight
Heavyweight
No ja mam teraz chyba wąskie, krawędzie kończą się na środku pośladów i już takie obite :korwinlaugh:
Siodełko to jedno, ale drugie to obowiązkowo kup sobie spodenki z wkładką na dupe takie które możesz włożyć pod normalne spodenki (chyba ze wolisz jeździć tylko w obciślakach) - jak kto woli :P
A co do siodełka to polecam Ci WTB:

W połączeniu ze spodenkami z żelową wkładką dupsko powinno przestać boleć ;)

panpan

Bellator
Lightweight
Kierwa, dajcie jakieś siodełko do Krossa bo dupa boli :ashamed:

No ja mam teraz chyba wąskie, krawędzie kończą się na środku pośladów i już takie obite :korwinlaugh:

Na tym trzecim nie jeździłem, ale dwa pierwsze sprawdzone i polecam. Z wkładką czy bez, nie ma problemów

Graf Ramolo

BAMMA
Light Heavyweight
Wróciłem właśnie z wypadu. Zrobiłem trasę grzybowo gdynia. Bardzo zacne tereny. Widoki obłędne, trasy super przygotowane. Jest tam wszyskto od gładkich asfaltow, przez płyty betonowe na różnych bezdrożach i wertepach kończąc. Cóż morze jest mega, obok jeziora, bagna, wrzosowiska i wioski co wyglądają jeszcze póki co jak jakiś skansen
IMG_20220607_210514.jpg
.

panpan

Bellator
Lightweight
Pojeżdżone w Szklarskiej i okolicach w ch :antonio: Polecam się wybrać. 1. Pętla w izerach Jakuszyce>chatka gorzystow>jagnięcy jar>Jakuszyce. 2. Oficjalny Szklarski Singletrack + kopalnia kwarcu Stanisław i Wysoki Kamień 3.Pasmo Rowerowe Olbrzymy; pętla przesieka

Jeszcze nie wróciłem z tamtego wyjazdu a już fantazjowałem o kolejnym powrocie w te rejony. Co prawda na lipiec -sierpien raczej, ale ch. Nadażyła się okazja to spakowałem sprzęt w piątek i pojechałem z planem na ten dzień właśnie a później to się zobaczy. Na pierwszy ogień singletracki Kaczawskie https://www.1enduro.pl/miejsca-kaczawskie-single-tracki-sciezki/ Nie udało się zrobić Okole Zjazd i Wojcieszów "Dłużek" bo już brakowało sił i czasu.

IMG_20220615_173117.jpg

IMG_20220615_173131.jpg

IMG_20220615_173145.jpg

W międzyczasie zdecydowałem, skoro już byłem tak blisko, że obieram cel na resztę weekendu Szklarska Poręba. Znowu. Trzeci raz w tym roku. I odkrywanie nowych map w górach Izerskich i skończyło się na jednym, wymagającym wypadzie

IMG_20220615_173208.jpg

IMG_20220611_130049.jpg

IMG_20220611_142659.jpg

Co tu dużo mówić: :antonio: i polecam każdemu. Jak ktoś nie czuje się na siłach to nic tylko wypożyczyć elektryka i zacząć eksplorować. Różnie pierdolą na elektryki puryści rowerowi, ale nic do nich nie mam i kiedyś chętnie spróbuję

IMG_20220611_142958.jpg

Graf Ramolo

BAMMA
Light Heavyweight
Kurka jak tu wstawić foto? Jedno mi tylko poszlo reszta nie chciala, zmniejszalem rozdzielczość i jakoś jak popierdolony i odrzucało za każdym razem. O co chodzi?