Polskie MMA

Jehmes

Jungle Fight
Featherweight
Zaraz się zacznie, że głupi wpis itd., ale trudno :) Czy jest na MMARocks może lista organizacji MMA z Polski? Bardzo by mnie interesowała taka lista, bo najwięcej informacji jest w sumie o KSW, MMA Attack, Pro Fight, a o tym mniejszych organizacjach mniej się dużo słyszy...
 
Przejrzy sobie newsy o polskim MMA to będzie miał i polskie organizacje. Wątpie aby był gdzieś tak spis.
 
Na wiki jest spis:KSW, Ring XF, Quest Arena, Iron Fist, MMA Attack, Shidokan Poland, Fighters Arena Łódź, Beast of the East, Bałtycki Sztorm, Full Contact Prestige, Gala Sportów Walki, Turniej Hadaka Waza, Amatorska Liga MMA, MMA Polska, Colosseum, Olimp Extreme Fight, Pro Fight, MMA Sport, Extrem Fighting Sport, IFF, MMA Challengers, MMA Coloseum.ale musisz sobie oddzielic działające od tych juz nie istniejących oraz dodac jeszcze wiele nowszych.
 
A wiadomo co z Iron Fist się dzieje? Do tej pory robili gale jesienią i w maju/czerwcu, a ostatnia ich gala była w listopadzie.
 
Iron Fist to taka sezonowa gala. Na razie dosc systematycznie sa organizowane eventy MMA Coloseum - ostatnia gala miala numerek 8, ale nawet średniaków z naszego podwórka MMA trudno tam szukać, gale typowo nastawione na debiutantow lub miejscowych zawodników.Dość dobrze trzyma sie (chodzi o regularnosc) ta organizacja z Rzeszowa co wypuszcza rózne eventy jak Fight of the East, Carpathian Primus Belt czy mecze Polska vs ktoś tam/kelnerzy z Litwy.Jak na razie możemy liczyc na regularnosc tylko od KSW, stety lub niestety.
 
Racja, MMA Rzeszów dość często organizuje eventy, teraz ruszyli z organizacją/turniejem Prime FC - 1 czerwca była gala w Mielcu , we wrześniu/październiku będzie gala spod tego samego znaku w Tarnobrzegu.
 
Jak aktualnie wygląda sytuacja?

Bo mam tak:
KSW, FEN, PLMMA, ALMMA, Pure MMA XCage, Thunderstrike Fight League, Fighters Arena, Gladiator Arena.
 
Back
Top