Polityka

Przecież jeśli to przejdzie to sam wyjdę palić opony. Kurwa, przecież to by było takie skurwysyństwo wobec pracowitych żeby pogłaskać ten mniej zaradny elektorat oraz emerytów, że się w pale nie mieści.
 
Oddawać temu państwu 41% dochodów + zus 1500 to jakiś niesmaczny kurwa żart. Masz firmę, urlopy niepłacone (tracisz będąc na urlopie bo zus trzeba zapłacić i nie zarabiasz), chorobowe niepłacone (nie ma co się wygłupiać z tym 1000zł czy ile tam płacą) coraz mniej mi się to podoba.
No i zdrowotne ma być proporcjonalne a nie stałe, więc zus już nie 1500
 




---

Przecież jeśli to przejdzie to sam wyjdę palić opony.
Serio, kurwa dość. Moja branża się wyprowadzi z PL, a jeszcze niedawno Białorusinów informatyków mieliśmy ściagać do budowy naszego państwa, lol. To nawet nie chodzi o moją branżę tylko, tak funkcjonuje połowa ludzi aspirujących (bo nie będących) do klasy średniej. Ceny życia w PL wyjebało w kosmos, to ci jeszcze dokładają taki podatek, mimo notorycznego, chorobliwego podnoszenia opłat, składek, danin.

Ci ludzie na swoim, którym dojebie się taki podatek:
a) wyjadą za granicę (mimo że to nie jest ich marzenie)
b) zatrudnią się w korpo (za mniejsze pieniądze, mimo że to też nie jest ich marzenie)
c) będą oszukiwać/zejdą do podziemia (mimo, że chcieliby być uczciwi)

Kto w tym kraju będzie chciał być pracodawcą? Prowadzenie firmy to ryzykowanie dorobkiem całego życia, chyba że jesteś na tyle duży że masz dedykowanego prawnika i księgowego, masz osobną kieszeń na każdą złotówkę (co by akurat tej nie znaleźli), ale i do tego trzeba mieć dużą potrzebę adrenaliny.

Oczywiście zyskają międzynarodowe korpo.

Oglądaliście Midela z Głuchem co wrzucałem wyżej?
 




---


Serio, kurwa dość. Moja branża się wyprowadzi z PL, a jeszcze niedawno Białorusinów informatyków mieliśmy ściagać do budowy naszego państwa, lol. To nawet nie chodzi o moją branżę tylko, tak funkcjonuje połowa ludzi aspirujących (bo nie będących) do klasy średniej. Ceny życia w PL wyjebało w kosmos, to ci jeszcze dokładają taki podatek, mimo notorycznego, chorobliwego podnoszenia opłat, składek, danin.

Ci ludzie na swoim, którym dojebie się taki podatek:
a) wyjadą za granicę (mimo że to nie jest ich marzenie)
b) zatrudnią się w korpo (za mniejsze pieniądze, mimo że to też nie jest ich marzenie)
c) będą oszukiwać/zejdą do podziemia (mimo, że chcieliby być uczciwi)

Kto w tym kraju będzie chciał być pracodawcą? Prowadzenie firmy to ryzykowanie dorobkiem całego życia, chyba że jesteś na tyle duży że masz dedykowanego prawnika i księgowego, ale i do tego trzeba mieć dużą potrzebę adrenaliny.

Oczywiście zyskają międzynarodowe korpo.

Oglądaliście Midela z Głuchem co wrzucałem wyżej?

To jakiś niesmaczny żart. Cała budowlanka będzie jechać na czarno. W moim fachu się nie da więc pozostaje zmiana pracy. Kpina. Nikt nie będzie chciał być drobnym przedsiębiorcą. Dokładnie tak jak w tej rozmowie Midel-Głuch, likwidacja innych miejsc pracy poza korpo i budżetówką
 
Oglądałem sobie przez prawie Wiadomości.
Niemcy,
Niemcy,
Niemieckie,
Niemcy

Był taki dokument o Krymie, na TVP, gdzie jeden z rosyjskich artystów mówił: w rosyjskiej TV ciągle słyszałem, że amerykanie coś mówią o Rosji, że są zagrożeniem. Byłem tydzień w USA: oni prawie nic o nas nie mówili...

