Polityka

Zawisza jest tym samym w polityce o co oskarżył tą "panią", są siebie warci i powinni się zaprzyjaźnić. Nie wiem jak nisko upadły już media że robią takie programy. Myślę, że nieźle można by żyć w dzisiejszych czasach po przeszczepie kutasa na czoło. Żal, wczoraj rocznica powstania, a dzisiaj to.
 
Wiedziałem że tu będzie dyskusja o tym pederaście, dorzuce swoje 3 grosze. Kiedyś w mrocznych czasach europy potrafili sobie poradzić z takimi zboczeńcami.



A tak na marginesie, liczę że ktoś z Ruchu Narodowego albo innych formacji również odpowie "policzkiem" dla tego chłopa.
 
Idiota oblał wodą drugiego idiotę. Typowy Jerry Springer.



Zawisza myślał że się przylansuje na debacie z cudakiem a gdy przyszło co do czego spalił wroty i wyszedł na tchórzliwego karła.



Patrząc tylko na ostatnie kilka tygodni: (Korwin-Boni,taśmy,Korwin i niggers w PE). Żenada.



Do końca świata będziemy cierpieć za to że nam Niemcy i Sowieci tyle wartościowych ludzi unicestwili.
 
ten trans jest olbrzymi, heavyweight. KSW - where are you ? Bonus BGC vs Rafalala - czekam na to



Tens: I wlasnie przez ta nieweryfikowalnosc KNP przegrywa debaty z ludzmi ktorzy krzycza - SPRAWDZAM !
 
A ostatnio była afera jak Korwina nie wpuścili do studia, bo inni politycy nie chcieli z nim rozmawiać. Wtedy były głosy, że prawdziwy facet i ogólnie normalny człowiek jeśli nie chce z kimś rozmawiać, to sam wychodzi ze studia, a nie "zabrania" by do niego nie wpuszczano. Teraz jak Zawisza zrobił tak jak wszyscy mówili, że powinno wyglądać normalne zachowanie osoby nie życzącej sobie z kimś rozmawiać, to nagle jest tchórzliwym karłem?
 
Ja tam rozumiem Zawiszę. Jak Cię wodą oblewają, to ciężko jest dyskutować. Przesłuchałem całą audycję i podoba mi się postawa Gozdyry, która nie broniła Rafalali, a chyba miała taki zamysł początkowo.

edit: cofam pochwale Gozdyry
Przemoc, słowna czy fizyczna jest zła. Pisałam o tym już kiedyś, powtarzam to dziś. Jak to się mówi, tylko spokój może nas uratować.
Z drugiej strony - staram się zrozumieć kogoś, ten spokój traci, bo jest obrażany od lat. I wreszcie puszczają mu emocje. Nie pochwalam, ale jakoś po ludzku rozumiem. Agnieszka Gozdyra
Szkoda ze tyle samo zrozumienia nie miala dla Korwina
 
O czy może dyskutować Zawisza z Rafallą? Czego chciał się dowiedzieć matchmaker z tv? Szukali skandalu i coś tam znaleźli.
 
Tylko ze ci inni politycy NIE DOPUŚCILI do takiej sytuacji zeby ich konfrontować z tym kim nie chcieli. Zawisza przyjmując zaproszenie do studia wiedział na co sie pisze oraz kto i na jakim poziomie będzie jego adwersarzem.
 
Karateka@ nie wiem czy KNP przegrywa debaty tak jak piszesz - myślę, że przesadzasz. Trzeba by było sprawdzić konkretne dyskusje i konkretnych ludzi przejrzeć. Korwina raczej mało kto urabia w dyskusji - choć to zasługa jego retoryki, bo konkretów często mu brak - Wilk również jest przeważnie bardzo merytorycznie przygotowany. To, że Dziambor ostatnio słabo wypadł - podobno, nie oglądałem programu - to żadna norma.



