Polityka

Jasne, że będzie się działo. Rząd już odpowiednio zadba o to, by Warszawę zrujnować. Ot, taka mała kara za referendum.



Marsz jeszcze się nie rozpoczął, a słońce peru już wie, że będzie dym:



http://wpolityce.pl/wydarzenia/63344-premier-wzywa-wojsko-do-pomocy-w-pacyfikowaniu-rozruchow-11-listopada-przezornosc-czy-prowokacja
 
Coroczna konfrontacja rządu z obywatelami już blisko - przygotowania na pewno idą pełną parą.
 
Mnie zastanawia o ile w mediach zaniżą ilość osób biorących udziała w marszu. W zeszłym roku się nie pierdolil i jebnęli się o jakieś marne 70 tysięcy :D
 
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-najwiekszym-obszarem-biedy-w-Unii-Europejskiej-2979224.html
 
To im się żyje najlepiej w niepodległej Polsce...



urban_kapix_fakt_640.jpeg




http://finanse.wp.pl/kat,1033719,title,To-im-sie-zyje-najlepiej-w-niepodleglej-Polsce,wid,16157309,wiadomosc.html
 
"Od początku świata, od dziejów zarania
dupa służyła wyłącznie do srania.
Lecz przyszedł pan Wojciech,
zmienił wolę pana, przyszył dupie uszy
I stworzył Urbana."
 
Pytanie za 100 pkt. Dlaczego Zień nie zrobił swojego pokazu w meczecie, tylko zrobił sobie festyn w KK? To dlaczego kościól sobie pozwolił na te puste pokazy, to swoją drogą...
 
Pytanie za 100 pkt. Dlaczego Zień nie zrobił swojego pokazu w meczecie, tylko zrobił sobie festyn w KK? To dlaczego kościól sobie pozwolił na te puste pokazy, to swoją drogą...


Może obciągnął proboszczowi ?
 
Gozdyra to jeszcze ch.uj :) Pamiętacie one men show Gugała vs Hofman. Jaro wtedy odpłynął :D
 
Lis jak zwykle obiektywny , pierwszy raz od 2 lat włączyłem jego program i po 5 min wyłączyłem. Bardzo obiektywne grono ekspertów. Temat Marsz Niepodległości , 3 napierdala fest na marsz , ksiądz ma wyjebane , i jeden koleś który w miare sympatyzuje z prawicą... Porażka.
Lis porównania z dupy zapodaje typu : Republika Weimarska = III RP. Nic tylko szukać bezrobotnych malarzy i zamykać prewencyjnie !!!
 
kazia szczuka :-) a miałem wczoraj napisać, zeby lisa nie oglądać dzisiaj, bo poziom absurdu wzniesie się na wyżyny widząc zaproszonych gości...
 
Powaga? Właśnie znalazłem info, że ksiądz Sowa i Krzemiński. Duet Szczuka & Krzemiński musiał być trudny do zniesienia :)



E: Kto był gościem popierającym marsz, bo nie mogę znaleźć?
 
Zaraz ci wymienie: antymarsz- Kazia Szczuka ,Krauze Krzysztof (reżyser), Krzemiński (socjolog), no i Lis
za marszem w miare Terlikowski.
Ksiądz który obie strony trzymał: Ks. Kazimierz Sowa.
 
Obejrzalem caly wywiad z mlodym prawakiem i choc prowadzaca zasluguje na nagane, to mlody czasem tak pieprzy od rzeczy, ze uszy wiedna... Wina Policji byla w tym, ze nie zapanowali nad chuliganstwem uczestnikow? Rozumiem, ze jak kogos pobije czy okradne to nie powinienem czuc sie odpowiedzialny, tylko Policja powinna sie kajac? Come on... Policja pozwolila im tylko pokazac prawdziwą, mocno skrywaną twarz, bo tak na prawdę środowiska te są mocno skraje. Wiem, bo znam sympatyków. Powinni zmadrzeć, bo z takim nieprzychylnym PR nic dobrego z ich wybryków nie będzie...
 
Kiedyś powinni zrobić jakiś program, w którym Korwin byłby "przepytywany" przez tą bystrą inaczej dziennikarkę z TVP, Kazię Sz., Gozdyrę i może jeszcze pindę Richardson... :-)



Granice absurdu zostałyby przesunięte poza granice naszego układu planetarnego.
 
ekolodzy z greenpeace jakos chyba nie zastanawiaja sie nad tym ze skas Państwo musialoby wziac pieniadze stracone na zaprzestaniu wydobywania i stosowania wegla... poza tym dla mnie to wszystko z klimatem to wielka sciema... a juz najbardziej mnie denerwuja ci ich ankieterzy i gadki typu "czesc. szlyszales o greenpeace?"
 
Nie sądzę, aby zmiany klimatyczne były ściemą. Jednak zaprzestanie korzystania z węgla nie jest możliwe z dnia na dzień ( gdzieś 85-95% polskiej energii pochodzi z węgla)
 
po co oni w ogole o tym tak gadaja ciagle? mamy miec jeszcze wyzsze podatki bezposrednie, posrednie czy skladki? przeciez mamy dziure budzetowa, ze pewnie trzeba dlatego reformowac ofe...,chyba i tak mamy duzo obciazen ale greenpeace jakos ma to chyba w dupie
 
Back
Top