Polityka

Jezus, przegląd niemieckiego twittera i też polskich polityków. Róża i Radek są bardziej proniemieccy niż niemiecy politycy i nawet BILD oraz die Welt. BILD jechał po Nordstream II. Bardziej od Axel Ringer Springer od Faktu...

Przez tych idiotów PiS jeszcze zdobycie 2/3 głosów w Sejmie. Kurski nie musi manipulować w TVP: wystarczy cytować.



a biografia polityczna tej pani sędzi jest zajebista....









Radosław radzi, Radosław nigdy nikogo nie zdradzi:








 

Screenshot_2021-05-23-11-22-19-921_com.android.chrome.jpg
 
Hm, parę dziwnych wniosków, ale ciekawa analiza. Brak uwzględnienia, że w USA paliwo jest tanie...



Dyskusja pod tym zdjęciem:


A ja się cieszę z ewentualnych uproszczeń !
Nareszcie skończy się błaganie urzędników o wydanie pozwolenia na budowę, które zwykle kończyło się koniecznością dania łapówki ....


jak pani sobie wyobraża podłączenie mediów do do takiego domu bez tytułu prawnego właściciela do gruntu ? Skoro to będzie dzika budowa to co z całą infrastrukturą miejską np. drogi, komunikacja ciągi piesze ile gruntu , ile gruntu może zająć przyszły budowniczy pod dom itd?

Ziarenko zasiane przez Hołownie kiełkuje. Szymon cham jeden: zacząłem masowo zgłaszać jego streamy do demagoga (bo za dużo znajomych go lubi xD), wyszły manipulacje...
... Hołownia decyduje się na zmniejszenie liczby streamów do trzech. Przypadek? :suchykarol:
 
Rozmowa w jeszcze białym domu:
Hej: masz chłopaka?
Tak.

Masz: weź tam pojedziesz do Polski, będziesz siedział w ambasadzie. Rozmawiałem tam z Sikorskim. Fajny chłopak, towarzyski. Mówił, ze podobno homo wkurzają PiSowców.



Koleś się tak wystawił na kontrę, ktoś złośliwie tłumaczy mu tweety na polski, koleś na serio myśli, że do Afryki pojechał i teksty ,,my tam w USA to" robią jeszcze na kimś wrażenie:


Koleś jest jeszcze lepszy od tej poprzedniej mówiącej, że rozdrobnienie mediów jest złe dla wolności słowa. :tellmemore:


 
Komorowski w radiu zet: większość wyborców PiSu to antyszczepionkowcy. Są państwa gdzie są przymusowe szczepienia. W CHinach są obowiązkowe? Jest ta YT robiąca materiały z CHin i chyba nie....
On jest nieziemski. Gdyby go nie było to Kaczyński musiałby go sobie wymyślić :korwinlaugh:
 


"Sasha Johnson was apparently caught in the crossfire in a shooting outside a party."

Ciekawie się tam bawią w UK.

Nie żebym życzył tego Biedroniowi, albo Śmieszkowi, ale oni tacy fani anarchii uchodźczej.
Ostatnio w Berlinie był wyrok na 22 latku, uchodźca. Zobaczył parę gejów, jednemu zdąrzył podciąć gardło, drugi mi uciekł. Podczas procesu powiedział, że żałuje, że zamiast w szyje nie celował w brzuch bo wtedy obaj by zgineli.

Zamień słowo: uchodźca na PiSowiec.
Było GLM?
Polska zacofana?
Wyborcza pisałaby, że Polacy mają to we krwi?

View attachment 21315

Polecam prasę przedwojenną. Nieźle jechali po bandzie. Potrafi ładnie dojebać słownie, ale mimo wszystko merytorycznie. Ta masa karykatur... Nawet te plakaty były dużo lepsze niż teraz: zdjęcie jakiegoś typa i frazes
 
Już chyba wolałem gdy Wilk był zajęty pisaniem o ruchaniu królewny Śnieżki

View attachment 21306
Biorąc pod uwagę lockdown - faktycznie na Białorusi było najwięcej wolności, bo blokad i obostrzeń nie wprowadzili (prócz zamkniętych granic w grudniu 2020).





