Polityka

natura nie przewidziała możliwości posiadania dziecka przez dwóch homo, to znaczy że nie powinni oni go wychowywać bo jest to nienaturalne?

to również nie powinniśmy latać, bo to nienaturalne, jakby natura chciała żebyśmy latali, to by nam skrzydła wyrastały
 
no właśnie, to jest ciekawe. W zasadzie są chyba dwie sytuacje, w których prawo w naszym kraju dyskryminuje osobę ze względu na preferencje seksualne (tzn. przewiduje sankcje za konsesnualne działania - pedofilii, zoofili nie liczę, bo trudno tu mówić o równości i świadomości decyzji) - poligamia (art 206 kk) i kazirodztwo (201 kk). Oba te czyny są jak najbardziej naturalne w sensie przytaczanym przez zwolenników LGBT (występowanie u innych gatunków). Poligamia jest ponadto najbardziej zbliżona do promiskuityzmu, więc trzeba ją chyba uznać za najbardziej naturalną. Oczywiście odwołanie do natury jest bezsensowne, bo związki formalne nie mają z nią nic wspólnego, a więc znajdują się w sferze kultury.
W sumie to jest bardzo krzywdzące, że nie można mieć kilku żon lub wielu mężów, aż dziw, że nikt jeszcze nie postuluje zniesienia tej dyskryminacji...
 
no właśnie, to jest ciekawe. W zasadzie są chyba dwie sytuacje, w których prawo w naszym kraju dyskryminuje osobę ze względu na preferencje seksualne (tzn. przewiduje sankcje za konsesnualne działania - pedofilii, zoofili nie liczę, bo trudno tu mówić o równości i świadomości decyzji) - poligamia (art 206 kk) i kazirodztwo (201 kk). Oba te czyny są jak najbardziej naturalne w sensie przytaczanym przez zwolenników LGBT (występowanie u innych gatunków). Poligamia jest ponadto najbardziej zbliżona do promiskuityzmu, więc trzeba ją chyba uznać za najbardziej naturalną. Oczywiście odwołanie do natury jest bezsensowne, bo związki formalne nie mają z nią nic wspólnego, a więc znajdują się w sferze kultury.
W sumie to jest bardzo krzywdzące, że nie można mieć kilku żon lub wielu mężów, aż dziw, że nikt jeszcze nie postuluje zniesienia tej dyskryminacji...

Warto by było zalegalizowac wielożeństwo. Popieram.
 
Wiadomo w naturze wystepuje seks homoseksualny u zwierzat i tym podpieraja swoja orientacje pedaly i tym wmawiaja, ze to jest normalne.
U zwierzat wystepuje seks miedzygatunkowy rowniez to czy dzieki temu jesli znajdzie sie 50 zoofilow i beda oni chcieli rownouprawnienia i zawierania zwiazkow ze zwierzętami to tez trzeba ich tolerowac?
 
Wiadomo w naturze wystepuje seks homoseksualny u zwierzat i tym podpieraja swoja orientacje pedaly i tym wmawiaja, ze to jest normalne.
U zwierzat wystepuje seks miedzygatunkowy rowniez to czy dzieki temu jesli znajdzie sie 50 zoofilow i beda oni chcieli rownouprawnienia i zawierania zwiazkow ze zwierzętami to tez trzeba ich tolerowac?
  • Argument natury i normalności jest z dupy. Należy tolerować tych, którzy nie robią nikomu krzywdy. Geje nie robią nikomu krzywdy swoim homoseksualizmem. Natomiast pedofile na przykład robia krzywdę dzieciom swoją pedofilia. To jest lepsze kryterium rozgraniczające niż normalność/natura.
 
to również nie powinniśmy latać, bo to nienaturalne, jakby natura chciała żebyśmy latali, to by nam skrzydła wyrastały

Strasznie nie w konwencji i nietrafiony przyklad, ale zwolennicy homo bazuja na takich - nielogicznych i grajacych na emocjach. Jakby natura chciala to bysmy nie latali, ale ze mozna wykorzystac zjawiska fizyczne zachodzace w niej, to latamy. Jakich zajwisk i magii w dupie swojego partneta nie zastosujesz to i tak nic nie wykiełkuje, sorry brachu.


