Polityka

Ojciec zawsze będzie bronił swoich pociech, nie ma w tym nic dziwnego
Może ja czegoś nie wiem ale z tego co widziałem, to odbijanki były bezpośrednio do Żydkiewicza nie do córki.
Syna Tuska grillowali personalnie.


Problemem jest jednak coś innego a mianowicie to że elyty zaczynają już OFICJALNIE BEZ OGRÓDEK grozić.
Teraz jak ktoś odkryłby coś kompromitującego Żydkiewicza może mieć z tyłu głowy fakt, że po ujawnieniu przyjdzie do niego w piątek wieczorem seryjny samobójca.
 
Ja też nie analizowałem sprawy i nie wiem czy ktoś jego dzieci atakował. Podejrzewam, że to kolejna twitterowa wojenka 50-cio letnich chłopców.
 
Ojciec zawsze będzie bronił swoich pociech, nie ma w tym nic dziwnego. Ale Ziemkiewicz, to człowiek, któremu media społecznościowe szkodzą, pisze ciekawe książki, w których prezentuje rozsądny światopogląd, a na twiterze świruje na jastrzębia. Nie wiem czy jest mu to potrzebne do promocji tych wydawnictw, czy robi to dla zabawy?
Mi się wydaje, że to jest zwykły rachunek zysków i strat oraz pewnie podpowiedź menadżera/wydawnictwa.
Są dziennikarze oszczędni w słowach ale mocno profesjonalni: Marcin Zaborski ośmieszający kiedyś w rfm fm polityków, Andrzej Stankiewicz też ma dużą wiedzę i dobry warsztat. Mimo wszystko #nikogo
Może po prostu nie da się funkcjonować jako dziennikarz nie bawiąc się w sektę? Sekta jest wierna, zwiększa wyniki sprzedaży książek, wyświetleń, ale nie można wtedy mówić, że każdy medal ma dwie strony...
Więc może Ziemkiewicz na twitterze to wina społeczeństwa, któremu sie to podoba a nie jego?

Jak tak czasami rzucam okiem na te wrzutki Z Twittera które się tu pojawiają to stwierdzam, że przeglądanie tej strony jest jak nurkowanie w gnojówce w celu poszukiwania pereł. Da się znaleźć coś wartościowego, ale szambo przez które trzeba przepłynąć i toksyczna atmosfera wojenek ideologicznych którymi człowiek błyskawicznie przesiąka nie są tego warte.
Przede wszystkim twitter udowadnia:
- wielcy dziennikarze z potężnych tytułów to tak naprawdę ludzie, którzy często nie potrafią korzystać z wyszukiwarki obrazów google i łatwo ich strollować niczym babcie z demencją metodą na wnuczka
- profesorowie, autorytety, sędziowie, artyści często pod względem retoryki nie różnią się niczym od menela z parku.
Dla mnie to prostacki sposób aby się dowartościować, poprawić humor. Schemat jak przy patostreamach tylko w przypadku twittera to trochę tak jakby się cieszyć, że komuś kogo się nie lubi złamała się noga, bo ci wyśmiewani ludzie rządzą Polską...

Najważniejszy wniosek z twittera: retoryka powinna wrócić do szkół. Polacy od menela do profesora nie potrafią dyskutować, chociaż są kraje gdzie jest gorzej nawet w ultra inteligenckiej Korei południowej gdzie politycy biją się w parlamencie...

Poranne wywiady też są kozackie: nie potrafię ich słuchać bez prędkości 1,5. Tak jakby nieprzygotowani uczniowie na siłę próbowali odpowiadać przed całą klasą...
 
Mi się wydaje, że to jest zwykły rachunek zysków i strat oraz pewnie podpowiedź menadżera/wydawnictwa.
Są dziennikarze oszczędni w słowach ale mocno profesjonalni: Marcin Zaborski ośmieszający kiedyś w rfm fm polityków, Andrzej Stankiewicz też ma dużą wiedzę i dobry warsztat. Mimo wszystko #nikogo
Może po prostu nie da się funkcjonować jako dziennikarz nie bawiąc się w sektę? Sekta jest wierna, zwiększa wyniki sprzedaży książek, wyświetleń, ale nie można wtedy mówić, że każdy medal ma dwie strony...
Więc może Ziemkiewicz na twitterze to wina społeczeństwa, któremu sie to podoba a nie jego?


Przede wszystkim twitter udowadnia:
- wielcy dziennikarze z potężnych tytułów to tak naprawdę ludzie, którzy często nie potrafią korzystać z wyszukiwarki obrazów google i łatwo ich strollować niczym babcie z demencją metodą na wnuczka
- profesorowie, autorytety, sędziowie, artyści często pod względem retoryki nie różnią się niczym od menela z parku.
Dla mnie to prostacki sposób aby się dowartościować, poprawić humor. Schemat jak przy patostreamach tylko w przypadku twittera to trochę tak jakby się cieszyć, że komuś kogo się nie lubi złamała się noga, bo ci wyśmiewani ludzie rządzą Polską...

