Polityka

tak ruff, policja sie bije z policja, masz racje



kurde, maja otoczonych tych baranow w kominiarkach to powinni ich juz dawno spalowac za to rzucanie kostka brukowa i skuc, a sie bawia jak z dziecmi



fajnie, ze nawet na tvn zaczynaja mowic, ze to nie uczestnicy marszu zaatakowali, tylko jakies wyodrebnione wczesniej grupy
 
^ mówią ale ledwo im to przez usta przechodzi, a zaraz przyjdzie kolejny 'ekspert' z dyplomem z PRL i będzie pierdolił że to wina ideologii nacjonalistycznej.
 
juz przyszla pani z wprostu, wykrakales
ale jest tez ktos z do rzeczy, ciekawe co powie
 
Czemu nie walić do nich z ostrej amunicji? Jestem przekonany, ze po dwóch trupach wszyscy by uciekli.
 
to nie musi byc jak to ktos pisze,ze policja sie bije z policja.Mozna przeciez oplacic jakas grupke ludzi zeby zrobila burde.Co to za problem?
 
Niekoniecznie policja ale np ktos"wyzej" np przeciwnicy RN,ktorzy boja sie o swoje cieple sejmowe posadki,ogolnie jacys politycy,ktorzy maja w tym interes.
 
przecież wiadomo, że to prowokatorzy lub jacyś idioci



Korwin lub Wipler coś mówili?
 
Taka refleksja mnie naszła: czemu nie zacząć tego marszu w południe, tak żeby nie kończył się po zmroku?
 
To nie antifa?







net-14b11227.jpeg
 
Andrzej, wiem - ale wiem też, że mrok sprzyja takim incydentom, bo są to incydenty, z którymi organizatorzy rok do roku nie potrafią sobie poradzić.
 
@Cre nie zapominaj,ze policja jest tylko narzedziem w rekach politykow.Co do tych teori w stylu Borna to ja napisze,ze odnosze wrazenie,ze jestes troche naiwny i to nie pierwszy raz odnosze takie wrazenie.Wczesniej zarzucales mi troling tez gdzies w tym temacie,chodziloo bodajze o ratingi,ktorymi mozna manipulowac dla okreslonych celow,dla Ciebie byl to trolling.Dla mnie bardzo prawdopodobna opcja(do zrobienia) Warto czasem dopuscic do siebie mysl o innych opcjach niz z gory je wykluczac,niewiadomo w sumie dlaczego.Moze jak pozyjesz na tym cudownym swiecie troszke dluzej to zmieni Ci sie troche jego postrzeganie.
 
powinny być jakieś oddziały szybkiego reagowania



tylko pałka i pistolet wrazie czego i na sprincie wlatują w taką grupe i ich okładają



taki policjant z tarcza i całym sprzętem nie ma szansu nikogo dogonić
 
Dobrze chłopak mówił, niestety przy takich okazjach zawsze pojawia się "półmózgi" element dla którego to świetna okazja żeby pona#$%alać się z psiarnią...
 
Back
Top