Często Ci się zdarza @Karateka@ pomijać fakty, do których odnoszą się komentarze niektórych polityków co mnie akurat w Twoim przypadku nie dziwi.
 
Last edited:
WIlk to próbuje być drugim JKM: trochę kontrowersji, trochę tekstów dwuznacznych, a później teksty typu ,,e podmiot liryczny miał co innego na myśli".
Tak jeszcze może do około 2017 roku ciężko było się przeczepić do niego. Fakt koleś bez charyzmy, polskim Ron Paulem nie był, ale mimo wszystko...
Później jakieś brudne akcje z Sośnierzem, większe czy mniejsze kontrowersje.
Duża przedwczesna radość po wyborach do PE.
Porażka w Sejmie.
Teraz robi z siebie: prawnika z ludu obrońce ludu umęczonego miasta i wsi.
Ale nie ma czegoś takiego jak podróbki w polityce: PJN miał być PiS light, Nowoczesna miała być PO bis, czy w sklepach Hop Cola miała pobić Coca Cole...
 
WIlk to próbuje być drugim JKM: trochę kontrowersji, trochę tekstów dwuznacznych, a później teksty typu ,,e podmiot liryczny miał co innego na myśli".
Tak jeszcze może do około 2017 roku ciężko było się przeczepić do niego. Fakt koleś bez charyzmy, polskim Ron Paulem nie był, ale mimo wszystko...
Później jakieś brudne akcje z Sośnierzem, większe czy mniejsze kontrowersje.
Duża przedwczesna radość po wyborach do PE.
Porażka w Sejmie.
Teraz robi z siebie: prawnika z ludu obrońce ludu umęczonego miasta i wsi.
Ale nie ma czegoś takiego jak podróbki w polityce: PJN miał być PiS light, Nowoczesna miała być PO bis, czy w sklepach Hop Cola miała pobić Coca Cole...

Wszystko prawda, tylko i tak mi brakuje w polityce Petru - te wszystkie jego pomyłki... Dostarczył mi tak wiele radości :)
 
Później jakieś brudne akcje z Sośnierzem, większe czy mniejsze kontrowersje.
Poka, poka! Nie śledzę z pewnością tak wnikliwie politycznych zadym jak Ty, czy towarzysz karateka ale brudne akcje Wilka z Sośnierzem chętnie przejrzę :)
Teraz robi z siebie: prawnika z ludu obrońce ludu umęczonego miasta i wsi.
Chodzi Ci o wypowiedzi np. dotyczące - jak można uniknąć udziału w spisie powszechnym, itd? Tzn - masz jakieś zastrzeżenia w stosunku do przedstawiania prawnej strony tego typu rządowych bubli, czy w ogóle nie wsmak Ci, że prawnik porusza takie sprawy?
Wszystko prawda
O! Kolega karateka potwierdza, czyli z pewnością się uzupełnicie i połączycie ewentualnie siły, by podać to o co proszę?
 
Wszystko prawda, tylko i tak mi brakuje w polityce Petru - te wszystkie jego pomyłki... Dostarczył mi tak wiele radości :)
Petru to jest człowiek, który potrafił rozmawać z ludźmi, bo po prostu nigdy nie żył jak normalny człowiek. Nie wiem jaka łączyła go relacja z Balcerowiczem, ale on jest drugim Misiewiczem. Wszystkie super stołki miał załatwiane od 23 roku życia. Coś jakbyś spytał dziecka miliardera jakie są promocje w Biedronce.


Warzecha ostatnio kompletnie nie jest w formie. Zawsze miał styl bycia ala smerf Maruda, ale...










