Polityka

Czyli po kolei:

- wolność mediów zagrożona
- amerykański właściciel zamieni się na właściciela europejskiego, pewnie tak lewackiego, że PiS zatęskni za Discovery
- bo niby dlaczego ktoś nie miałby wykupić rozpoznawalnej marki z mega strukturami? Przecież tworzenie tego od zera to są setki milionów...
- przecież w ustawie jest chyba rok na pozbycie się udziałów więc TVN24 będzie działał i muszą przyznać im licencje która wygaśnie chyba za 3 miesiące

Serio: o co jest tyle szumu? Już bardziej irytujące jest to, że zasady przyznawania licencji sprawiły, że w prawie 40 mln kraju mamy tylko 2 stacje prywatne z wieczornym serwisem informacyjnym, tylko dwa większe prywatne radia...
To jest dziwne, bałbym się jakby PiS przyczepił się internetowych stacji radiowych, serwisów blogerskich itp.

I przy okazji inflacji przyznali sobie podwyżki, odbudowa pałacu saskiego to będą takie żniwa (nie chodzi aby wyremontować dach kościoła tylko żeby zbierać na remont, bo jak wyremontuje to na co będę zbierał?), jeszcze większe jak te remonty Pałacu Kultury za czasów Hanki i kamienice. Plus Banaś pięknie mści sie na PiSie, powołali Izbę Dyscyplinarną która nie uchylała zbytnio immunitetów i ich człowiek wprost powiedział, że nie będą maszynką do uchylania immunitetów.

Kaczyński jest mistrzem w odwracaniu uwagi.
PS Według sondażu Wprost 1/3 widzów Faktu to wyborcy PiSu: TVN ich zachęca do głosowania na PiS :korwinlaugh:

A teraz prawdziwy zamach na media człowieka od brudnej roboty a ludzie się Kukiza czepiają...

Taka solidarność dziennikarska, WYborcza mówiąca o Grzegorzu Jankowski?...
No dokładnie. Przyznam, że się pomyliłem bo jak zobaczyłem w tym Suskiego to byłem święcie przekonany, że to jakiś żart... a tu jeb, Suski kopnął TVN w dupę :DC: no, kurwa, kabaret...

p.s.
włączam TVN a tam "ekspert", profesor na tle całej ściany książek... i nagle zaczyna nim telepać i widać, że tło jest nałożone, wołam żonę z kuchni żeby to zobaczyła, zdążyła ale zaraz TVN zmieniło obraz i pan profesur już na wizję do końca nie wrócił :pociesznymirek:

TVN, cała prawda, całą dobę :lesnarhappy:
to widać, że bystry koleś, że bawi się w tło.
Kto normalny ma taką biblioteczkę? Kurzy się na tym gromadzi, a ludzie którzy przeczytali z tysiąc książek to przecież wyjątki nawet wśród hardkorów świata nauki :iamdone:
 
Last edited:
hahaha, ale wyprane mózgi :DC:

moze ten TVN faktycznie powinno się zdelegalizować :beczka:

czy TVN to już szczujnia czy jeszcze nie? :crazy:



do zeszłego roku byłem wolnościowcem, uważałem, że każdy człowiek ma swój rozum i powinien za siebie decydować... po ostatnim roku straciłem tę wiarę :mamed:
 
hahaha, ale wyprane mózgi :DC:

moze ten TVN faktycznie powinno się zdelegalizować :beczka:

czy TVN to już szczujnia czy jeszcze nie? :crazy:



do zeszłego roku byłem wolnościowcem, uważałem, że każdy człowiek ma swój rozum i powinien za siebie decydować... po ostatnim roku straciłem tę wiarę :mamed:
jest już promowany polski George Floyd wiec...
Nie jest czarny, ale może był gejem to może marzy sie powtórka z USA.


A kto jest odpowiedzialny za rankingi wolności mediów?
Jeśli chodzi Polskę? Jacyś dziennikarze z wyborczej?
 
Last edited:
jest już promowany polski George Floyd wiec...
Nie jest czarny, ale może był gejem to może marzy sie powtórka z USA.
z tymi tweeterowymi julkami i beta hipisami co im liżą "wysokie obcasy" w nadziei, że te im dadzą poruchać? to sobie mogą pokrzyczeć na ulicy a później hopsnąć na sojowe latte i na smartfonie za 2k ponarzekać na kapitalizm i dwutlenek węgla :DC:



swoją drogą jak by mi ten grubas tak stanął przed twarzą to ja bym zaczął głośno kaszleć mu w ryj :beczka:



:juanlaugh: cyrk

"klatka z pawianami"
 
Last edited:
Kijowski narzekał, że jego zdjęcia zaczęli usuwać z wyborczej :korwinlaugh:
Dziennikarze, aktywiści: prześledzić historie Durczoka, Kijowskiego. Tacy wierni, oddani i pyk ,,proszę szukać możliwości rozwoju poza strukturami naszej firmy"

Żeby jeszcze Lisa to spotkało. Piękna karma
BTW Jakby Węglarczyk komuś podpadł to znalazłoby się sporo materiałów aby nazwać go ksenofobem, szowinistą i nawet nie trzeba byłoby przesadzać. Tacy z nich liberałowie jak z Kurskiego katolik...
 