Zwolennikom homosiow i tym na marszach wystarczy pozwolic mówić. Nic nie robic, nie reagować i broń boze nie afirmować. Wystarczajaco szybko sami zraża i obrzydza do siebie ludzi, żeby zadne lgbt nigdy nie mialo miejsca w Polsce. :)
 
Strasznie nie w konwencji i nietrafiony przyklad, ale zwolennicy homo bazuja na takich - nielogicznych i grajacych na emocjach. Jakby natura chciala to bysmy nie latali, ale ze mozna wykorzystac zjawiska fizyczne zachodzace w niej, to latamy. Jakich zajwisk i magii w dupie swojego partneta nie zastosujesz to i tak nic nie wykiełkuje, sorry brachu.

99.9 procent stosunków płciowych nie kończy się zapłodnieniem. Większość ludzi uprawia seks dla przyjemności. Dlatego też powstała antykoncepcja. Zakazać?
 
99.9 procent stosunków płciowych nie kończy się zapłodnieniem. Większość ludzi uprawia seks dla przyjemności. Dlatego też powstała antykoncepcja. Zakazać?
Ciekawa statystka zważywszy, że w Afryce oraz na całym bliskim wschodzie dzieci rodzą się w przerażającym tempie . . .
 
Odnośnie ostatniego marszu równości to polecam obejrzeć sobie tego geja, czasem powtórzy jakąś plotkę ("bijący" chłopaczka to nie jego kolega raczej - przynajmniej nie ten którego w necie pokazywali) ale generalnie w 95% bardzo ładnie wyjaśnia całe to lgbt



 
Odnośnie ostatniego marszu równości to polecam obejrzeć sobie tego geja, czasem powtórzy jakąś plotkę ("bijący" chłopaczka to nie jego kolega raczej - przynajmniej nie ten którego w necie pokazywali) ale generalnie w 95% bardzo ładnie wyjaśnia całe to lgbt





:lol:
 
Odnośnie ostatniego marszu równości to polecam obejrzeć sobie tego geja, czasem powtórzy jakąś plotkę ("bijący" chłopaczka to nie jego kolega raczej - przynajmniej nie ten którego w necie pokazywali) ale generalnie w 95% bardzo ładnie wyjaśnia całe to lgbt





Zacząłem pierwszy film i główne argumenty:
1. Nikogo nie zabito
2. W Brazylii w mieście takiej wielkości ludzie by nie pozwolili na marsz
3. Bardziej się boi lgbt niż nacjololo

Bardzo słaba argumentacja.
 
Ogólnie te całe parady lgbtowskiego gówna są tylko po to aby prowokować . Ok zawsze znajdą się osoby które to podchwycą i pójdą z nimi . Przy wyborze miasta nieprzypadkowo wybrali Białystok gdzie od zawsze ten region kojarzony był z najróżniejszych akcji i wojenek na tle kulturowym-nacjonalistycznym , małe grupy ale są . Podobnie jak do przeciwnej strony zawsze się ktoś normalny z zachowania dołączy do zbiorowiska , nie ważne że na paradę ludzi najmniej z Białego . Teraz jest akcja "solidarni z Białymstokiem" czyli cel osiągnięty . Podobna sytuacja z "pobitym" "dziennikarzem" we Wrocławiu nikt nie widział nikt nie słyszał nawet dziewczyna jadąc przodem gdzieś tam na niego potem czekając . Ale zdjęcie obitego ryja na fb numero uno można wrzucić . A wszystko w tle homofobia ,nietolerancja :lol:
Przechwytywanie.PNG
Ale wy już to wiecie :)
 
Last edited:
Ogólnie te całe parady lgbtowskiego gówna są tylko po to aby prowokować . Ok zawsze znajdą się osoby które to podchwycą i pójdą z nimi . Przy wyborze miasta nieprzypadkowo wybrali Białystok gdzie od zawsze ten region kojarzony był z najróżniejszych akcji i wojenek na tle kulturowym-nacjonalistycznym , małe grupy ale są . Podobnie jak do przeciwnej strony zawsze się ktoś normalny z zachowania dołączy do zbiorowiska , nie ważne że na paradę ludzi najmniej z Białego . Teraz jest akcja "solidarni z Białymstokiem" czyli cel osiągnięty . Podobna sytuacja z "pobitym" "dziennikarzem" we Wrocławiu nikt nie widział nikt nie słyszał nawet dziewczyna jadąc przodem gdzieś tam na niego potem czekając . Ale zdjęcie obitego ryja na fb numero uno można wrzucić . A wszystko w tle homofobia ,nietolerancja :lol: Ale wy już to wiecie :)

Pobili go czy nie?
 