Najważniejszy wniosek z twittera: retoryka powinna wrócić do szkół. Polacy od menela do profesora nie potrafią dyskutować, chociaż są kraje gdzie jest gorzej nawet w ultra inteligenckiej Korei południowej gdzie politycy biją się w parlamencie...

Poranne wywiady też są kozackie: nie potrafię ich słuchać bez prędkości 1,5. Tak jakby nieprzygotowani uczniowie na siłę próbowali odpowiadać przed całą klasą...
Moim zdaniem to raczej same media społecznościowe są tak skonstruowane, żeby z ludzi wyciągać najgorsze instynkty. Dosłownie grupują nas w plemiona i napuszczają na siebie.
 
Moim zdaniem to raczej same media społecznościowe są tak skonstruowane, żeby z ludzi wyciągać najgorsze instynkty. Dosłownie grupują nas w plemiona i napuszczają na siebie.
Tak są one tak skonstruowane, nawet są na to papiery, które wyniósł whistleblower z centrali fejsa (szkoda, że whistleblower nie ma takiej ochrony w Polsce). Ciekawie opowiadała w wywiadach, jak fejs napędza hejt pozorując walkę z nim.
Nie jestem w stanie przeglądać tablicy na twitterze i korzystam z opcji robienia list kont.
Fejs tnie zasięgi tylu stronom, które nie chcą płacić za promowanie przez co nie da się tego już oglądać. Fejs z jeszcze 2012 roku a ten obecny to dwa różne światy.
Już tik tok jest lepszy, chociaż tam lepiej nie pisać, że prezydent Chin wygląda jak Kubuś Puchatek :korwinlaugh:

Tylko pytanie czy media społecznościowe wydobywają to co w ludziach jest najgorsze (wierze np. że Matczak i Ziemkiewicz mogą być w realu normalnymi ludźmi) czy po prostu zwiększa zasięgi tego co zawsze było?
CD-Action, widziałem numery z lat 90. Odpisywanie na listy czytelników: ludzie byli w stanie kupić kopertę, znaczek, przejść się na pocztę -byle tylko pohejtować redakcje i zobaczyć ich ripostę.
 
:jarolaugh:

Zdjęcie
 
Wolne sądy orzekły, że Najsztub niewinny
To jest ciekawe, szkoda, że nigdzie nie ma dokładniejszych informacji. Uniewinniony od jakich zarzutów? Czego chciała prokuratura? Czy to oznacza, że nie poniósł żadnej kary? Nie mogę się doczekać uzasadnienia.
 
To jest ciekawe, szkoda, że nigdzie nie ma dokładniejszych informacji. Uniewinniony od jakich zarzutów? Czego chciała prokuratura? Czy to oznacza, że nie poniósł żadnej kary? Nie mogę się doczekać uzasadnienia.
Wolne sądy, wolny Najsztub. Proste
 
Myślę, że za jazdę bez PJ i bez OC został ukarany z kodeksu ds wykroczeń, i o tym nikt nie mówi, bo to nie pasuje do narracji.

Przed sądem Najsztub był oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku poprzez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jednak z ekspertyzy wykonanej przez biegłych powołanych przez prokuraturę wynika, że Najsztub zachował odpowiednią ostrożność i jechał z prędkością ok. 20 km na godz., czyli wystarczająco wolno.
 
Myślę, że za jazdę bez PJ i bez OC został ukarany z kodeksu ds wykroczeń, i o tym nikt nie mówi, bo to nie pasuje do narracji.

Przed sądem Najsztub był oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku poprzez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jednak z ekspertyzy wykonanej przez biegłych powołanych przez prokuraturę wynika, że Najsztub zachował odpowiednią ostrożność i jechał z prędkością ok. 20 km na godz., czyli wystarczająco wolno.
Czyli gdyby jebnął babę kołującym odrzutowcem, to też by nie był winnym?
 
Przyszło polecenie od oficera prowadzącego, że Mojsze Najsztubowi ma nie spaść włos z głowy bo jeden jego włos jest wart więcej niż życie 100 gojów i tyle, cały sekret.
:einsteinsmoke:
 
Przyszło polecenie od oficera prowadzącego, że Mojsze Najsztubowi ma nie spaść włos z głowy bo jeden jego włos jest wart więcej niż życie 100 gojów i tyle, cały sekret.
:einsteinsmoke:
A za brak stosownych flepów dostał ciut ponad 3 tysiące złotych kary. I już lemingi mają narrację, że "nie można porównywać"
 