Nie do końca taki fikoł. Francja może sobie sobie pozwolić na większą niezależność bo sama jest wciąż mocarstwem z dużymi wpływami na całym świecie. My jesteśmy zawodnikiem grającym o jedną albo i dwie ligi niżej. Prawda jest taka, że prawie całą historię byliśmy w strefie wpływów jakiegoś mocarstwa. Jak wypadniemy spod wpływów USA to z automatu zacznie nami bardziej rozgrywać Rosja albo inne Chiny. Takie są realia i potrzebujemy kogoś kto potrafi w tym zręcznie lawirować. Całkowicie niezależna Polska to są mrzonki i utopia, nie żyjemy w próżni tylko w prawdziwym świecie.
To że jesteśmy państwem z dykty to nie znaczy że mamy to jeszcze pochwalać czy wręcz namawiać do tego i tłumaczyć się, że jesteśmy gorsi od Austrii czy Francji. Stany właśnie pokazały jak zajebiście być pod ich wpływami przy okazji nordstrem.
A tak w ogóle to cały ten lextvn jest gówno warty, bo nie zmieni się nic, stacja nie zniknie z naszej anteny.
 
Lokalne rezuny wywołają nam tu jakiś konflikt albo choć rewolucję
Rękami nawiedzonych głupców podpuszczonych przez Bartosiaków i Targalskich
1628749268354.png


1628749308891.png

1628749334704.png
 
ale to że Sikorski ramie w ramie idzie z Giertychem.
Giertych pozbierał naprawdę wielu pojebów utworzył pare organizacji, stworzył im struktury, pomagał prawnie. Co tam było: Młodzież Wszechpolska, ONR?
Razem z jego ojcem promowali skrajny ciemnogród.
Teraz: wielcy antyfaszyści współpracują z Giertychem, ba Hoffmann nawet mówił, że miał propozycje od KO, ale on nie chce wracać do polityki. Czaicie: największy czopek Kaczyńskiego w PO?

Takie political fiction: Ziobro przechodzi do PO, broni go wyborcza, jego reformy też, że był po prostu manipulowany przez Kaczyńskiego. Realne?



 
C
To że jesteśmy państwem z dykty to nie znaczy że mamy to jeszcze pochwalać czy wręcz namawiać do tego i tłumaczyć się, że jesteśmy gorsi od Austrii czy Francji. Stany właśnie pokazały jak zajebiście być pod ich wpływami przy okazji nordstrem.
A tak w ogóle to cały ten lextvn jest gówno warty, bo nie zmieni się nic, stacja nie zniknie z naszej anteny.
Oczywiście, że nie chodzi o żaden TVN, tylko o przyspieszone wybory. Obaj duzi gracze chcą przedterminowych wyborów (są na nie gotowi), a dzięki temu pozbędą się niezależności Kukizów, Gowinów i Hołowni, którzy de facto byliby w stanie choć trochę patrzeć na ręce PO-PiSu.
 
Sędziowie i rzecznicy generalni są mianowani przez rządy krajów UE, za wspólnym porozumieniem, na odnawialną sześcioletnią kadencję.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/j...-trybunalu-sprawiedliwosci-unii-europejskiej/
Czy ja dobrze rozumiem, że TSUE bawi sie w odnawianie kadencji? Teraz wyobraźmy sobie to w polskim TK...
Przecież jedna kadencja jest warunkiem niezależności i braku myślenia ,,ej może tego nie zrobie, bo nie dostane drugiej kadencji"
 
no jak nie bylo w mediach to znaczy, ze teoria spiskowa!
Nie no, nie wierzę, że coś takiego mogłoby się dziać i TVN by o tym nie grzmiał na cały świat! Dla dobra Polski oczywiście. Przecież tam jest cała prawda, całą dobę a nie tylko trochę.
 
