pomoc w wymysleniu nazwy dla klubu

mmapanowie

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, mam ostatnio bardzo wielki problem poniewaz jestem w trakcie zakladania klubu w ktorym beda prowadzone zajecia mma , kickboxingu i pewnie kilku innych sportow walki. Od dluzszego czasu mysle nad nazwa i nic nie przychodzi mi do głowy , wpadlem wiec na pomysl ze moze zwrocę sie z prośbą do forumowiczow ,w koncu wiecej głow do myslenia, bo samemu nie moge wpasc na nic co by mnie usatysfakcjonowało, ogolnie jakas pustka w głowie wiec prosze o jakies pomysly , propozycje, kazda mysl jest dobra, z gory dziekuje!
 
Jaki target bo jak glownie młodzież to może taka mała parafrazka: "Akademia Pana Śmierci" :P
 
beda sekcje dzieciece ,mlodziezowe oraz dla doroslych takze przekroj wiekowy duzy :) Nazwy miasta wolal bym nie podawac poki co. dzieki za pomysly i czekam na wiecej, licze na duza burze mozgow , dzieki!
 
Frog MMA (nazwa miasta)
Hedgehog MMA (nazwa miasta)
Kangaroo MMA (nazwa miasta)
Ant MMA (nazwa miasta)
Dumbledor MMA (nazwa miasta)
Moomin MMA (nazwa miasta)

:)
 
Baise la police MMA ;] dlaczego nazwy ktore proponujecie sa po angielsku? ale skoro nalegacie! :O Wiele mozna tego znalez,kilka przykladow :



Suprize team, Scylla MMA ,Iron House MMA ,Spartacus MMA, Barbarian Team, Cesar team,Pancrase team(dobre) ,Cougars Team/Squad bla bla, Gentleman's Team MMA(dobre) itd itp
 
Łacina posiada wiele ciekawych słów lub zwrotów za pomocą których można stworzyć nazwę klubu, np.:



Certus - pewny



Victoria - zwycięstwo



Vulnus - rana



Osobiście uważam, że na nazwę klubu świetnie nadaje się Infensus - niebezpieczny/wrogi.
 
ArMMAgedon super mi sie podoba z tym ze nie same MMA tam bedzie. Na poczatek nie wiem czy wogole uda nam sie utworzyc grupe mma , na start rusza kickboxing, boks , samoobrona i inne zajecia ze sportow walki takze srednio pasuje, chociaz nie powiem zrobilo na mnie wrazenie :) Pomysl z łaciną tez dobry bede kombinowal jeszcze , no i dalej prosze o jakies pomysly im wiecej tym lepiej , bedzie w czym wybierac.dzieki!!
 
może:



gimnazjon (od greckich gimnazjonów)



AGOGE CLUB (wiadomo...)



victoria 'nazwa miasta w przymiotniku'



VALHALLA



VALE TUDO 'nazwa miasta'



albo znajdź jakiegoś patrona i go sobie w nazwie wymień. jak się później zakłada stronkę internetową to zawsze ludzie szukający czegoś o tym patronie natkną się na twój klubu.
 
Z łaciny może "Vive diu Rex" co oznacza "długie życie króla". Może troche długie i nie wiem czy się przyda ale jak burza mózgów to burza mózgów. Ewentualnie "Pride and glory" :)
 
rozumiem że bardziej zależy ci na powodzeniu finansowym gymu niż budowie teamu zawodniczego?



jakie są wyróżniki, które sobie przyjąłeś? jak chcesz dobrej nazwy to trzeba nam BIG FUCKIN' IDEA. Co zapewne masz już za sobą skoro myślisz już o nazwie.
 
Back
Top