Polityka

Całkiem OK debata.

~55m
Kanibalizm biedronek?
Najpierw biedronka tworzy tyle miejsc pracy, ze zasysa ludzi, potem z jakiegos powodu ci ludzie nie maja pracy, wiec nie maja pieniedzy, wiec nie kupuja w biedronkach, wiec biedronka pada? :)

Dyskusja ciekawa, potwierdzam!

Kennedy jak do wladzy doszedl i nie chcial podpisywac co mu kaza, a na wiecach pierdolil o teoriach spiskowych to go sprzatneli w koncu... Ale najpierw byly sex skandale. Trumpa juz w jakies probowali wkrecac, ale teraz jego polityka pokaze po czyich jest pieniadzach. Czy rzeczywiscie broni interesow szaroamerykanskich, czy jest takim Palikotem co ma troche zamieszania zrobic w zamian za umorzenie paru dlugow(ta histeria lewackich srodowisk daje troche nadzei, ze jednak nie jest)...

Nie trzeba jaszczorow, wystarczy byc Putinem. Co by wzbudzilo wiekszy chaos/podzielilo/oslabilo/spolaryzowalo USA bardziej niz teraz?
 
~55m
Kanibalizm biedronek?
Najpierw biedronka tworzy tyle miejsc pracy, ze zasysa ludzi, potem z jakiegos powodu ci ludzie nie maja pracy, wiec nie maja pieniedzy, wiec nie kupuja w biedronkach, wiec biedronka pada? :)

Dyskusja ciekawa, potwierdzam!
To są własnie przejebane teorie lewczanów. Biedra istnieje w Polsce od 1995, rok rocznie przybywa jej sklepów - w 2015 roku ponad 100 - a oni widzą "kanibalizm Biedronek". Szkalować tych kurwiów, żeby się wstydzili wychodzić z domów.
 
To są własnie przejebane teorie lewczanów. Biedra istnieje w Polsce od 1995, rok rocznie przybywa jej sklepów - w 2015 roku ponad 100 - a oni widzą "kanibalizm Biedronek". Szkalować tych kurwiów, żeby się wstydzili wychodzić z domów.
Widzisz, to nawet przyklad empiryczny, ja mowie nawet o podawanym przykladzie, w ktorym na rynku masz jednego (a przynajmniej dominujacego lub znaczacego) pracodawce, ktory nagle zwalnia ludzi nie wiadomo dlaczego, w zwiazku z tym ludzie traca srodki, a potem pracodawca. To jakies perpetum mobile?
 
Pan Staś rozjebał. Facebook zły, bo typ nie miał połączenia z netem. Do spania, kuhwa, dziadki.
 
Pan Staś rozjebał. Facebook zły, bo typ nie miał połączenia z netem. Do spania, kuhwa, dziadki.

http://next.gazeta.pl/next/7,151243...ebooka-cala-polska-czechy-slowacja-wegry.html

Really? Administrator fp nie ma pojęcia, że tak nie wygląda blokada i stosuje dopowiedzenie swojej teorii?

//Swoją drogą polecam http://downdetector.pl/ i downrightnow.com Bo mają info o sporej ilości stron w necie(Steam także). No i zawsze można przejechać tracertem, bo w razie problemów będą straty(jeśli się nie mylę).
 
Last edited:
Tytuł zdaje się być lekką manipulacją względem samej treści artykułu, chyba że wg. autora jego ocenne stwierdzenia ("blisko prawdy", "półprawda") = błąd historyczny (samo stwierdzenie błąd historyczny w mojej ocenie jest wytknięciem poważnej rozbieżności z "prawdą historyczną"). Nie chce mi się rozwijać ale autor na siłę doczepił się do tego 3 cytatu, a jedyne co wytknął wprost jako jako "nieprawda" to już błąd samego autora artykułu. To, że samo Święto Niepodległości ustanowiono w 1937 r. nie zmienia faktu, że odzyskanie niepodległości świętowano już wcześniej (11 listopada lub w okolicach tego dnia ze względu na to, iż 11.11 nie od początku był dniem wolnym od pracy). Dlatego też uważam, że komentarze pod artykułem typu: "
Kto tego człowieka uczył historii wstyd a uważa sie za Krakowiaka my takich nie szanujemy"; "I takie przemówienie wygłasza prezydent,wstyd!" świadczą o niezbyt wysokim poziomie intelektualnym autorów.

Takie luźne spostrzeżenia.
 

o co w tym chodzilo? Jacys internauci wkrecili w cos Jaroslawa?

Z kolei ja dzis zobaczylem na FB:
upload_2016-11-14_13-43-44.png


:)

Co ciekawe z "dniem dzisiejszym" 11.08.2016 a wyslane 2h temu :) takze reptalianie juz zakrzywiaja czasoprzestrzen :)
 
hahaha, jaki liść :)

Inna sprawa, ze ostatnio kliknalem like na TT, @duubertowa jak myslalem, a za chwile patrze, ze ona tylko podala TT Bosaka (o popluarnosci MMA) :) Takze wiesz, mojego lajka juz ma :)

A na powazniej, ten liberatrianin.org to takie polskie fee.org? W sumie tam nie zagladalem jeszcze...
 
Z kolei ja dzis zobaczylem na FB:
View attachment 4917

:)

Co ciekawe z "dniem dzisiejszym" 11.08.2016 a wyslane 2h temu :) takze reptalianie juz zakrzywiaja czasoprzestrzen :)
To popularny łańcuszek z jakoś 2012r, czy nawet wcześniej. Fb wtedy zmieniał coś w regulaminie i ktoś to przetłumaczył(jak zwykle) na polski i ludzie myślą, że Cukieberg będzie musiał omijać ich konta w razie sprzedaży ich jakże prywatnych zdjęć bobasków(bo taki jest target tego łańcuszka). Nikt normalny tego nie publikuje, możesz być spokojny :)
 
Ostatnio wyczytałem, że córka Trumpa przyznaje, że miłość do budowania wielkich rzeczy odziedziczyła właśnie po tacie:DC:
 
Back
Top