Choć to o czym mówi Tens jest prawdą - smutną. Nie tylko ASE, ale i w ogóle liberalizm w polsce leży. Instytut Misesa zajmuje się głownie przedrukami amerykańskich tekstów - rozumiem, brak środków. Nie mamy niczego prócz CAS - które także wielokrotnie powołuje się na austriackie cykle koniunkturalne i ogólnie dorobek ASE - i może Fundacji Republikańskiej: aby konkretni ludzie usiadli z kalkulatorem w dłoni i policzyli, jak w praktyce zastosować konkretne rozwiązania, przedstawili gotowe recepty.



Ale z drugiej strony rozumiem, że to syzyfowa praca jest i nawet bym zrozumiał, gdyby się ludziom zwyczajnie nie chciało tego robić. Bo przecież CAS w 2004 bodaj (mogę się rok, dwa pomylić - a nie chce mi się sprawdzać) przygotował projekt zmian podatkowych, który nie ruszając zasad funkcjonowania państwa dostarczał budżetowi więcej pieniędzy niż obecnie funkcjonujący - a robił to nie obciążając pracy, i będąc nastawionym na wzrost. Efekt był tak piorunujący, że chyba po dziś dzień żaden ekonomista co to "mówi sprawdzam" NIE PODJĄŁ NAWET Z TYM PROGRAMEM DYSKUSJI!! To co tu dopiero mówić o jakiejś dyskusji nad reformami jeszcze bardziej skrajnymi - kto, i po co, ma się wysilać... para i tak pójdzie w gwizdek.
 
Jak czytam wasze debaty to, aż załuje że nie znam się na tym tak dobrze.Niestety muszę zagłebiać swoją dzieninę i mma :-)
 
Jutro 21.30 w @TAK_CZY_NIE u @AGozdyra będzie spotkanie @TomaszUrbas z @korwinmikke na temat krytyki programu KNP. Kupuję popcorn i colę
 
Choć to o czym mówi Tens jest prawdą - smutną. Nie tylko ASE, ale i w ogóle liberalizm w polsce leży. Instytut Misesa zajmuje się głownie przedrukami amerykańskich tekstów - rozumiem, brak środków. Nie mamy niczego prócz CAS - które także wielokrotnie powołuje się na austriackie cykle koniunkturalne i ogólnie dorobek ASE - i może Fundacji Republikańskiej: aby konkretni ludzie usiadli z kalkulatorem w dłoni i policzyli, jak w praktyce zastosować konkretne rozwiązania, przedstawili gotowe recepty.


Akurat FR zajmuje się głównie liczeniem na kalkulatorze, analizą prawa i jego produkcją. Jest FOR - ci akurat nie należą do moich faworytów. W Instytucie Sobiskiego jest też kilka sensownych osób, ale raczej są w mniejszości. Czy polski IM zajmuje się głównie przedrukami? Tak, 5 tygodniowo, ale przy rosnącej ilości własnych komentarzy. http://mises.pl/dzial/teksty/komentarze/ Dość aktywnie prowadzili Kryzys Blog przez kilka lat. http://kryzys.mises.pl/. Fakt - polski oddział zajmuje się głównie teorią ekonomii, a nie ekonomią polityczną.



PS. Chociaż akurat o euro w Polsce napisali jeden z lepszych tekstów http://mises.pl/blog/2013/10/18/czy-polska-powinna-przystapic-strefy-euro/



PS 2. Yoshi, to nie jest tylko problem jednej strony. Ogólnie wkład współczesnych Polaków do ekonomii jest znikomy, żeby nie powiedzieć żaden.



PS 3. Przemek, naucz się szybkiego czytania i znajdziesz czas. Tylko wtedy nie będziesz już miał wymówki :-)
 
W przerwie pomiędzy pisaniem analizy walki Grabowski - Tybura, krótki felieton polityczny.
http://prokapitalizm.pl/putin-jablka-i-lekcja-historii.html
 
@Jakub: pierwszy sensowny tekst o "tragedii jablczanej" jaki dane bylo mi przeczytac. Nie rozumiem tej medialno-jablkowej histerii.



