Polityka

Prawie się popłakałem ze śmiechu. Co się dzieje jak ekstremalne lewactwo wejdzie już całkowicie. Ja jestem w sumie pełen podziwu, że oni potrafią tak ze sobą rozmawiać. Cóż za oddanie dla idei xD

 
Prawie się popłakałem ze śmiechu. Co się dzieje jak ekstremalne lewactwo wejdzie już całkowicie. Ja jestem w sumie pełen podziwu, że oni potrafią tak ze sobą rozmawiać. Cóż za oddanie dla idei xD



To nie jest fejkowe konto?
 
Tak ostatnio przeglądam szkoły policealne, wieczorowe: niezła luka jest pomiędzy szkołą średnią. Praktycznie nie ma zbytnio nic pomiędzy.
Ktoś chce mieć uprawnienia do zdania matury -do tego praktycznie nadaje.
 
@Dzihados nie chce mi się tego weryfikować, ale ten przepis o obowiązku zgłaszania dłuższych wyjazdów istnieje podobno od 2010 roku, a teraz po prostu można to zgłosić przez internet.
 
... Zdziwiło mnie, że to jest promowane na duży news te loty...
A mnie nie, to jest najgorsze co może nas spotkać, władza, która nie szanuje naszych pieniędzy. Czy taki Kuchciński, czy inny bonzo pomyślał kiedyś, że jeśli jeden lot do Rzeszowa kosztuje 28tyś., a pracujący Polak płaci 5 tyś. zł. podatku PIT rocznie (średnio), to sześć osób zapierda..a na to cały rok. Np. na wynagrodzenie i diety jednego europosła pracuje (cały rok) 130 Polaków. Wypadałoby żeby urzędnicy i inni, którzy "służą" Państwu zdawali sobie z tego sprawę, i do domu po pracy wracali pociągiem, za swoje, tym bardziej, że przysługuje im darmowy hotel, wyżywienie i inne przywileje, o których pewnie nie słyszeliśmy.
 
@Bezimienny
Nie pierwsi i nie ostatni. Niestety.

@J-Son
Tak, tez to widzialem. Jestesmy dla nich bydlem, wszedzie elektryczne pastuchy.

Efekty redystrybucji/doplat zawsze zaskakuja...
Eksperci Autobaza porównali ceny pojazdów elektrycznych objętych rządową dopłatą. Okazuje się, że ten sam model samochodu u polskiego dealera kosztuje ok. 20 tys. więcej niż w pozostałych krajach UE.
https://m.interia.pl/biznes/news,2625161

A jednak:










 
Last edited:
A mnie nie, to jest najgorsze co może nas spotkać, władza, która nie szanuje naszych pieniędzy. Czy taki Kuchciński, czy inny bonzo pomyślał kiedyś, że jeśli jeden lot do Rzeszowa kosztuje 28tyś., a pracujący Polak płaci 5 tyś. zł. podatku PIT rocznie (średnio), to sześć osób zapierda..a na to cały rok. Np. na wynagrodzenie i diety jednego europosła pracuje (cały rok) 130 Polaków. Wypadałoby żeby urzędnicy i inni, którzy "służą" Państwu zdawali sobie z tego sprawę, i do domu po pracy wracali pociągiem, za swoje, tym bardziej, że przysługuje im darmowy hotel, wyżywienie i inne przywileje, o których pewnie nie słyszeliśmy.

Pociągi mają za darmo jeśli dobrze kojarzę.

Też to nie ma co ukrywać, że każdy europoseł może wydoić ile wlezie polski budżet (pensje europosłów są płacone z polskiej składki wpłacanej do unijnego budżetu). Marek Migalski kiedyś dość mocno to opisywał ile jest możliwości

Biura poselskie wiecznie zamknięte bez względu na partię.

Mnie to już powoli przekręty fundacji przestają nawet dziwić. To już się stało normą
 

Przesłuchalem do końca.

1. Bardzo grzeczna rozmowa, tylko godzina
2. Tylko 1 trudne pytanie - jak przekonać Rosję i Chiny do walki z globalnym ociepleniem, ponieważ sam ban na paliwa kopalne w USA nic nie pomoże w skali globalnej. Brak odpowiedzi na to pytanie. Po prostu Bernie jakoś będzie próbował.
3. Reszta to klasyczne talking pointy Berniego. Publiczna służba zdrowia, wallstreet, płaca minimalna
 
Przesłuchalem do końca.