Teraz sobie wyobraźcie, że ktoś z TOP10 chińskich miliarderów przenosi się do Polski i planuje zrobić mały monopol w której z branży:

Ilu polskich miliarderów odda mu ,,hołd pruski" na wejściu?
Szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego.


W DE mogę tylko powiedzieć tyle, że trzeba uważać, bo naprawdę Polak dla drugiego Polaka zagranicą to często wróg najgorszy. Dzikie pośrednictwo, dzikie rozliczenia niektórych z budownictwa itp. wśród polskich pracowników to jest patologia.
To perfidne wykorzystywanie braku znajomości języka...
W Norwegii mówi się, że jak ci Polak nie zaszkodził, to już ci pomógł. ‍♂
 
To jakiś niesmaczny żart. Cała budowlanka będzie jechać na czarno. W moim fachu się nie da więc pozostaje zmiana pracy. Kpina. Nikt nie będzie chciał być drobnym przedsiębiorcą. Dokładnie tak jak w tej rozmowie Midel-Głuch, likwidacja innych miejsc pracy poza korpo i budżetówką
U mnie to samo, na murzyna nie mogę, bo zostają papiery w urzędach/pozwolenia, dzienniki budów i inne głupoty.
 
...
Serio, kurwa dość. Moja branża się wyprowadzi z PL, a jeszcze niedawno Białorusinów informatyków mieliśmy ściagać do budowy naszego państwa, lol. To nawet nie chodzi o moją branżę tylko, tak funkcjonuje połowa ludzi aspirujących (bo nie będących) do klasy średniej. Ceny życia w PL wyjebało w kosmos, to ci jeszcze dokładają taki podatek, mimo notorycznego, chorobliwego podnoszenia opłat, składek, danin.

Ci ludzie na swoim, którym dojebie się taki podatek:
a) wyjadą za granicę (mimo że to nie jest ich marzenie)
b) zatrudnią się w korpo (za mniejsze pieniądze, mimo że to też nie jest ich marzenie)
c) będą oszukiwać/zejdą do podziemia (mimo, że chcieliby być uczciwi)

Kto w tym kraju będzie chciał być pracodawcą? Prowadzenie firmy to ryzykowanie dorobkiem całego życia, chyba że jesteś na tyle duży że masz dedykowanego prawnika i księgowego, masz osobną kieszeń na każdą złotówkę (co by akurat tej nie znaleźli), ale i do tego trzeba mieć dużą potrzebę adrenaliny.

Oczywiście zyskają międzynarodowe korpo.
Przedsiębiorstwa działające w Polsce generują blisko trzy czwarte polskiego PKB, a największy udział mają w tym mikrofirmy, stanowiące 96 proc. ogółu. Tak wynika z „Raportu o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”, przygotowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zajeżdżą kobyłę, która ciągnie ten wózek. I to po lockdownach, gdy restauratorzy, fryzjerzy itp. będą prbowali się odbudować
 
Przedsiębiorstwa działające w Polsce generują blisko trzy czwarte polskiego PKB, a największy udział mają w tym mikrofirmy, stanowiące 96 proc. ogółu. Tak wynika z „Raportu o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”, przygotowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zajeżdżą kobyłę, która ciągnie ten wózek. I to po lockdownach, gdy restauratorzy, fryzjerzy itp. będą prbowali się odbudować
Pierdoleni komuniści
 
Ten apel szurow o nieblokowanie ich kanalow na youtube nie ma nic wspolnego z wolnoscia slowa. Wolnosc slowa nigdy nie oznaczala obowiazku dania idiocie platformy do wypowiadania swoich glupot. Idiote wolnosc slowa chroni jedynie przed represja karna ze strony Panstwa

 
Co to by się działo gdyby wyłączyć na tydzień YT, Facebooka, Intsgram i tiktoka? Fala samobójstw gwarantowana, zniknęli by celebryci, kołcze, mesjasze, domorośli dziennikarze i Famemma.
Świat znowu byłby piękny. :wink:
To byłoby coś pięknego...
 
