"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Scurvol

PRIDE FC
Middleweight
:beczka:
007.jpg

klossowski

ONE FC
Middleweight
Co się odwlecze, to nie uciecze. 50 dzisiaj pękło, na wiosnę mam nadzieję na 60 ::snoopd::
IMG_20220106_145804.jpg

Jeszcze się pochwalę:
IMG_20220106_145818.jpg
Najlepiej wydane 5 zł w życiu:) Długo szukałem jakiegoś lusterka do baranka, wszystko było albo wielkości pinezki albo kosztowało chuj wie ile. W końcu zamontowałem takie coś, bo akurat znalazłem w szufladzie. Po prostu szok jak to się sprawdza w baranku, 100 razy lepiej niż na prostej kierownicy, nie wiem czemu, może kąt jakiś inny? W każdym razie widoczność lepsza niż w lustrach samochodowych, nawet w lewo skręcam bez oglądania się za siebie. :dance:

GroszMC

Maximum FC
Bantamweight
Co się odwlecze, to nie uciecze. 50 dzisiaj pękło, na wiosnę mam nadzieję na 60 ::snoopd:: View attachment 31268

Jeszcze się pochwalę:
View attachment 31269Najlepiej wydane 5 zł w życiu:) Długo szukałem jakiegoś lusterka do baranka, wszystko było albo wielkości pinezki albo kosztowało chuj wie ile. W końcu zamontowałem takie coś, bo akurat znalazłem w szufladzie. Po prostu szok jak to się sprawdza w baranku, 100 razy lepiej niż na prostej kierownicy, nie wiem czemu, może kąt jakiś inny? W każdym razie widoczność lepsza niż w lustrach samochodowych, nawet w lewo skręcam bez oglądania się za siebie. :dance:
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś zajebie :conorsalute:

Gienek

UFC
Middleweight
Co się odwlecze, to nie uciecze. 50 dzisiaj pękło, na wiosnę mam nadzieję na 60 ::snoopd:: View attachment 31268

Jeszcze się pochwalę:
View attachment 31269Najlepiej wydane 5 zł w życiu:) Długo szukałem jakiegoś lusterka do baranka, wszystko było albo wielkości pinezki albo kosztowało chuj wie ile. W końcu zamontowałem takie coś, bo akurat znalazłem w szufladzie. Po prostu szok jak to się sprawdza w baranku, 100 razy lepiej niż na prostej kierownicy, nie wiem czemu, może kąt jakiś inny? W każdym razie widoczność lepsza niż w lustrach samochodowych, nawet w lewo skręcam bez oglądania się za siebie. :dance:
Masz tą sigme bezprzewodową?

Gienek

UFC
Middleweight
Tak i niestety działa to gorzej od takiej najtańszej na kabelku, bo są ciągle jakieś przerwy w transmisji, ale potrzebowałem licznika kadencji i nie miałem wyboru.:sad:
Miałem to samo, myślałem że tylko mój jest zjebany, ale wszyscy na to narzekają. Teraz latam na garminie i jest elegancko

panpan

KSW
Heavyweight
Miałem to samo, myślałem że tylko mój jest zjebany, ale wszyscy na to narzekają. Teraz latam na garminie i jest elegancko

I u mnie sigma bezprzewodowa się nie sprawdziła. Wymienili mi na przewodową bez żadnych pytań. Sigma bc 16.16 :antonio: Rozwaliła mnie opcja "zaoszczędzone paliwo". W ustawieniach wpisujesz ile pali twój samochód i później masz dane ile zaoszczędziłes paliwa jadąc rowerem :lol: Podświetlany ekran po zmroku bardzo na +. Polecam

Z bezprzewodowych podobno dają radę:

14:38

Fajny odcinek i dobry kanał polecam