Polityka

Wstyd i zgroza, że tylko taką opozycję mamy...

Jeszcze Korwin jest

I może tak na rozluźnienie
overflow-23.jpg
 
Korwin w przeciwienstwie do Naszych skoczkow nigdy nie wybije sie z progu.

Jakby ci wszyscy którzy marudzą, że nigdy nie zdobędzie 5% poszli raz na niego zagłosować to by miał już z kilkanaście %.

Ale ludzie to debile więc głosują na podstawie sondaży, a nie własnych przekonań.

Dlatego w kółko te same mordy siedzą w sejmie i od czasu do czasu przewinie się jakiś bezideowy "antysystemowy" Kukiz czy Palikot.
 
Przykład CETA pokazał, że środowisko Korwina jest absolutnie niemerytoryczne i nieprzygotowane nawet na bycie opozycją, nie mówiąc już o rządzeniu.

Wieczne bicie piany, na tyle ich stać. Jak Korwin umrze, to nawet to będzie zbyt wiele.
 

To je dobe. Nasz kraj powinien być bezpieczny dla każdego... no chyba że akurat jesteś obcokrajowcem z tego samego kraju, z którego inny obcokrajowiec w Polsce popełnił przestępstwo. Wówczas Robert Winnicki cię zbiorowo deportuje.
 
W multikulturalnej Francji właśnie zamknięto fabrykę Peugeot. Przyczyna? A jakże by inna, zatrudniono za dużo muzułmanów i produkcja przestała być :cryme: produktywna. Modłów i żądań do coraz większych ustępstw nie było końca. Ktoś dalej wierzy w bajeczkę o integracji i możliwości życia po "europejsku" tych pustynnych bałwanów?

http://www.express.co.uk/news/world...-breaks-workers-took-too-many-claims-official
 
W multikulturalnej Francji właśnie zamknięto fabrykę Peugeot. Przyczyna? A jakże by inna, zatrudniono za dużo muzułmanów i produkcja przestała być :cryme: produktywna. Modłów i żądań do coraz większych ustępstw nie było końca. Ktoś dalej wierzy w bajeczkę o integracji i możliwości życia po "europejsku" tych pustynnych bałwanów?

http://www.express.co.uk/news/world...-breaks-workers-took-too-many-claims-official


Francuzi przesadzili mocno, ale jak sie dba tak sie ma.
Jeden koleżka u mnie w pracy też cały czas gadał jaki to jego Bog nie jest wspaniały.
W koncu wzieto go na rozmowe i wyjaśniono : albo przestanie pierdolić dyrdymały albo wypierdala.

Siedzi cicho.
 
Francuzi przesadzili mocno, ale jak sie dba tak sie ma.
Jeden koleżka u mnie w pracy też cały czas gadał jaki to jego Bog nie jest wspaniały.
W koncu wzieto go na rozmowe i wyjaśniono : albo przestanie pierdolić dyrdymały albo wypierdala.

Siedzi cicho.
Bo jest jeden i doskonale wiesz, że gdyby tych koleżków było więcej tak łatwo by nie poszło, wywalić ewentualnie jednego barana nie problem, stado bardziej rzuci się w oczy.
 
Nie wiedziałem czy to do działu kobiety czy coś ale chyba sami rozumiecie dlaczego wrzuciłem to tutaj.
Jeszcze taka drobna informacja, na którą się nadziałem na sherdogu. Wybory miss Helsinki:
22266333_vi.jpg


a zwyciężyła oczywiście:
15873407_1240421816051662_3919296777702364575_n.jpg

poprawność polityczna właśnie sięgnęła dna, swoją drogą waham się czy to można pod to podciągnąć
 
Bo jest jeden i doskonale wiesz, że gdyby tych koleżków było więcej tak łatwo by nie poszło, wywalić ewentualnie jednego barana nie problem, stado bardziej rzuci się w oczy.

Nie jest ich kilku ale tylko jeden był nawiedzony.
Reszta ma w dupie.
 
Nie jest ich kilku ale tylko jeden był nawiedzony.
Reszta ma w dupie.
To wyjątkowo dobrze trafiłeś, ja we wschodnich landach miałem takich gagatków w robocie więcej, w sumie to przez to rzuciłem robotę, za często miałem z tymi bałwanami spiny a kierownictwo udawało, że nie wie o co chodzi. Ja na fajkę nie mogłem wyjść, bo zaraz awantura u hansa i heidi, a oni na modły kiedy im coś pierdnęło w komórce i rura zadowoleni.
 
Nie wiedziałem czy to do działu kobiety czy coś ale chyba sami rozumiecie dlaczego wrzuciłem to tutaj.
Jeszcze taka drobna informacja, na którą się nadziałem na sherdogu. Wybory miss Helsinki:
22266333_vi.jpg


a zwyciężyła oczywiście:
15873407_1240421816051662_3919296777702364575_n.jpg

poprawność polityczna właśnie sięgnęła dna, swoją drogą waham się czy to można pod to podciągnąć

chyba bardziej mi sie podoba ta czarna niz ta blondynka hehe
 
Dlaczego Amerykanie swój ciężki sprzęt (który ma trafić do Żagania, Bolesławca i Świętoszowa) wyładowują w Bremerhaven (550 km do granicy z Polską) a nie np. w Gdyni?
 
