Polityka

Krul zakłada nową partię pono, prawda? Na starość zamiast zwalniać, przyspiesza, jebaniutki.



14462732_346107062400364_5045217891472652335_n.jpg
 
Przecież od soboty nagłówki w gazetach, że PIS zapowiedzial wprowadzenie swojej , kompromisowej ustawy. To jednoznaczne z tym, ze nie wprwoadza tej.

chodziło mi o to, kto z kierownictwa PISu wypowiedział się na ten temat, bo to że gazety se piszą, to tak samo, jak ludzie na cohones se piszą, a ja im bardziej wierzę ;)
 
osobowość JKM jest fascynująca :D

gość juz ma swój wiek a przez ostatnie lata zapierdziela po Polsce jak oszalały, śpi po 2 godziny i wtedy gdy jest szansa na jakiś mały sukces - wtedy Janusz zrobi coś takiego, ze mu znowu spada do 1% :lol:

wyjątkowa autodestrukcyjna jednostka.

PS. Wojtek Cejrowski mnie nie zawiódł i jako jeden z nielicznych oszołomów przypieprzył PiSowi za tą inbe z aborcją.
 
chodziło mi o to, kto z kierownictwa PISu wypowiedział się na ten temat, bo to że gazety se piszą, to tak samo, jak ludzie na cohones se piszą, a ja im bardziej wierzę ;)



Kaczynski powiedzial info ze pracuna nad kompromisem
 
osobowość JKM jest fascynująca :D

gość juz ma swój wiek a przez ostatnie lata zapierdziela po Polsce jak oszalały, śpi po 2 godziny i wtedy gdy jest szansa na jakiś mały sukces - wtedy Janusz zrobi coś takiego, ze mu znowu spada do 1% :lol:

wyjątkowa autodestrukcyjna jednostka.

PS. Wojtek Cejrowski mnie nie zawiódł i jako jeden z nielicznych oszołomów przypieprzył PiSowi za tą inbe z aborcją.
Cytat, link? Jestem rozdarty jeżeli chodzi o mój stosunek do tego człowieka. Z jednej strony ma zajebiste książki i programy podróżnicze w których w ciekawy, prosty i błyskotliwy sposób tłumaczy i przedstawia różne zjawiska kulturowe. Ale jak tylko schodzi na religię bądź politykę to wychodzi z niego taki oszołom, że głowa mała....
 
Cytat, link? Jestem rozdarty jeżeli chodzi o mój stosunek do tego człowieka. Z jednej strony ma zajebiste książki i programy podróżnicze w których w ciekawy, prosty i błyskotliwy sposób tłumaczy i przedstawia różne zjawiska kulturowe. Ale jak tylko schodzi na religię bądź politykę to wychodzi z niego taki oszołom, że głowa mała....
Ja mam to samo - co trafię w necie na jego wynurzenia polityczne, to zazwyczaj dostaję raka z przerzutami.
Ale jeśli trafiam na jakiś fajny odcinek z jego podróżniczych dokumentów, to mam dużo szacunku. Wczoraj oglądałem z Meksyku, z jakiejś wielkiej stadniny koni, jakieś klimaty na prerii. Świetne...
 
Ja mam to samo - co trafię w necie na jego wynurzenia polityczne, to zazwyczaj dostaję raka z przerzutami.
Ale jeśli trafiam na jakiś fajny odcinek z jego podróżniczych dokumentów, to mam dużo szacunku. Wczoraj oglądałem z Meksyku, z jakiejś wielkiej stadniny koni, jakieś klimaty na prerii. Świetne...


Najlepsze jest to iż lewica zarzuca mu konserwatyzm w poglądach i to, że rzekomo wyszydza kultury plemion, śmieje sie z nich.
Podczas, jesli ktos ogladal i czytal jego ksiazki, to wie, ze jest przeciwnie. On uważa je za wyższe i lepsze od naszej kultury, zawsze kontrrastuje ich zwyczaje i praktycznosc, z naszymi w danej dziedzinie, kompletnie irracjonalnymi przy tym co robia plemiona.
A to, że robi to z humorem? To nie oznacza wyszydzania, tylko po prostu polot brytyjskich programów podróżniczych, które w większosci prowadzą znani komicy.
 
Ja mam to samo - co trafię w necie na jego wynurzenia polityczne, to zazwyczaj dostaję raka z przerzutami.
Ale jeśli trafiam na jakiś fajny odcinek z jego podróżniczych dokumentów, to mam dużo szacunku. Wczoraj oglądałem z Meksyku, z jakiejś wielkiej stadniny koni, jakieś klimaty na prerii. Świetne...
To polecam jego książki (podróżnicze). Jeszcze lepsze niż programy tv.
 
na jego FB mozecie znalezc. Wojtek oszołom ale przynajmniej mam do niego szacunek, ze nie uzaleznia swoich poglądów od stanowiska partii/księdza czy kogoś innego. Bo np. mój byly nauczyciel z liceum, wielki patriota, katolik, obrońca życia i pisiur nagle tak chętnie przestał komentować ostatnie wydarzenia.
 
Chyba będę spał.
Btw zaraz się Wołyń zaczyna. Gardzę tymi, którzy przyszli z przekąskami. Chuj im w ucho.


Uważaj na starszych ludzi. Na moim seansie czesc w jednym rzędzie zaczęła głośno komentować, prawie krzyczeć, jakimi skurwysynami są Ukraińcy i że wybić ich sie powinno, tych co do Polski za robita przyjezdzaja, bo chuje nas zabijaly a teraz kradna nam prace.
 
Nie, zakład o konto na forum ?

Wiadomo było od początku, że w tej ustawie chodzi o to, żeby gonić króliczka, a nie go złapać.
m.pb.pl/4637973,20271,kowalczyk-jest-decyzja-by-nie-bylo-podatkowego-uprzywilejowania-najbogatszych
 
Chciałbym, żeby wygrał Trump, tylko po to aby cieszyć się bólem dupy moich młodych, wykształconych i z wielkich ośrodków znajomych.
 
To na ch gadaja? Sypiasz z Jarkiem ze wiesz? Przegieli.

@Jakub Bijan ma racje, Pinocheta nam trzeba, Caracale bylyby dobrem narodu. Jak inaczej walczyc z bolszewizmem?
Tak samo jak pisałem, odnośnie aborcji, tak samo z tym będzie. Dużo pierdolenia, po czym zorientują się, że likwidacja ZUS i ujednolicenie wszystkiego będzie cięższą operacją niż budowa pewnego muru w Chinach. Plus zwolnienia kilkudziesięciu tysięcy pracowników. A tego nie chcą. Bo zwolniony pracownik nie zagłosuje na PIS. Wiesz czemu jest takie coś jak karta podatkowa czy nie wiesz ?
 
Back
Top