Polityka

No to pędraki do więzienia teraz jak rozumiem? Hubi wytłumacz mi dziecko, jak to jest, że obrońcy moralności pouczjący innych jak żyć okazują się pospolitymi przestępcami i kradną nasze pieniądze. Jak wrócisz ze szkoły odpowiedz mi prosze bo jestem głupi i nie rozumiem czy to tak na prawde sie stało czy moze to prowokacja ruskich. Tylko nie odwracaj kota ogonem i nie pisz o rządzie itp a konkretnie o przypadku posłów z "prawa" i "sprawiedliwości".
 
To było wyłudzenie, nie próba bo pieniążki wzięli. Dodatkowo bilety kupili dwa tygodnie przed zdeklarowaniem wyjazdu samochodowego a kasę oddali jak wszyscy dowiedzieli się o awanturze w samolocie i zaczęło być gorąco.







To pospolici złodzieje, tacy sami jak ci którzy robią babcie na wnuczka.
 
Skunx, wyszedłeś ze złego założenia. Nie mam zamiaru bronić posłów PiSu, bo jeżeli potwierdzi się ta wersja która teraz jest przyjęta, a nie ta którą oni się posługują, to zasługują na proces. Ukradli (można tak to nazwać) pieniądze, które są płacone z podatków ludzi, więc zasługują na karę. Tak samo jak każdy inny człowiek robiący takie rzeczy. W zalezności od sumy tych pieniędzy, powinna być współmierna kara. Więcej kasy ukradli- ostrzejsza kara.



Ja jedynie pochwaliłem to,że przynajmniej Jarek wyrzuci ich z partii, a zwolennikiem PiSu nie jestem, to w przeciwieństwie do ludzi z PO/PSL zostali zawieszeni, w Platformersach podczas afery rządowej wyszły 100x takie przekręty, a kary się nie doczekamy.
 
No to Panowie już czas! Pogoda się robi, nic tylko wyruszac na rondo Dmowskiego. Z fartem i oby każdy wrócił cały. Śmierć wrogom ojczyzny! Chwała wielkiej Polsce!
 
U mnie działa. Z chęcią porównam z tym, czym będzie karmić nas TVN.
 
właśnie chciałem zrobic to samo, ale nie mam obrazu. Wczoraj na konwencji samorządowej też nie miałem obrazu, jakiej pomysły co mogę zrobić?
 
U mnie jest idealny obraz i dźwięk. Mixer pewnie coś masz nie tak z silverlightem/flasehm/javą/przeglądarką...



HubiSSJ3 popieram.
 
A ja chciałbym aby spokojnie nie było i ten marsz przekształcił się w protesty i obalenie tego żałosnego rządu.
 
Ruff, a kto ją będzie tworzył? Ruskie z Niemcami do spółki? A nawet jaśli Polacy - to jaka to będzie historia? Jakie reformy, jaka idea i koncepcja? I kto ją poprze - "lemingi" czy "pisuary"?
 
Jakub są mądrzejsze głowy które by wiedziały co z tym zrobić. Na czele rewolucji mógłby stanąć dla mnie np Paweł Kukiz i tworzyć wszystko od nowa.
 
Jak tak bedzie spokojnie to nic w tym naszym posranym kraju sie nie zmieni.Z tego impasu wyrwac moze nas tylko krwawa rewolucja.W kazdym innym kraju tzw starej uni,gdyby ludzie zyli na takim poziomie jak w Polsce(tyrajacy za grosze biedacy) to juz dawno doszlo by do krwawego powstania.Tylko my siedzimy przed kompami jak stado baranow,wylewamy zale na forach,co to da? 25 lat wolnosci to jakas kpina.Okraglostolowa holota,skumala sie z komuchami i rozdaja karty od 89roku. Podzielili sie na niby zwalczajace sie partie a tak naprawde wprowadzaja ten sam program,rozgrabiania Polski i podporzadkowania sie innym krajom(Niemcy) w zamian za judaszowe srebrniki i korzysci osobiste politykow. Od 25 lat w sejmie te same mordy,poszukajcie na YT jakis starych posiedzen sejmowych to zobaczycie jak wygladali kiedys terazniejsci politycy.Propaganda jaka nas karmia tzw mainstreamowe media dawno przerosla juz ta z czasow tzw komuny.Polakow w Polsce coraz mniej i to tez celowy zabieg,mam wrazenie,ze za kilkadziesiat lat,jak nic sie nie zmieni to Niemcy wykupia swoje stare ziemie a na reszte zwala sie tu zydzi gdyz doskonale wiedza,ze Palestyna nigdy nie odpusci. Nie ma innego sposobu na poprawe bytu Polakow we wlasnej ojczyznie niz rozwiazania silowe bo nie oszukujmy sie wybory to fikcja,jak to ktos juz kiedys powiedzal,bodajze jakis pacholek Rosji,wladzy raz zdobytej nie oddamy nigdy...
 
dlaczego zaraz za poniatem policja nie wylapie tych zamaskowanych pajacow? przeciez sam marsz jest ladnie oddzielony ludzmi w kazmizelkach, wiec nikt by sie z nikim nie pomylil
 
No właśnie Ruf o to mi chodzi. Kto będzie takim "idolem" i - co ważniejsze - kto takiego "idola" poprze. Kto poprze ewentualną prywatyzację szkolnictwa i usług medycznych? Kto poprze redukcję świadczeń socjalnych? NIKT - poza 5% społeczeństwa. Dlatego uważam, że takie trzęsienie ziemi nie przyniesie niczego dobrego, dopóki ludzie nie będą wiedzieli co i jakimi krokami chcą osiągnąć w dłuższej perspektywie. Samo rozwalenie rządu nieczego nie zmieni.



Przynajmniej dopóki zakładamy kontynuowanie demokracji.
 
Przed czołem marszu idzie chyba sporo policjantów po cywilu w kominiarkach jak podchodza do nich ludzie z kamerami z streamu marszu to uciekają.
 
pewnie pare osób przyszło tam tylko po to aby zrobić cos głupiego ale ogólnie jest spokój. Wszystko na wielki plus
 



Na czele rewolucji mógłby stanąć dla mnie np Paweł Kukiz i tworzyć wszystko od nowa.




Najpierw to niech on wytrzezwieje.

W starciach ucierpiał m.in. fotoreporter Jakub Szymczuk z "Gościa Niedzielnego".



Dziennikarze TV Republika Tomasza Terlikowskiego zostali zaatakowani przez narodowców podczas wejścia "na żywo"
, ponieważ, jak relacjonuje reporter Bartłomiej Graczak, uczestnicy marszu myśleli, że są z telewizji TVN.


Lewaków bijo :-)
 
Back
Top