Polityka

Po "jego" książkach starsi ludzie wstrzykuja sobie witaminę C żeby leczyć raka. I z tego co pamiętam to nie jest lekarzem tylko hipnotyzerem czy coś takiego. Nie słucham nawet jeżeli dobrze coś tam powiedział. Nie szanuję.

Lepsza chemioterapia, zabicie Popka gwarantowane :applause:
 
18010255_1506771856000502_4519294789184119042_n.jpg
 
Jeszcze a propos imigracji i wolnego rynku - jedna rzecz mnie nie przekonuje, skoro to takie fajne i korzystne dla wszystkich, to dlaczegoby nie otworzyć granic i nie wpuścić 20 mln Chińczyków albo Hindusów? Ceny towarów spadną :) Także w teorii wszystke jest fajnie, ale problem jest taki, że na świecie żyje kilka miliardów ludzi za mniej niż dolara dziennie- chcecie się z nimi licytować w dół na pensje? Polecam ten filmik dla uzmysłowienia sobie skali problemu
 
Zadnych komentarzy odnosnie nowych propozycji podatkowych Trumpa? Jak to przejdzie, bedzie ciekawie.

O kapitaliźmie w III Rzeszy:


Państwo niemieckie? Czy paru Niemców / jakaś prywatna firma?


PS.
heheh nowe Ucho Prezesa może nie najlepsze, ale dobre :) "to mnie uspokaja" :) :) :)
 


„To my społeczeństwo jesteśmy władzą, a wy tylko posłami”.

„To do czego dopuszczacie, w kwestii gmo, do eksperymentu medycznego na Polakach to jest kryminał, a za to sie siedzi w wiezieniu”

:applause:


Gosc postuluje konstytucyjny zakaz GMO... To co wywalamy z Polski pomidory, ziemniaki i kukurydze?

"My Narod nakazujemy Wam" :/

"W nosie mam badania, ktore wskazują na bezpieczeństwo GMO" Zieba
 
Last edited:
Smacznego :kis:
Ja tym wszystkim nowoczesnym , postępowym, wierzącym we wszystko co powie korporacja ,rząd lub inna "wielka" instytucja niesamowitym Europejczykom zrobiłbym jeden test. Wziąłbym ich dzieci na roczny obóz. Żarcie tylko z Kanady 100% GMO, kosmetyki z Niemieckich korpo + cała gama możliwych dostępnych szczepionek skojarzonych. Wszystko oczywiście zgodnie z atestami i normami.
 
Ja tym wszystkim nowoczesnym , postępowym, wierzącym we wszystko co powie korporacja ,rząd lub inna "wielka" instytucja niesamowitym Europejczykom zrobiłbym jeden test. Wziąłbym ich dzieci na roczny obóz. Żarcie tylko z Kanady 100% GMO, kosmetyki z Niemieckich korpo + cała gama możliwych dostępnych szczepionek skojarzonych. Wszystko oczywiście zgodnie z atestami i normami.
 
Ja tym wszystkim nowoczesnym , postępowym, wierzącym we wszystko co powie korporacja ,rząd lub inna "wielka" instytucja niesamowitym Europejczykom zrobiłbym jeden test. Wziąłbym ich dzieci na roczny obóz. Żarcie tylko z Kanady 100% GMO, kosmetyki z Niemieckich korpo + cała gama możliwych dostępnych szczepionek skojarzonych. Wszystko oczywiście zgodnie z atestami i normami.

Moge jesc GMO i sie szczepic - jak ktos mi za to jeszcze zaplaci to zglaszam sie na ochotnika :)
 
Moge jesc GMO i sie szczepic - jak ktos mi za to jeszcze zaplaci to zglaszam sie na ochotnika :)
Rozumiem, czyli mamy tak odmienne poglądy ,że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. Życze zdrowia , mimo tego , że wdzisiejszych czasach chyba wszystkim nam o to będzie bardzo trudno.
 
jak ktoś chce dostać lewackiego raka level hard to przełączcie teraz na tvn 24 na dokument ewa ewart polecam :D

największy wróg ludzkości to...wzrost gospodarczy
 
Jutro ma być strajk włoski w wielu sieciówkach np. Biedronka, Auchan, Tesco i Polomarket. Także uważajcie jutro przy zakupach, żeby nie wpaść w olbrzymią kolejkę.