@Karateka: powoli przestaje rozumiec te bezkrytyczne zachwyty nad Putinem, nawet jesli decydujemy sie na jego perspektywe (wiec postrzegajac nas samych jako wroga - oczywistym jest, ze nam razem nie po drodze). Nie ma co prawda wielu innych drog do wyboru, ale ta ktora wybral, oznacza - w skorcie - niedostatek jego narodu. Nakarmi tych oligarchow ktorzy sa zwiazani z przemyslem zbrojeniowym, da lekko po lapkach tym zwiazanym z "energia". Czy to wystaczy do utrzymania wladzy? Popracie federalizacji Ukrainy moze dac ciekawe echo w Rosji, juz slychac o domonstaracjach popierajacych federalizacje Syberii (nie zdziwilbym sie zielonymi chinskimi ludzikami).



@Tens: ty to zawsze takimi ciezarami przyłoisz, ze czlek sie czuje jak debil :)



oka tyle na teraz - spadam na plaze
 
Dobry artykul Jakub !



Dzihados: Nie jestem bezkrytyczny wobec Putina, ale staram sie jednak byc obiektywny, bo jednak ma swoje interesy, popelnia bledy - jak wsparcie separatystow (slusznosc po ich stronie, ale nie ma sensu toczyc walk o przegrane sprawy), czy sankcje na jablka, ale jednak nie zasluguje na taka pogarde jaka otrzymuje. Medialna propaganda jest irytujaca. Nawet jakby Putin wyciagnal dziecko z plonacego domu, to by to opisali tak, zeby wyszedl na bandyte.
 
Ciekawe jak będą wyglądały dopłaty gdy Władymir zabroni "wszystkiego"? Dzisiaj jest ok, za nasze jabłka zapłaci Niemiec, Francuz i Holender, a my będziemy się zajadać tanimi owocami. Ale może dojść do sytuacji, że producenci "wszystkiego" z innych krajów Europy wyciągną ręce po rekompensaty, co wtedy? Obawiam się, że ktoś zacznie grzebać w ustawie o VAT i za niemieckie szparagi, francuskie Mistrale i holenderskie tulipany zacznie płacić Kowalski.



Troszkę trąci Marksem ta unijna gospodarka, kapitalizm w którym ryzyko ewentualnej straty pokrywa konsument przypomina na czasy realnego socjalizmu, tym razem z naprawdę ludzką twarzą.
 
Apropo tego tekstu i histori toczącej się kołem. Jak zdarza się mi,że rozmawiam o zaletach UE i odrazu słysze Schengen,można podróżować gdzie się chce tak nigdy w histrori nie było! A gdy wspominam,że od Kongersu wiedeńskiego do pierwszej wojnny światowej to była normalność i tylko w niektórych krajach np.w Rosji (znacznie później Francja Wielka Brytania USA) która była uważana za zacofaną potrzebny był paszport wyrabiany dodatkowo na miejscu to wszycy robią takie oczy:-) .
 
bo zajmuje sie glownie propagowaniem patriotyzmu, walka o katolickie wartosci i walka z innosciami np. seksualnymi, czyli nie zajmuje sie niczym co by wzbudzalo respekt
 
bo zajmuje sie glownie propagowaniem patriotyzmu, walka o katolickie wartosci i walka z innosciami np. seksualnymi, czyli nie zajmuje sie niczym co by wzbudzalo respekt


say-what17.gif
 
Niezły freakshow na polsacie,dzięki Gozdyrze i jej doborze gości ,Raffaeloo oddajacy się za 200-tówy, no i p.Artur który będzie zbierał poklask za starcie się z niezrównoważonym Transem !!!
 
Ma ktos link do streamu Polsat News ? Chce zobaczyc Tak czy Nie z Korwinem dzis :)



Arlovsky: Krzyczenie pustych hasel - Bog, Honor, Ojczyzna to zajmowanie sie laniem wody tak mowiac w przenosni, ale ostatnio Zawisza zostal oblany woda i to nie w przenosni.



https://www.youtube.com/watch?v=ZsJSE_2-j6Q
 
Polecam Vademecuum Ojca autorstwa Korwin-Mikkego/Korwina-Mikke (ktora wersja poprawna?) - polowa przeczytana, wrazen co nie miara :)
 
Blagam o stream do Tak czy Nie na Polsat News jak bezrobotny o zasilek !!



http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/odpowiedz_purbasiowi__po_7viii2014_g2135_/2321
 
Back
Top