Poka, poka! Nie śledzę z pewnością tak wnikliwie politycznych zadym jak Ty, czy towarzysz karateka ale brudne akcje Wilka z Sośnierzem chętnie przejrzę :)

Chodzi Ci o wypowiedzi np. dotyczące - jak można uniknąć udziału w spisie powszechnym, itd? Tzn - masz jakieś zastrzeżenia w stosunku do przedstawiania prawnej strony tego typu rządowych bubli, czy w ogóle nie wsmak Ci, że prawnik porusza takie sprawy?

O! Kolega karateka potwierdza, czyli z pewnością się uzupełnicie i połączycie ewentualnie siły, by podać to o co proszę?

Oj ale to Sośnierz sam o tym wspominał. To była dość głośna sprawa, chyba że Konfederaci znowu usuwają twitty :suchykarol:

A co to spraw prawnych: gdyby to robił w stylu Roberta Gwiazdowskiego czy nie żyjącego już niestety Janusza Kochanowskiego, który wskazywał celnie, że pytanie o wyznanie jest sprzeczne z konstytucją...
Też mała ciekawostka jak cholernie rośnie liczba uchylających się od podstawowych szczepień:
Według raportu Najwyższej Izby Kontroli z 21 czerwca 2018 roku liczba osób uchylających się od obowiązku szczepień wyniosła odpowiednio: 7,4 tys w 2013 roku 12,7 tys w 2014 roku 16,7 tys w 2015 roku 23,1 tys w 2016 roku 30,1 tys w 2017 roku W latach 2013-2017 liczba odmów szczepień wzrosła zatem aż o 305,1%

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ryszard-petru-o-uchylaniu-sie-od-szczepien/
Czy Konfederacja celuje w ten elektorat? Czy więcej takich Wilków, Roli itp. coś pomoże?
Zresztą Wilk mnie zbanował za prostę złapanie na potknięciu:

Nie lubię narodowców, ale musze przyznać, że Bosak przerasta wielu Korwinistów pod względem przygotowania
 
Last edited:
Oj ale to Sośnierz sam o tym wspominał. To była dość głośna sprawa, chyba że Konfederaci znowu usuwają twitty
Jak głośna skoro klocuniek nie słyszał?
:korwinwhat:

No dobra ale pamiętasz chyba o jakie to brudne akcje Wilka z Sośnierzem chodziło?
A co to spraw prawnych: gdyby to robił w stylu Roberta Gwiazdowskiego czy nie żyjącego już niestety Janusza Kochanowskiego, który wskazywał celnie, że pytanie o wyznanie jest sprzeczne z konstytucją...
Tzn. Wilk nie wskazuje na coś celnie wg Ciebie jeśli o sprawy prawne chodzi.? Wskaż proszę o jaką to "wilkową prawną niecelność" konkretnie chodzi? Oczywiście nie zapomnij podać przykładów jak to robi z siebie "prawnika z ludu obrońce ludu umęczonego miasta i wsi", cokolwiek to znaczy.
 
Chodzi Ci o wypowiedzi np. dotyczące - jak można uniknąć udziału w spisie powszechnym, itd? Tzn - masz jakieś zastrzeżenia w stosunku do przedstawiania prawnej strony tego typu rządowych bubli, czy w ogóle nie wsmak Ci, że prawnik porusza takie sprawy?

Przecież nigdy Wilka za analizy prawne spisu powszechnego nie krytykowałem.
 
No dobra ale pamiętasz chyba o jakie to brudne akcje Wilka z Sośnierzem chodziło?

Sosnierz domagał się usunięcia Wilka z partii. Startowali w jednym okręgu i Wilk podobno miał izolować Sosnierza.



"Sośnierz odniósł się także do próby blokady jego wystąpienia w czasie debaty przez posła Jacka Wilka.

Tak no jest to prawda. Nie ukrywam, że będę domagał się usunięcia kolegi Wilka z partii. Uważam, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca. Działania na szkodę partii, na szkodę kolegów i jakieś takie kopanie się pod stołem, w czasie kampanii nie może mieć miejsca (…) Wszystko to jest niestety prawda – podsumował Dobromir Sośnierz."
 
Back
Top