Co to by się działo gdyby wyłączyć na tydzień YT, Facebooka, Intsgram i tiktoka? Fala samobójstw gwarantowana, zniknęli by celebryci, kołcze, mesjasze, domorośli dziennikarze i Famemma.
Świat znowu byłby piękny. :wink:

Te trzy ostatnie tak, yt jest przydatny.
 
Ten apel szurow o nieblokowanie ich kanalow na youtube nie ma nic wspolnego z wolnoscia slowa. Wolnosc slowa nigdy nie oznaczala obowiazku dania idiocie platformy do wypowiadania swoich glupot. Idiote wolnosc slowa chroni jedynie przed represja karna ze strony Panstwa


Czasami slucham sobie w pracy tych ich filmikow odnosnie pandemii i raczej nie ma tam jakichs strasznie szurowych (?) materialow. Tez trzeba uscislic, ze ci ich dziennikarze zadnych bardzo kontorwersyjnych tresci nie wyglaszaja, zazwyczaj pozwalaja wypowiedziec sie swoim gosciom. Malo tego, kiedy byl wywiad z polskim lekarzem pracujacym w Niemczech i jakis widz zadzwonil, zeby zapytac o czipy na patyczkach do testow, w ktore Bill Gates zainwestowal podobno 80 miliardow $, to ow pan doktor szybko petenta wyjasnil :crazy:
 
W Norwegii mówi się, że jak ci Polak nie zaszkodził, to już ci pomógł. ‍♂
A jakby to porównać do Chińczyków czy Żydów to niebo a ziemia. Naprawdę lepiej zatrudnić się u Niemca w DE niż u Polaka w DE. A wystarczy polskich cwaniaków tylko postraszyć kontrolami to od razu miękną...





Onet: dziennikarze to obrońcy obywateli? Kiedyś odkrycie afery Water Gate, Panama Gates, a teraz: jaki Duda ma kabel


oj: TVNowska bieda, praca dla idei się znudziła: zobaczycie, że to nie pierwsza osoba







Ten apel szurow o nieblokowanie ich kanalow na youtube nie ma nic wspolnego z wolnoscia slowa. Wolnosc slowa nigdy nie oznaczala obowiazku dania idiocie platformy do wypowiadania swoich glupot. Idiote wolnosc slowa chroni jedynie przed represja karna ze strony Panstwa



Ale ładnie Rola bawi się w mentalność ofiary: jedzie po bandzie i to specjalnie. Jeszcze w 2015 roku był dużo normalniejszy. CHce stworzyć sektę ala Matka Kurka...
 
W TVN nie ma przypadkiem jakichs ciec budzetowych ?
Agora, TVN
Chociaż TVN od dawna słynął z dziwnego zatrudnienia, takie dziadowanie kasą trochę jak na taką potęgę. Ich wieczenie będzie stać na nich nawet jak im z 50% podatek dowalą...
Na stronie wirtualne media są oferty pracy dla dziennikarzy: zajebiste wymagania i...
Jak ktoś chce zostać komunistą to powinien spróbować zostać dziennikarzem TVN
 
Czasami slucham sobie w pracy tych ich filmikow odnosnie pandemii i raczej nie ma tam jakichs strasznie szurowych (?) materialow.

Pierwsza z brzegu Edyta Gorniak, ktora tam lansuja:


Tez trzeba uscislic, ze ci ich dziennikarze zadnych bardzo kontorwersyjnych tresci nie wyglaszaja, zazwyczaj pozwalaja wypowiedziec sie swoim gosciom.

rola_11.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg





Rola nawolywal tez do wysylania do Szwecji polskich zolnierzy i wsadzanie tam naszej administracji, bo Szwecja to juz niby nie Panstwo...
Albo na samej stronie wRealu24 ukazal sie oto taki artykul: https://www.wykop.pl/artykul/510880...lerykal-grubas-sekielski-spotka-wkrotce-pana/

Oczywiscie Rola tez daje sie wypowiedziec gosciom... smiejac sie i aprobujac:
 