1. Bardzo grzeczna rozmowa, tylko godzina
2. Tylko 1 trudne pytanie - jak przekonać Rosję i Chiny do walki z globalnym ociepleniem, ponieważ sam ban na paliwa kopalne w USA nic nie pomoże w skali globalnej. Brak odpowiedzi na to pytanie. Po prostu Bernie jakoś będzie próbował.
3. Reszta to klasyczne talking pointy Berniego. Publiczna służba zdrowia, wallstreet, płaca minimalna
To stary socjalista jest, nie ma czego się po nim spodziewać, ale że Joe kogoś takiego zaprasza i promuje to u mnie krecha
 
To stary socjalista jest, nie ma czego się po nim spodziewać, ale że Joe kogoś takiego zaprasza i promuje to u mnie krecha

Bernie to Bernie. Symbol socjalizmu :) Rogan zapraszał dużo lewoskrętnych osób i nigdy nie był zadeklarowanym prawakiem. Obserwuje Rogana od bardzo dawna i nie jestem zdziwiony, że zaprosił Berniego do miłej rozmowy. Ostatnio zapraszał dużo prawicowych mówcow. Teraz zaczyna zapraszać więcej z lewej strony by pokazać, że nie opowiada się po żadnej stronie barykady.
 
TVP puściło wypowiedź Kaczyńskiego o lotach wielomilionowych lotach Tuska:
premier nie musi mieszkać w Warszawie. Nie widzę w tym dużej sprawy.

Przecież to 100% TKM. Gdyby POPiS nie chciał takich przekrętów to odpowiednio by to przepisami uporządkował. Skoro tego nie zrobili to po prostu TKM im się podoba
 
Włączyłem na moment tvp info i akurat była konfa Jarka ws. rezygnacji marszałka:
- nie złamał prawa i obyczajów (znaczy, że inni też tak robili, więc jest git?)
- ale zrezygnował, bo "słuchają Polaków"
- przypomnijmy, że za czasów peło, Tusk...

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby łykać takie kity. Później te ameby idą na wybory i POPiS ma 90%.
 
Włączyłem na moment tvp info i akurat była konfa Jarka ws. rezygnacji marszałka:
- nie złamał prawa i obyczajów (znaczy, że inni też tak robili, więc jest git?)
- ale zrezygnował, bo "słuchają Polaków"
- przypomnijmy, że za czasów peło, Tusk...

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby łykać takie kity. Później te ameby idą na wybory i POPiS ma 90%.
Nic się nie zmieni dopóki to pokolenie nie wymrze, taka smutna prawda :(
 
Nic się nie zmieni dopóki to pokolenie nie wymrze, taka smutna prawda :(
Wątpię, żeby coś się zmieniło, bo większość ludzi idąc do wyborów sugeruje się tym jak głosuje rodzina/znajomi, więc "sympatie" polityczne przechodzą z pokolenia na pokolenie.

Niby młodzi teraz tacy świadomi i obeznani, a jak przychodzi co do czego to głosują na stary układ albo jakieś razemy, bo tak jest modnie i hehe #bekazprawaków...
 
Wątpię, żeby coś się zmieniło, bo większość ludzi idąc do wyborów sugeruje się tym jak głosuje rodzina/znajomi, więc "sympatie" polityczne przechodzą z pokolenia na pokolenie.

Niby młodzi teraz tacy świadomi i obeznani, a jak przychodzi co do czego to głosują na stary układ albo jakieś razemy, bo tak jest modnie i hehe #bekazprawaków...
Albo w ogóle nie głosują bo nawet nie wiedzą kto startuje a z polityków znają tylko Jarka, Dude i Tuska.
 
Wątpię, żeby coś się zmieniło, bo większość ludzi idąc do wyborów sugeruje się tym jak głosuje rodzina/znajomi, więc "sympatie" polityczne przechodzą z pokolenia na pokolenie.

Niby młodzi teraz tacy świadomi i obeznani, a jak przychodzi co do czego to głosują na stary układ albo jakieś razemy, bo tak jest modnie i hehe #bekazprawaków...
Po części masz racje, ale w końcu ludzie będą musieli przejrzeć na oczy. Mam nadzieję tylko, że jak najszybciej.

@edit

Myślicie, że Konfederacja zgarnie elektorat Kukiza po jego fuzji z PSL?
 
Last edited:
Trochę się zmieniają: chłopy ze wsi do miasta wyjechali i lewacy im się zaczynają podobać. Serio: wyjechali na studia do miasta i młodzi, oczytani lubią Biedronia i Razem.

Mogą udupić PSL

PiSowskie trolle w akcji:

Zakonnik poświęcony idei vs grzech sodomski (nie w wersji narodowców)

Kaczyński nauczył się internetu jak ruscy i chinole xD
 
Last edited:
Back
Top