Polityka

mowilem, policja czekala az sie zaczna bic (no bo ile mozna sobie dawac w kasze dmuchac przez jakichs pajacow w kominiarkach) i dopiero teraz bohatersko wkroczy, zeby uspokoic kibolstwo, brawo
 
równie dobrze to mogą być prowokatorzy z lewicy i wszystko jest dokładnie zaplanowane



wystarczy posłuchać jak TVN już ciśnie po Marszu, jakby nic nie było to co mieliby pokazywać?



przecież co roku jest to samo
 
po pierwsze - skoncz pierdolic
po drugie - przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM moja wypowiedz i wroc tu
 
Chłopak z Marszu Niepodległości ( ten co robi relację ) dostał wjebane od kolesi w kominiarkach którzy napierdalają się z Policją. ŻENADA
 
Wujek

Ten co robi stream na strone marszu? Co za bydlo...
Ja sobie z ciekawosci wlaczylem tvn 24, zeby zobaczyc czy bedzie tradycyjna nagonka, no i az tak zle nie jest. Reporterzy nawet rzetelnie zdaja relacje i podkreslaja, ze to nie marsz zaatakwoal, tylko jakies zamaskowane pajace, ktore byly tam wczesniej. Gorzej juz jest z "ekspertami" ze studia...
 
Podejrzewam,ze ci goscie w kominiarkach to poprostu policja,przebrana za kiboli.
 
Ten policjant to już z 10 minut nieprzytomny więc raczje czymś dostał bo gdyby omdlał to by go wycucili.
 
Widzięliście jak przerzucili flarą przez oddziały policji i jakiś random dostał w łeb ? Pechowiec.
 
To jest niewykonalne żeby przeprowadzić ten marsz bez burd. Pod stadionem jest chyba z kilkanaście tysiecy spokojnych ludzi z flagami, a na rondzie 50 łebków rzuca kostką brukową. Powystrzelać to w pizdu.
 
Nie wiem czy coś się zmieniło. W sumie to nawet nie jest taki głupi pomysł, żeby policja przebrana stała w tłumie i miała oko od środka na wszystko.
 
Back
Top