Deutche Welle: Has Bretton Woods system reached its limits?


Nie ma dla nas ratunku


#kawa
gZxR4u9.jpg

A kontynuując śmieszkowanie:
gHilIj4.jpg


@Karateka@
Czy ty podpisujesz sie pod postulatami srodowisk LGBT? Ja od razu powiem, ze jako wolnościowiec - nie, niektóre z nich to wprost knaga.

Sprawy medyczne, dziedziczenia czy współodpowiedzialności finansowej to oczywiscie powinny byc szablony kontraktów N-N (podawałem przykład chęci kupna domu na pół z bratem - dzisiaj sensownie tego zrobić nie mogę, tego przypadku postulaty LGBT nie obejmują więć śmiem sądzić, że nie o wolność idzie, a o sacrum), które państwo ma psi obowiązek respektować, to jest po prostu wyrażona wola człowieka dotycząca jego majątku czy zdrowia. Czy w urzędzie czy u notariusza - nieważne. Generalnie jestem za separacją państwa i religii. Wszelkie postulaty edukacyjno-propagandowo-socjalne to egoizm, chciwość i knaga, niby dlaczego mają być obywatelami lepszej kategorii? Tutaj przykłady: link. Wędkarze też powinni wejść do szkół, bo tam jest za mało o ich stylu życia?

To jest niepopieralne w duchu wolności - narzuca obowiązki (choćby podatki) na innych.

Natomiast kontrakt to nie małżeństwo (już o tym dyskutowaliśmy), to powinno zostać w organizacjach religijnych, kto chce niech ma. I jak ktoś chce "ślubu" w ramach jakiejś organizacji, to niech stara się o członkostwo i dobrowolnie wypełnia jej wewnętrzne regulacje czy obowiązki. Kto broni założyć LGBTowcom organizację religijną, symbole jakoś by chyba wymyślili, co nie?

Jeśli chodzi o adpocję - czy znasz statystyki samobójstw oraz innych chorób psychicznych LGBT vs reszta? To jest znaczna różnica, jakaś refleksja może? Oczywiście jest to rzut kostką, bo w domu dziecka różowo też nie jest, to jest jasne.
Mało tego - są badania wśród hetero i różnic traktowania dzieci adoptowanych i biologicznych, to jest naprawdę głęboko zaszyte w nas.
Zaprzeczenie temu jest antynaukowe, po prostu.
 
@Karateka@
Czy ty podpisujesz sie pod postulatami srodowisk LGBT? Ja od razu powiem, ze jako wolnościowiec - nie, niektóre z nich to wprost knaga.

Tylko pod niektórymi się podpisuje. Zgadzam się że niektóre są nie do przyjęcia. Jakby postulaty ograniczały się do formalizacji związków i nawet adopcji,to mógłbym się przejść w marszu. Dodają jednak szereg antyrownosciowych które są nie do zaakceptowania dla mnie.

Przez możliwość formalizacji nie uważam zmuszanie KK do akceptowania związków jednopłciowych tylko o śluby cywilne.
 
śluby cywilne.
Jaka byłaby różnica z "kontraktem"? Ano własnie taka, że jest to sacrum, czyli przymuszenie reszty do zmiany znaczenia slowa (lewica to uwielbia) :) Przede wszystkim jednak dotyczy wąskiej grupy - w tym sensie jest dla mnie egoistyczne, to nie jest postulat o duchu wolnościowym (obniżenie podatku "dla górników" vs "dla wszystkich" - czy popierałbyś górników?).

Patrz wyzej
 
Kto broni założyć LGBTowcom organizację religijną, symbole jakoś by chyba wymyślili, co nie?

KK ma konkordat. Kościół homoseksualny też powinien podpisać konkordat? Łatwiej już otworzyć śluby cywilne na związki jednopłciowe

Jeśli chodzi o adpocję - czy znasz statystyki samobójstw oraz innych chorób psychicznych LGBT vs reszta? To jest znaczna różnica, jakaś refleksja może?