Nie no, nie wierzę, że coś takiego mogłoby się dziać i TVN by o tym nie grzmiał na cały świat! Dla dobra Polski oczywiście. Przecież tam jest cała prawda, całą dobę a nie tylko trochę.
moze nie grzmi bo to akurat im pasuje, znaczy sie ich wlascicielom. Niezapominaj, ze ten caly sejm to jeden wielki teatrzyk a te mendy, ktore niby sa po przeciwnych stronach, czesto graja do jednej bramki.
 
te, ale ja o tym wiem :korwinlaugh:
no to czego sie dziwisz, ze TVN nie grzeje tematu? przeciez oni od zawsze uwypuklaja tylko to co godzi w interesy ich mocodawcow i niekoniecznie musi byc to akurat to co zostalo przeglosowane, glosami np PIS-u. No masz przyklad tej calej pandemii, przeciez gdyby to byly jakies niezalezne media to PIS zostalby zjedzony a jak jest?
 
Last edited by a moderator:
Jeszcze chyba jakieś podwyżki pensji sobie zalutowali.
plus budowa Pałacu Saskiego, chyba 2 mld zł. To na tylu się nie skończy tak samo jak ciągnące się remonty Pałacu Kultury.
Chociaż cholera trzeba przyznać, że wstydem dla Polski, że symbolem z którym kojarzy się Warszawe jest brudny budynek, który jest kopią budynków z innych sowieckich krajów...


Kukiz to jest cała kopalnia dowodów na to, że nie warto wchodzić do polityki: jakby ktoś miał taki głupi pomysł...
Kontrowersyjnie: Kukiz jest jednym z nielicznych posłów, którzy mają jakis cel bycia w Sejmie.Nie zgadzam się z każdym jego postulatem, ale jest konsekwentny i nie robi tego dla kasy. Sorry jeśli krytykuje go Cezary TOmaczak, który odpowiedział na moje pytanie: gdzie pracował poza polityką ,,zbierałem marchewkę w UK na studiach"...






Oglądał ktoś Fakty i Wiadomosci? Było?

ale to mnie rozwala: tyle jest sposób na skompromitowanie człowieka, technika idzie do przodu, ale stary dobry sposób KGB aby podstawic dziewuszke jest niezawodny

Hologram


Po co jest immunitet?


Tusk




Ekonomista PO: po kwota wolna od podatku?





No i po Afganistanie, polecam jej instagrama, fajne relacje




Czy to jest sekta?








To już nie jest religia polityczna, tylko ma cechy sekty...
Świadkowie Jehowi są już lepsi, ale już bardziej przypomina amerykańskie sekty...
 
Włączam TVN a tam, że Gowin im mówił, że służby specjalne są wykorzystywane do wpływania na decyzje posłów. Dziennikarzyna mówi: "wiele razy się o tym mówiło ale to jest taki scenariusz, który wydaje się NIEREALNY...

No ja pierdolę :pociesznymirek:

To ma być dziennikarz? :śmiech:

Ja, jako fan teorii spiskowych, uważam, że służby trzymają Kukiza za jaja od samego początku a znając jego styl życia to tam pewnie kompromitujących materiałów jest aż nadto...
 
Włączam TVN a tam, że Gowin im mówił, że służby specjalne są wykorzystywane do wpływania na decyzje posłów. Dziennikarzyna mówi: "wiele razy się o tym mówiło ale to jest taki scenariusz, który wydaje się NIEREALNY...

No ja pierdolę :pociesznymirek:

To ma być dziennikarz? :śmiech:

Ja, jako fan teorii spiskowych, uważam, że służby trzymają Kukiza za jaja od samego początku a znając jego styl życia to tam pewnie kompromitujących materiałów jest aż nadto...
żeby tylko polskie służby :korwinlaugh: Zgadnijcie który polityk był oskarżany o to, że dostał komórkę od ambasady CHin i ją używał, a później powiedział, że przecież oddał rodzinie?

Suski xD
Amerykanie mieli podsłuchiwać komórkę Merkel i byłego prezydenta Francji. Boże to jest materiał do tylu szantaży...
Fakt kiedyś robił prowokacje przeciwko BORowi. Przebrali stażystę w dostawce pizzy i pojechali do premiera którym był wtedy Miller. Ochrona tylko sprawdziła co jest w pudełku i stażysta spokojnie podszedł do Millera. Z nożami plastikowymi :iamdone: Skoro stażysta przechytrzył BOR...

A Kukiz: problem jest taki że każdy zna jego styl życia więc nawet sekstaśmy z tajskimi ladyboy'ami medialnie długo by nie żarły. Gdyby okazało się, że Gowin prowadził taki styl życia to byłoby ciekawe


mądrego dobrze posłuchać
 
Back
Top