pomoc w wymysleniu nazwy dla klubu

do pst



Zalozenie ejst takie, ma to byc klub z wlasnym dojo gdzie beda zajecia z roznych sportow walki , a z czasem z wyszkolonych zawodnikow bedziemy robic team ktory bedzie jezdzil na zawody itd ( ale to jest dalsza przyszlosc). Wiec nazwa musi byc taka ogolna, wymagania mam duze wiem ,ale dlatego licze na WASZA POMOC ! :) Dziekuje wsyztskim za zaangazowanie no i licze na kolejne pomysly chociaz powiem ze niektore sas naprawde dobre i bardzo pomagaja wasze pomysly jednak ciagle suzkam!
 
Wiudze ,ze pomysly sie juz wam skonczyly, szkoda bo ciekawe propozycje padały a ja dalej nie zdecydowalem jaka nazwa bedzie wybrana :/ jJak ktos jeszcze na cos wpadnie to piszcie z gory dzieki :)
 
1.Miasto Fight Academy



2. Spirit Miasto



3. Akademia Sztuk Pięknych :D



na szybko tak :) i tak najlepsze to Polish Top Team!
 
łac.

[list type=decimal]
[*]
potentia vires
[*]
virtute
[*]
fortia corda

fortis animarum



jap.



Tatakau

Tsuyoi tamashii
[/list type=decimal]
 
fight academy pasuje chyba najbardziej do ogolnego zalozenia , podoba mi sie bo trafi takze do doroslych i nie odstraszy ludzi ktorzy chca zajac sie sportami walki tylko rekreacyjnie , ale czekam na kolejne propozycje
 
tlyko nie wiem czy fight academy nie ebdzie sie zbyt mocno kojarzyl z akademia walki , nie chce plagiatu hm..
 
pierwsze, trochę na pałę



BST Team Miasto (blood, sweat and tears; czytać mozna "beast, beasts")
 
Kolega napisał że to ma być dla dzieci, dorosłych, każdego wiec nazwa nie może odstraszać. Nazwy jak Mordownia Elbląg nie przejdą :D swoją drogą wymagający jesteś :d troche propozycji padło i nic :) ufunduj nagrodę, to będziesz miał temat na głównej i 500 komentarzy z propozycjami! :D
 
Red Gorillas (miasto)



Brave Bears (miasto)



Furious Eagles (miasto)



White Sharks (miasto)



Predators (miasto)



Blue Tigers (miasto)



Crazy Devils (miasto)



Black Snakes ( miasto)



i wiele wiele innych, :-)
 
Myślę, że Fight Academi nie jest chwytliwą nazwą. Fajnie jest mieć w nazwie klubu jakieś zwierze, kojarzące się "walecznie", żeby człąkowie teamu mogli się utożsamiać z tą nazwą. Dobre propozycje dał kolega Amator. Jednak nie trzeba rezygnować ze zwrotu "Fight Academy". Klub może nazywać, np. White Sharks: Fight Academy. Poza tym gdy mamy nazwe klubu z jakimś zwierzakiem w tytule, to o ile łatwiej jest wymyślić logo.



Ja osobiście trenuje w Copacabanie. Myślę, że takie powinny być nazwy klubów. Ile jest klubów nazywających się Akademia Walki, Fight Clubów wszelkiego rodzaju, itd. Na pęczki. A dajmy na to taka Copacabana, czy Mad Dogs Gdynia. Takie nazwy raz usłyszane pozostają w głowie na zawsze :)
 
malinowsky ma racje , ostra nazwa nie przejdzie bo zaden rodzic nie pusci dziecka do takiego klubu , masz tez racje ze jestem wymagajacy no ale kto by nie byl zakladajac klub z ktorym wiaze przyszlosc :) Mysle nad tym fight academy ... ale nie wiem czy nie bedzoie se za bardzo kojarzyc z akademia walki hmmm wogole dziekuje bardzo za propozycje wszystkie , moze przydadza sie te ostrzejsze nazwy do tworzenia teamu ... cos pomysle. jak ktos wpadnie na cos fajnego jeszcze to prosze piszcie! i wesolego jajka :D
 
serkao masz duzo racji w tym co piszesz , tez o tym myslalem i jak cos to bylo by napewno fight academi <i jakas nazwa> bo samo napewno nie ejst chwytliwe, tylko nie moze byc za ostre bo jak mowie nie tylko typowi zawodnicy beda tam trenowac ale tez beda sekcje dla zwyklych ludzi ktorzy chodza rekreacyjnie zeby sie poruszac naucczyc czegos nowego
 
No myślę, że ktoś kto prosto z kanapy trafił do klubu chciałby być jednym z Rekinów czy Niedźwiedzi :) Tak samo uważam, że dla rodziców, puszczający dziecko do klubu z niedzwiedziem, tygrysem, rekinem, czy nosorożcem w nazwie, sama ona nie będzie problemem. Jeśli na to patrzeć w ten sposób to Fight Academy nie jest dobrą nazwą bo żaden rodzić ze zdrowym rozsądkiem, nie chce aby jego dziecko umiało walczyć, jeśli już to ma się umieć bronić, więc Akademia Walki, po angielsku, też może być zagrożeniem.



Ale znów nie przesadzajmy, bo przecież nie mówimy o nazwie Szlone Diabły, Agresywne Dziki, Zabójcze Demony, tylko np. Czarne Niedźwiedzie czy Złote Tygrysy. Więc myślę, że taka nazwa będzie reklamą samą w sobie, i jeśli taki klub będzie miał dobre logo + tak chwytliwą nazwę, to nikt obok niego nie przejdzie obojętnie.
 
Jak dziecko będzie chciało chodzić na SW i rodzice na to pozwolą to chyba nazwa klubu nie ma większego znaczenia. Nazwa powinna być ostra, bo tych którzy będą się chcieli zająć na poważnie to na pewno przyciągnie.



Chociaż Polish Top Team pasowałoby chyba pod każdym względem :-)



Chyba, żeby szkołę nazwać akademia walki, a po jakimś czasie utworzyć wewnątrz grupę pro zawodników pod osobną nazwą wściekłe jeże itp.
 
Eden Warszawa,Ludus Kielce,Little Sharks,Gentleman's Team Poznan!, Combat libre Ciechocinek,Cowboys Wroclaw,Quasimodo Squad Warszawa,Samuraje Rybnik. hehe



Little Fighter Katowice pod tematem juz jest pelno swietnych nazw,a widac ze sam nie wiesz czego chcesz.pewnie jestes kobieta :P
 
Racja ze jest juz duzo swietnych nazw ale to chyba nie przeszkadza w tym zeby jak ktosa ma pomysl podzielil sie z innymi, ten temat moze sie przydac nie tylko me prawda? Ja osobiscie mam juz kilku swoich faworytow i jak na cos sie zdecyduje to napewno napisze co wybralem ale to troche potrwa bo nie tlyko doe mnie ta nazwa zalezy. Jeszcze raz dziekuje za wszystkie pomysly
 
Różne kultury wyróżniają odpowiednio cztery, lub pieć żywiołów : powietrze, ogień, woda, ziemia oraz metal, lub piorun ( Chińczycy, lub Japończycy ) Może nazwa : 4 element "miasto" lub 5 element "miasto" byłby ciekawym rozwiązaniem. Lub wersja : 4th Element, 5th Element. Liczbę można zróżnicować np. od ilości stylów walki w klubie.3,4,5...
 
Back
Top