Pierwsza z brzegu Edyta Gorniak, ktora tam lansuja:




rola_11.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg





Rola nawolywal tez do wysylania do Szwecji polskich zolnierzy i wsadzanie tam naszej administracji, bo Szwecja to juz niby nie Panstwo...
Albo na samej stronie wRealu24 ukazal sie oto taki artykul: https://www.wykop.pl/artykul/510880...lerykal-grubas-sekielski-spotka-wkrotce-pana/

Oczywiscie Rola tez daje sie wypowiedziec gosciom... smiejac sie i aprobujac:

LOL. Zadnego z tych materialow nie ogladalem. Te co sluchalem prowadzil taki gruby, z zezem. On sie raczej hamowal w nich.
 
Ten apel szurow o nieblokowanie ich kanalow na youtube nie ma nic wspolnego z wolnoscia slowa. Wolnosc slowa nigdy nie oznaczala obowiazku dania idiocie platformy do wypowiadania swoich glupot. Idiote wolnosc slowa chroni jedynie przed represja karna ze strony Panstwa

"Free speech is meaningless unless it tolerates the speech that we hate"

:travolta:
 
"Free speech is meaningless unless it tolerates the speech that we hate"

Wolnosc slowa nie oznacza dawania komus platformy. Wolnosc slowa oznacza wolnosc od agresji/przemocy za wypowiedz, w tym (a moze i przede wszystkim) za wypowiedz ktorej nienawidzimy.

Ayn Rand najlepiej to wyjasnila:
 
Wolnosc slowa nie oznacza dawania komus platformy. Wolnosc slowa oznacza wolnosc od agresji/przemocy za wypowiedz, w tym (a moze i przede wszystkim) za wypowiedz ktorej nienawidzimy.

Ayn Rand najlepiej to wyjasnila:

No ale czy banowanie ludzi i mówienie, że nie mają prawa do wypowiedzi bo cośtam to nie jest przypadkiem rodzaj agresji, może nawet prześladowania?
 
No ale czy banowanie ludzi i mówienie, że nie mają prawa do wypowiedzi bo cośtam to nie jest przypadkiem rodzaj agresji, może nawet prześladowania?

@Dzihados ma prawo mnie zbanować na Cohones, bo to jego forum. Nie jest to zagrożeniem dla wolności słowa, bo wciąż mogę się wypowiadać, tylko nie mam już wstępy do "domu" @Dzihados 'a. Podobnie sam mogę wyprosić kogoś z własnego domu gdy na przykład opowiada hasła które ja uważam za nie do zaakceptowania.

Zagrożeniem dla wolności słowa jest wsadzanie ludzi do więzienia za poglądy. Wpierdol za poglądy przy cichym przyzwoleniu Państwa jest również takim zagrożeniem.
 
Co to by się działo gdyby wyłączyć na tydzień YT, Facebooka, Intsgram i tiktoka? Fala samobójstw gwarantowana, zniknęli by celebryci, kołcze, mesjasze, domorośli dziennikarze i Famemma.
Świat znowu byłby piękny. :wink:


Tylko yt. Na reszcie nawet 1 procent życia nie spędziłem od kiedy mam neta:cool: Z reszta nic dziwnego , bo moim zdaniem yt zabił tv.

Reszta to małe g...a przy yt. Szczerze jakby nie yt, to mysle ze ludzie w necie siedzieliby nawet 80 procent mniej w zyciu, a tak masz tutaj wszystko po sport po politykę, muzykę etc.
 
Last edited:
Niedawno Niedzielski mówił, że szpitale są całe zapchane i to tam się przetacza trzecia fala...
Właśnie Duda na konferencji powiedział, że miejsca w szpitalach są i personel jest tylko ludzie się za późno do szpitali zgłaszają i dlatego tylu ich umiera...
Wina ludzi...

:stevecarell:
 
Zmarł książę Filip, potrzebuje szybko numeru do Eli 2 , podobno warto o nią walczyć, bo ma ładne zaskórniaki w U.K :roberteyeblinking:
 
Back
Top