Last edited:
^^ Ta blondynka jest śliczna. Murzynkę podejrzewałbym o bycie trans. Niech giną.

Jest nowy Machaj, o polityce monetarnej USA. Niestety samo audio.


BTW mam ciekawą anegdotkę związaną tematycznie. Jakiś czas temu na fejsbuniu pojawił się niejaki Mateusz Mucha. Wparował do kilku dyskusji u niektórych związanych ze środowiskiem wolnościowym osób (np. do szura Wozińskiego) i zaczął ich masakrować tak, że pan Januż razem z Pszemkiem mogliby co najwyżej się temu przyglądać i płakać. Generalnie byłem tym mocno zafrapowany, bo znam większość działaczy i publicystów z tego środowiska a o niejakim Mateuszu Musze nie słyszałem. Tymczasem gość kosmiczny wręcz poziom argumentacji (mówię Wam, poważnie, prze kozak) i tak sobie myślę - gdzie ten koleś się uchował do tego czasu, w której piwnicy siedział? Wbiłem więc na jego profil, ale tam tylko 3 znajomych i jego foto -> mucha do garniaka. Szybko skumałem że to jakieś fake konto kogoś grubszego no i podbiłem na PW, żeby poprosić o źródła, bo jeden temat mnie interesował. Pogadaliśmy chwilę, teza o tym, że gość jest prze kotem tylko się potwierdziła.
Kilkanascie dni później obserwuję inną dyskusję, w której znów bryluje Mateusz Mucha i wtedy naszło oświecenie: Mateusz Mucha = Mateusz Machaj pod przykrywką. Żebyście widzieli moją minę, hehe. Tezę udało się potwierdzić. Podsumowując, Machaj prze kozak.
 
^^ Ta blondynka jest śliczna. Murzynkę podejrzewałbym o bycie trans. Niech giną.

Jest nowy Machaj, o polityce monetarnej USA. Niestety samo audio.


BTW mam ciekawą anegdotkę związaną tematycznie. Jakiś czas temu na fejsbuniu pojawił się niejaki Mateusz Mucha. Wparował do kilku dyskusji u niektórych związanych ze środowiskiem wolnościowym osób (np. do szura Wozińskiego) i zaczął ich masakrować tak, że pan Januż razem z Pszemkiem mogliby co najwyżej się temu przyglądać i płakać. Generalnie byłem tym mocno zafrapowany, bo znam większość działaczy i publicystów z tego środowiska a o niejakim Mateuszu Musze nie słyszałem. Tymczasem gość kosmiczny wręcz poziom argumentacji (mówię Wam, poważnie, prze kozak) i tak sobie myślę - gdzie ten koleś się uchował do tego czasu, w której piwnicy siedział? Wbiłem więc na jego profil, ale tam tylko 3 znajomych i jego foto -> mucha do garniaka. Szybko skumałem że to jakieś fake konto kogoś grubszego no i podbiłem na PW, żeby poprosić o źródła, bo jeden temat mnie interesował. Pogadaliśmy chwilę, teza o tym, że gość jest prze kotem tylko się potwierdziła.
Kilkanascie dni później obserwuję inną dyskusję, w której znów bryluje Mateusz Mucha i wtedy naszło oświecenie: Mateusz Mucha = Mateusz Machaj pod przykrywką. Żebyście widzieli moją minę, hehe. Tezę udało się potwierdzić. Podsumowując, Machaj prze kozak.


To na zamkniętych grupach? Czy można prosić o nitki?
 
To na zamkniętych grupach? Czy można prosić o nitki?
Tu np. rozkłada na łopatki Wozińskiego i jego dziwną książkę. Nie wiem, czy on ma publiczny profil, ale chyba tak, więc powinno być widoczne. <klik w "około 3 tyg. temu">

Tu o Tesli.

Niestety te są niewidoczne ze względu na prywatny profil autora.
 
Nie wiedziałem czy to do działu kobiety czy coś ale chyba sami rozumiecie dlaczego wrzuciłem to tutaj.
Jeszcze taka drobna informacja, na którą się nadziałem na sherdogu. Wybory miss Helsinki:
22266333_vi.jpg


a zwyciężyła oczywiście:
15873407_1240421816051662_3919296777702364575_n.jpg

poprawność polityczna właśnie sięgnęła dna, swoją drogą waham się czy to można pod to podciągnąć

Miss Alaski 2013 :DC:

5507102-miss-alaski-643-476.jpg


http://jegostrona.pl/erotyka/zdjecia/440213,1,uroda-rzecz-wzgledna-wybrali-miss-alaski.html
 
Back
Top