Jak o czymś rozmawiamy, to spróbujmy chociaż na początku sprawdzić jakie są fakty, bo dobrze wiecie ile warte są te twity.
I dla jasności, ten wyrok nie mieści się w moim poczuciu sprawiedliwości. Bo jeśli gość zabił czy też przyczynił się do śmierci tej kobiety, jadąc bez uprawnień, to grzywna nie jest karą wystarczającą.
 
wiele mogę zrozumieć, ale jak ktoś w obronie polskiego sądownictwa wspomina nazwisko Jurszczyszyn to jest nienormalny. Boże to już TTV robił reportaże o nim, tylko reportaż ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium" nagle zostało usunięte, bo nie pasuje ,,do polityki firmy"....
Jeszcze dodać Tuley i sędziego Żurka z jego pięknymi tekstami o wyczynach Ryszarda Milewskiego to będziemy mieli komplet bohaterów na jakich nie zasługujemy...
Sędzia z afery z "Lisem" przynajmniej był w stanie honorowo odejść z zawodu...




No nie odpierdalał tak jak Ryszard Milewski (przesłuchanie sędziego na telefon, o czym mówią media? Suski powiedział caryca Katarzyna!!!!).








Nie żeby było mi żal, ale chyba poszło zlecenie na wyciąganie brudów na ludzi Hołowni. Najpierw ten z 600 tys. zł za 3 miesiące pracy (ciekawe z iloma ludźmi musiał się podzielić, a nie może powiedzieć i zgrywa głupa, że on to wszystko dla siebie xD)








Chociaż też był burmistrz chyba Wałbrzycha, który był w stanie wyciagnąć 400 tys. zł ze szpitala...







 
Najsztub zachował odpowiednią ostrożność i jechał z prędkością ok. 20 km na godz., czyli wystarczająco wolno,
by połamać tej starszej kobiecie żebra i uszkodzić czaszkę. Pewnie mu wbiegła przed maskę, a on zachowując odpowiednią ostrożność przed wjazdem na pas dla pieszych nie mógł nic zrobić innego jak tylko w nią uderzyć. Biedny Najsztub, teraz powinien zaskarżyć tę kobiecinę za narażenie go na straty moralne za niesłuszne podejrzenia złamania prawa i nadmiar stresu, który do wydania tego jakże sprawiedliwego wyroku skumulował się zapewne, a wiadomo, że w nadmiarze jest szkodliwy dla zdrowia. Proponuję zawczasu zorganizować zrzutkę na siepomaga.pl, by zadośćuczynić zacnemu dziennikarzowi. Coś trzeba też zrobić z tymi krnąbrnymi starcami wbiegającymi na pasy przed maski naszych Bohaterów Narodowych. Wyrok skazujący tę kobietę winien być dotkliwy, by kolejni nie próbowali narazić na wspomniane straty następnych naszych czcigodnych obywateli!
 
Jak o czymś rozmawiamy, to spróbujmy chociaż na początku sprawdzić jakie są fakty, bo dobrze wiecie ile warte są te twity.
I dla jasności, ten wyrok nie mieści się w moim poczuciu sprawiedliwości. Bo jeśli gość zabił czy też przyczynił się do śmierci tej kobiety, jadąc bez uprawnień, to grzywna nie jest karą wystarczającą.
Myślisz, że przeciętny Kowalski otrzymałby taki sam wyrok?
 
A co do Najsztuba. O poziomie TVNu świadczy jajcarskie pytanie w Milionerach: co miał Piotr Najsztub, kiedy śmiertelnie potrącił osobę na pasach. Ze śmierci człowieka robi się mem.
Gdyby zrobił to Ziemkiewicz, a uniewinnił go sędzia z nadania Dudy...
... to temat byłby grzany minimum kilkanaście lat.

Fakt, faktem jednak, że z wypadkami drogowymi nie zawsze można od razu znaleźć winnego, ale 20 km/h jechać i potrącić kogoś śmiertelnie, nie zdążyć wyhamować? To jest sztuka
EDIT: chociaż trzeba przyznać, że PiS przez 6 lat dosłownie nie zrobił nic aby coś zmienić w prokuraturze i sądach, nawet podstaw. Coś jak: ja nie po to zbieram na remont dachu aby go wyremontować, bo na co później będę zbierał?
 
1634670225303.png
Polska się znudziła, wraca do Afganistanu. Oj odpukać oczywiście jak Talibowie zagrają jej głową w piłkę nożną to czyja to będzie wina według TVNu i wyborczej?

1634670240861.png
 
View attachment 27641 Polska się znudziła, wraca do Afganistanu. Oj odpukać oczywiście jak Talibowie zagrają jej głową w piłkę nożną to czyja to będzie wina według TVNu i wyborczej?

View attachment 27642
A co ona taka zakutana w koce? Nie godzi to w jej feministyczną naturę niezależnej kobiety, która nie poddaje się patriarchatowi szowinistycznych męskich świń?
 
Back
Top