Polityka

Ironical Man: Nie trzeba szukać, ludzie sami mi wysyłają nowości pytając czy wciąż popieram tego szaleńca i muszę się tłumaczyć z jego kretynizmów, że to jego prywatne poglądy itd itp... To już męczące. Mógłby się Janusz zająć pracą w terenie a do TV niech wysyła Wiplera, Dziambora, Szpanelewskiego, Sommera...
 
Tens bez urazy ale powinienes wiedziec ze efekty ekonomiczne jakichkolwiek reform w panstwie widac dopiero po paru latach .


Czego Ty nie napiszesz. Efekty ekonomiczne czasami widać po latach (obniżki podatków i składek za rządu PIS miały vacatio legis 2 lata), a czasami natychmiast - ustawa Wilczka i powstanie w krótkim czasie 2 mln przedsiębiorstw zatrudniający 6 mln rodaków, czy przegłoswana w tajemnicy przed Amerykanami ustawa znosząc przepisy dotyczące planowania gospodarczego i reglamentacji za kadencji Erharda. . Tak trafili na światową koniunkturę, jednak było widać w tym krótkim burzliwym czasie jakąś wizje zmian, zbyt kosmetyczną, ale jednak. Sam wybór prof. Gilowskiej czy prof. Religi na ministrów dużo mówi.



O Skrzypczak ,delikatnie rzecz ujmując, nie miałem najlepszego zdania, ale fakty są takie, że wbrem jemu RPP nadal prowadziłą restrykcyjną politykę i nie ma co przeceniać jego wpływu.



Teraz do sedna. PIS nie jest dla mnie żadną realną alternatywą dla PO, ale stawianie ich na dwóch biegunach - nieudolności i profesjonalizmu jest karykaturą rzeczywistości.
 
Hehe Tens tu zgoda... Powinienes juz wiedziec, ze tak samo (nie) cenie PO jak PiS :)



Z tym, ze Polonia glosuje na PiS zupelnie innym kluczem (to tak jakby glosowac na PO bedac zapatrzonym w Niesioloskiego :) )
 
Ludzie głosują na PiS bo jest bardziej katolickie niż PO i nie mówię tego żartem, ale tak rzeczywiście jest.



PS: Wipler jak zwykle genialnie !



https://www.youtube.com/watch?v=LDa2wbBZmWo
 
Wiplerowi postawili zarzuty, więc kto wie, czy jego kariera polityczna właśnie nie dobiega końca.
 
Tens podaj przyklady ustaw ktore PIS wdrozyl ktore w blyskawicznym czasie spowodowaly koniunkture gospodarcza a nie opowiadaj o Wilczku i Erhardzie. Powiedziales ze za Pisu byla koniunktura i przypisales zasluge Pisowi . Rozmawiajmy merytorycznie albo w ogole.
 
Tens podaj przyklady ustaw ktore PIS wdrozyl ktore w blyskawicznym czasie spowodowaly koniunkture gospodarcza a nie opowiadaj o Wilczku i Erhardzie. Powiedziales ze za Pisu byla koniunktura i przypisales zasluge Pisowi . Rozmawiajmy merytorycznie albo w ogole.




Czytanie ze zrozumieniem nie boli, a może jednak?. Stwierdziłeś, że efekty reform widać po latach, co nie zawsze jest prawdą - nie odniosłem tego do PIS.. Nie napisałem również, że pisowskie reformy napędziły koniunkturę, tylko że w światowej gospodarce mieliśmy prosperity co przekładało się tez na sytuację polskiej gospodarki. Jednak za rządów PISu można było dostrzec pewną wizję i obrany kierunek zmian.Od tego czasu jednak bardzo mocno się socjcalizowali i są mi pod tym względem równie dalecy jak rząd miłości i pomyślności. No aksjologicznie są mi blizsi, co nie oznacza też że bliscy moim poglądom. Za rządów Tuska tego nie dostrzegam. Moje poprzednie posty nie miały wykazać wspaniałości pisowskich reform, tylko zaproponować pewien umiar w negowaniu wszystkiego co pisowskie i wychwalanie przy tym tak niekompetentnego rządu platformersów. W czym zresztą z Dzihadosem się ostatecznie zgodziliśmy...

Wątpie, sam zrzekł się immunitetu więc jest pewny swego.


Może się przejechać, jeżli zakład dobrą wolę sedziów i brak nacisków politycznych.




Korwin to celebryta. Glupi nie jest wiec wie ze jego partia na tym gadaniu traci ale wazne ze on bryluje. Narcyz do potegi.


Dla mnie JKM to enigma. Nie wykulczam narcyzmu, czy raczej cynizmu (zarabianie na kontrowersji kosztem młodych ideowych osób) ale też głupoty.
 
Korwin to celebryta. Glupi nie jest wiec wie ze jego partia na tym gadaniu traci ale wazne ze on bryluje. Narcyz do potegi.
 