A jak myślicie, uda im się cokolwiek ugrać tym strajkiem? W zasadzie nawet nie wiem co oni próbują tym ugrać poza zwróceniem uwagi na "złe warunki pracy".
 
Jutro ma być strajk włoski w wielu sieciówkach np. Biedronka, Auchan, Tesco i Polomarket. Także uważajcie jutro przy zakupach, żeby nie wpaść w olbrzymią kolejkę.

A jak myślicie, uda im się cokolwiek ugrać tym strajkiem? W zasadzie nawet nie wiem co oni próbują tym ugrać poza zwróceniem uwagi na "złe warunki pracy".


łehehe to sobie zajebisty termin wybrali jak większość ludzi powyjeżdżała na jakieś odludzia gdzie zakupy będą robić w lokalnych małych sklepikach
 
łehehe to sobie zajebisty termin wybrali jak większość ludzi powyjeżdżała na jakieś odludzia gdzie zakupy będą robić w lokalnych małych sklepikach
W takich sklepach to żadna różnica czy wolne czy nie i tak jest dużo ludzi. Nawet w wigilię są kolejki. Jak będzie otwarta jedna czy wie kasy z powolna obsługą to i tak wężyk będzie w chuj duży. Stanie w kolejce w dzień wolny boli dwa razy, zwłaszcza jak chcesz kupić piwo lub kiełbę w celu konsumpcji za 20 minut.
 
chyba zwariowaliście. Jeszcze dwa pokolenia wyginą zanim janusze i krystyny nauczą się korzystac z kas samoobslugowych. Albo popatrzcie na oddziały w bankach. Wiecie, ze ludzie nadal stoją w kolejkach i opłacają rachunki ? I to nie tylko emerytki i emeryci. Ja to nawet nie wiem jak mialbym się zachować w takim oddziale chcąc opłacić cokolwiek
 
chyba zwariowaliście. Jeszcze dwa pokolenia wyginą zanim janusze i krystyny nauczą się korzystac z kas samoobslugowych. Albo popatrzcie na oddziały w bankach. Wiecie, ze ludzie nadal stoją w kolejkach i opłacają rachunki ? I to nie tylko emerytki i emeryci. Ja to nawet nie wiem jak mialbym się zachować w takim oddziale chcąc opłacić cokolwiek
we wroclawiu przy kasach samoobslugowych sa czasami wieksze kolejki niz przy normalnych. w kolejce stoja ludzie mlodzi, sredniostarzy i starzy. nie ma reguly
 
chyba zwariowaliście. Jeszcze dwa pokolenia wyginą zanim janusze i krystyny nauczą się korzystac z kas samoobslugowych.
A to niestety może być. U mnie na zadupiu z 3 lata temu otwarli taką pożal się Boże galerię, a w niej Tesco - a w Tesco wspomniane kasy. Tesco małe więc była chyba tylko jedna kasa i reszta (dużo) samoobsługowych. Byłem tam jakoś raz czy dwa i super, zajebiście. W UK jak mieszkałem lata temu to te kasy były sporą nowością dla mnie, ale i mega udogodnieniem, więc się ucieszyłem że cywilizacja w końcu i na zadupie trafia. No i nie minął może rok, i w Tesco nie ma ani jednej samoobsługowej i dodało jedną czy dwie tradycyjne. Zapewne się nie przyjęły wśród cebulaków.
 
A to niestety może być. U mnie na zadupiu z 3 lata temu otwarli taką pożal się Boże galerię, a w niej Tesco - a w Tesco wspomniane kasy. Tesco małe więc były chyba tylko jedna kasa i reszta (dużo) samoobsługowych. Byłem tam jakoś raz czy dwa i super, zajebiście. W UK jak mieszkałem lata temu to te kasy były sporą nowością dla mnie, ale i mega udogodnieniem, więc się ucieszyłem że cywilizacja w końcu i na zadupie trafia. No i nie minął może rok, i w Tesco nie ma ani jednej samoobsługowej i dodało jedną czy dwie tradycyjne. Zapewne się nie przyjęły wśród cebulaków.

Taka samoobsługowa kasa nawet wódki nie pije, więc kto o zdrowych zmysłach by jej zaufał :goldi:
 
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top