Polskie MMA potrzebuje świeżej celebryckiej krwi.

@Outcast - Możesz nie wierzyć, ale też o tym myślałem . I chyba nawet ( sory redakcja ) chętniej słuchałbym tych debili niż naszych ulubionych ekspertów :-) . Oczywiście tylko po to, żeby się pośmiać .
 
Stasinek moze to żart, ale nienawiścią też można zwiększać oglądalność, więc kto wie;) Skoro jego tematy tyle komentarzy powodują hehe...
 
To byłby hit:



sssge.jpg




PIORUN: Witamy Was w kolejnym odcinku diamentowej szczęki, jak zwykle w standardowym składzie, czyli ja - Piorun oraz mój owocowy kolega - redaktor kokos. Cześć kokos!



KOKOS: Witam!



PIORUN:Dziś pogadamy o głupotach, jak zwykle zresztą...



KOKOS: Oczywiście nie będziemy poruszać tematów związanych z zagranicznym MMA...



PIORUN: A propos zagranicznego MMA - chciałem powiedzieć, że Alistair to najlepszy ciężki na świecie, Fedor wcale nie przegrał ostatnich trzech walk a Dana White szkodzi rozwojowi MMA.



KOKOS: Dużo się będzie działo na stronie w nadchodzącym tygodniu, między innymi ja napiszę rewelacyjny jak zwykle artykuł licząc na jak największą liczbę komentarzy a Piorun będzie udzielał się na forum, krytykując działania ZUFFY...



:-)
 
Kokos robi postępy :D
Pierwszy akapit artykułu nawet fajny lecz reszta akapików masakra. Szczególnie zawaliłeś dając przykłady celebrytów z dupy wzięte :D
Jak dla mnie artykuł na 1+ :D

Kiedy następny artykuł "redaktorze"???
 
To ja może skomentuje tylko dwie postacie z tego artykułu.


Szymon Kołecki - on ma takie problemy z kręgosłupem, że nie mógłby walczyć w MMA. Nie dałby rady na dłuższą metę


Dawid Kostecki - cóż, który pięściarz spod skrzydeł Wasilewskiego dostaje poważnych rywali? Jeśli "Diablo" ma walczyć z Huck'iem, to dostanie łomot stulecia.
 
Ponadto Kostecki nie przysłużyłby się MMA. Kryminalista walczący w klatce = zły obrazek.
 
@kalafior80



Nie przejmuj się tymi wszystkimi zawistnymi komentarzami, tak naprawdę każdy z nas pragnie jako pierwszy trafić na główną, a Tobie jest najbliżej i prawdopodobnie już niebawem nas pogodzisz. A kiedy już trafisz na główną proponuję nie zatrzymywać się w miejscu i iść do przody z wyprostowaną piersią, opuść naszą skromną ligę i zamieszaj na Sherdogu, albo innym bardziej poczytnym portalu. Powodzenia!:-)
 
Taka uwaga, żadne z nazwisk nie jest w żadnym stopniu tak popularne i lubiane jak Pudzianowski. Brak też w większośći przypadków zaplecza w sztukach walki. Chociaż ciężko powiedzieć żeby Pudziao takie miał.
 
Sosnowski, Peja, Kostecki, Oliwa mieli ze sportami walki styczność, to jest połowa, a nie mniejszość. :-) Poza tym czy Najman był lubiany przed walką z Pudzianowskim czy też Saletą? Ja tam nie wiem, bo nie oglądam telewizji ani tabloidów nie czytam, ale wydaje mi się, że nie. :-)
 
Najman nie byl w ogole znany, dopiero afera z zona Salety ukazala jego osobe w mediach. jak byl u Wielkiego Brata, to w trakcie



przygotowywal sie do walki o mistrzostwo Polski! na to walke nie zasluzyl, ale wzieli go, zeby wypromowac gale. walka byla w Polsacie. ludzie chcieli zobaczyc jak gosc z tego programu sobie poradzi. wiadomo dostal szybkie KO.



Bazelak tez ma zaplecze w sportach walki, walki amatorskie w Boksie. Ma chyba tez czarny pas w karate (nie jetesm pewien). Pudzian ma zielony. Reszta ma w silowych.







co do diamentowej szczeki. nie jestem zainteresowany.
 
Back
Top