To jest nieistotne. Wszyscy muszą spełnić pewne kryteria by adoptować dziecko. Jeśli członek LGBT będzie statystycznie rzadziej spełniał kryteria to rzadziej będzie adoptował. To nie argument za tym by zabraniać wszystkim, w tym takim którzy te kryteria spełniają.


Oczywiście jest to rzut kostką, bo w domu dziecka różowo też nie jest, to jest jasne.

No właśnie. Należałoby zrobić porównanie. Czy lepiej w domu dziecka czy u rodziców jednopłciowych. W Stanach już pewnie jakieś materiały są zebrane. Joe Rogan ma sąsiadów gejów wychowujących dzieci mówi że wszystko spoko.

Mało tego - są badania wśród hetero i różnic traktowania dzieci adoptowanych i biologicznych, to jest naprawdę głęboko zaszyte w nas.
Zaprzeczenie temu jest antynaukowe, po prostu.

Możesz konkretniej? Nie bardzo wiem jak to ugryźć. Link ?
 
Jaka byłaby różnica z "kontraktem"? Ano własnie taka, że jest to sacrum, czyli przymuszenie reszty do zmiany znaczenia slowa (lewica to uwielbia) :)

Juz ta dyskusja miala miejsce. To nigdy nie było sacrum. Widzę, że ślepo powtarzasz talking pointy i ciężko będzie Cię przekonać, jeśli wcześniej nie zostałeś przekonany. Kompletnie się z tym nie zgadzam co napisałeś i myślę, że już wszystko zostało powiedziane wcześniej. Dla mnie sprawa jest jasna i nie ma tu sakrum.
 
Juz ta dyskusja miala miejsce. To nigdy nie było sacrum. Widzę, że ślepo powtarzasz talking pointy i ciężko będzie Cię przekonać, jeśli wcześniej nie zostałeś przekonany. Kompletnie się z tym nie zgadzam co napisałeś i myślę, że już wszystko zostało powiedziane wcześniej. Dla mnie sprawa jest jasna i nie ma tu sakrum.
Spojrz w lustro ;) no i nie zapomnij o "gornikach" :)

Co do linkow, myslalem ze to temat znany., musialbym poszukac, a zarobionym - pozniej.
 
Przede wszystkim jednak dotyczy wąskiej grupy - w tym sensie jest dla mnie egoistyczne, to nie jest postulat o duchu wolnościowym (obniżenie podatku "dla górników" vs "dla wszystkich" - czy popierałbyś górników?).


Nie rozumiem. Górnicy powinni płacić takie same podatki jak reszta.
 
Nie rozumiem. Górnicy powinni płacić takie same podatki jak reszta.
Ale wspierałbyś ich w obniżce? Bo dla mnie to jest wspieranie LGBT (czyli podejscie niekontraktowe, jak proponuje) jest wspieraniem kolejnej wąskiej grupki. Powtórzę dlaczego ja z bratem i siostrą nie mogę wziaść kredytu hipotecznego na dużą nieruchomość bo nie mogę mieć wspólnoty majątkowej?
 
Ty mi powiedz
Ok, czyli kotek i myszka?

No wspierasz wąską grupę zamiast całość , nie udawaj że nie rozumiesz.

Dlaczego wspólnota majątkowa musi być powiązana z seksualnością? Od seksualności niech będą organizacje religijne, państwo jest od czegoś innego - kontraktów międzyludzkich. To jest element sacrum, tzn ten którego oczywiscie nie ma :)
 
Ok, czyli kotek i myszka?

No wspierasz wąską grupę zamiast całość , nie udawaj że nie rozumiesz.

Dlaczego wspólnota majątkowa musi być powiązana z seksualnością? Od seksualności niech będą organizacje religijne, państwo jest od czegoś innego - kontraktów międzyludzkich. To jest element sacrum, tzn ten którego oczywiscie nie ma :)

Nie mam nic przeciwko,tylko wtedy należałoby zlikwidować śluby cywilne, zerwać konkordat i zastąpić śluby cywilne rodzajem kontraktu międzyludzkiego, czegoś na wzór spółki cywilnej dla ułatwienia formalności. Jesteś za ?
 
Back
Top