Polityka

"w Holandii 3 miejsce zajeła antyislamska, eurosceptyczna Partia Wolności Geerta Wildersa." Również antypolska :-)
 
Gdybym był Holendrem też głosowałbym na antypolską partię ! Polacy w Holandii robia straszna obore, wstyd sie tam przyznac ze sie jest Polakiem.
 
w Holandii 3 miejsce zajeła antyislamska, eurosceptyczna Partia Wolności Geerta Wildersa." Również antypolska
smile.gif


Niestety, w dużej mierze elita to tam nie jeździ. Wystarczy, że sobie przypomnę ludzi, których kojarzę czy lepiej lub gorzej znam, to mogę stwierdzić, że równie ważne jak praca, a może nawet bardziej jest dla nich możliwość bezrproblemowego, ciągłego zjarania.


















PS. Niezły ból dupy od Polsatu, przez TVP na TVN kończąc.
 
Karateka@



Sam siedzę już 4 lata poza PL, 3 lata w UK a teraz FR i widzę że różni rodacy się przewijają w obu miejscach. Ale nie widzę jakiś dużych różnic porównując nas do tubylców. I tu i tu można znaleźć porządnych ludzi jak i wynalazki.



Gdzie w Holandii przebywasz ? Byłem parę razy w Amsterdamie, fajny klimat mają:-)
 
Ja bylem trzy dni w Paryzu i na Polakow natknalem sie raz w metrze. Najebani i cuchnelo od nich na kilometr :-) Ale w UK widzialem podobnych Angoli tak, ze nie ma co przypinac nikomu latki.
 
Brawo Janusz i Front narodowy,a i Ruch Narodowy jak na pierwsze wybory ,całkiem całkiem
 
Piję GIN i delektuję się bólem dupy wszystkich telewizji po kolei:))) Piękna sprawa.
 
A tak przy okazji to zastanawiam skąd się bierze radość z 7 procent Korwina? Chodzi o fakt że trochę się dogryzło partiom PO/PIS czy po prostu ludzie liczą na jakieś pozytywne zmiany w Polsce lub dla Polski?
 
oj zazdroszczę, ja po weselu jestem, także do alkoholu lekki wstręt mi pozostał, aż szkoda takiej okazji nie uczcić:D
 
Z przełamania zabetonowanej, od ćwierć wieku, magadalenkowym układem sceny politycznej w naszym kraju.
 
Defthomas: w Den Haag przebywalem, tylko ja tam pojechalem pracowac fizycznie, klimaty robotnicze. Takiej patologii nie widzialem nigdzie w Polsce. Oczywiscie byli tez studenci ktorzy przyjechali dorobic na wakacjach, tak jak wtedy ja - i oni byli zajebisci, ale Ci ktorzy tam na stale siedzieli - wystrzelalbym zeby nie robili wstydu. Mialem wielokrotnie sytuacje, ze rozmawiam z kims, pozniej sie ta osoba pyta "skad jestes" ja ze z Polski i mina taka jakbym jej matke zgwalcil... i sie nie dziwie, bo roznica miedzy tubylcami a Polakami olbrzymia. Nawet w tych samych srodowiskach - jak sie rozmawialo z robotnikiem Holendrem pracujac z nim, to pelna kultura, poprawy angielski itd itp. A jak sie rozmawia z Polakiem - to pelna patologia, zaczeli mnie szanowac dopiero wtedy gdy sie chcialem na solowki wychodzic. Przepasc.
 
Radosc, ze w koncu beda musieli w mediach pokazywac Korwina. Front Narodowy w poprzednich wyborach tez mial okolo 7 procent a teraz wygral we Francji, podobnie Angielscy eurosceptycy
 
Bateman


Ciesz się że w Paryżu nie trafiłeś na muslimow w jakiejś uliczce, którzy by Cię zostawili w samych majtkach.
 
Cytat z niezalezna.pl:



"Z każdymi kolejnymi wyborami poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego rośnie, a Platforma Obywatelska notuje coraz gorsze wyniki. Jeśli ta tendencja się utrzyma, w kolejnych wyborach wygra PiS."



To oczywiście najważniejszy news na stronie głównej. Oni są lepsi w zaklinaniu rzeczywistości niż GW i TVN:-)
 
Back
Top