Korwin jest taki sam przynajmniej od roku 1998. Macie fragment wywiadu z 1998 roku. (Wywiad prowadził z nim Jacek Piekara). Szczególnie zwróccie uwagę na ostatnie zdanie:
"A Internet Powinien pozostać niekontrolowany, czy też ma sens wprowadzenie jakiejs cenzury, zakazów?

- Człowiek musi wiedziec, gdzie trafia. Niedopuszczalne jest na przykład zapowiadanie, że strona jest poświęcona religii, a potem pokazywanie na niej
zdjec pomograficznych. Natomiast, jeżeli ludzie chcą oglądać seks lub przemoc w
lnternecie, to niech sobie oglądają. Przez cały czas dyskutowana jest kwestia, czy oglądanie przemocy zachęca do niej, czy tez wywołuje wyładowanie agresji.

Zresztą odpowiedzialność spoczywa zawsze na czlowieku, a nie na prowokatorze. No chyba że przychodzi się do p. Tysona do pokoju hotelowego o trzeciej w nocy i skarzy potem na gwalt. "
 
Ostatnie zdanie... ja p... brak mi slow. I tak jak reszta wypowiedzi byla madra i na poziomie, to jak zwykle musial dowalic do pieca w ostatnim zdaniu. Co za kretyn...
 
Wydaje mi się, że po prostu stwierdził iż dzięki takim właśnie wypowiedziom wzrosło mu w ostatnim czasie poparcie, więc idzie dalej tym torem - nie ważne jak, ważne żeby mówili. Do tego z pewnością podoba mu się to jak teraz jest rozchwytywany, zwyczajnie ma teraz swoje 5 minut, szkoda że później inni muszą tracić pół godziny na odczarowanie złego wrażenia... Zdaje się to być oczywiste, póki co trzeba się z tym pogodzić i liczyć na to, że Nowa Prawica zakorzeni się na tyle, że będzie mogła funkcjonować bez JKM. Tak więc cierpliwości!
 
To ma być ta nowa jakość? https://twitter.com/SonikBoguslaw/status/477751250092838913/photo/1
 
Dla mnie, jeśli taśmy autentyczne a nie jak urbanowe, bezwarunkowa dymisja całego rządu. Wiadomo że takie rzeczy są na porządku dziennym, ale brak dymisji rządu po takiej wpadce to przekroczenie pewnej granicy.
 
Nie bedzie dymisji. Tasmy ujawniono po wyborach do europarlamentu i dlugo przed krajowymi po to zeby ludzie zapomnieli przed wlasnie krajowymi
 
Ale serio ktoś sie dziwi że takie rzeczy się dzieją? nawet na najnizszych szeblach takie akcje odchodzą.



Powiem tyle bez dat i miejsca...kolega nie mogł znaleźć roboty (przez jakies 2 lata) w swoim zawodzie...zapisał się do pis i pare miesięcy pozniej po paru spotkaniach zaproponowali mu stanowisko w firmie publicznej bo '' potrzebuja kogoś tam od siebie''...2 miesiące później i ma dobre całkiem stanowisko..tak to kurwa działa







UKŁADY UKŁADY PANOWIE
 
I akurat teraz nagrania "docierają", kiedy sprawa Kamiński vs. Kwaśniewscy jest na tapecie? - widać, że coraz większe działa bezpieczniacy wytaczają.
 
albo ujawnili tasmy po to zeby przestrzec "uwaga - pilnujcie sie, bo na Was tez haki mamy, wiec jesli sie nie uspokoicie z tymi Kwasniewskimi etc. to rozne materialy moga ujrzec swiatlo dzienne"
 
Właśnie tu wychodzi kto tak naprawdę trzyma władzę w III RP. Jestem ciekaw reakcji TVN stokrotek lisów i im podobnych tworów.
 
IIIRP po raz kolejny odkrywa przed nami - że zacytuję - "swoje wstydliwe zakątki". Patrzymy uważnie!
 
To nie chodzi o to ze ja nie wiem jak to działa - miałem "przyjemność" pracowac w urzędzie przejętym przez przydupasów Gowina i straciłem tam pracę bo nie chciałem zapisać się do PO i po godzinach działać dla bossa. Ale nie może być tak że taka afera wychodzi i premier siedzi u korytka plując wyborcom w twarz.
 
Przede wszystkim trzeba znać przyczynę bieżących problemów, znać środki zaradcze i zdobyć legitymizację społeczeństwa. Czy siła czy metodami legalnymi ma znaczenie drugorzędne.



Na Ukrainie mieliśmy przecież siłowy przewrót i co? Jest gorzej niż było, bo cały ten Majdan był bezideowy i zapewne sterowany z zewnątrz - a więc marionetkowy.
 
Back
Top