Polityka

A propos tych Małpek
Podobno nie ma takiego info ze maja zlikwidować
Tak przynajmniej mówili dzisiaj w radiu
 
A propos tych Małpek
Podobno nie ma takiego info ze maja zlikwidować
Tak przynajmniej mówili dzisiaj w radiu
Cóż, z tego co zauważyłem, to od listopada często wychodzą informacje do ludzi, że rząd coś chce wprowadzić, ludzie się oburzają i wkurwiają i wtedy PiS się wycofuje z tych planów lub mówi, że wcale tego nie mieli w planach wprowadzać.
Na plus przynajmniej to, że się wycofują, a nie uporczywie forsują te zmiany. Chociaż szkoda, że z 500+ się nie wycofali, ale wtedy niestety zbyt wiele osób popierało ten pomysł..
 
Przestałem interesować się polityką jakiś czas temu i świat stał się piękniejszy dla mojej wkurwionej bani, czasami warto wylajtować misiaki. ; P
Ja się interesowac nie przestalem, ale nie komentuję bo to nic nie zmieni. Mam za to zamiar w najblizszym czasie przeszukac siec w celu znalezienia jakiejs sily politycznej godnej mojego glosu podczas nastepnych wyborow i propagowac takie ugrupowanie. Nie zamierzam leczyc ciagle raka gangreną, tj. oddac glos na PO i .N. jako jedyne sily bedace alternatywa dla PiS, ktore realizuje TKM jak malo kto do tej pory.
 
  • Like
Reactions: JB_
Ja się interesowac nie przestalem, ale nie komentuję bo to nic nie zmieni.
Ja mam podobnie, dlatego przeszedłem na model propagowany przez @Karateka@, czyli kręcenie beczki z tego:)

Prawdę mówiąc doszedłem do podglądu głoszonego od dawna wśród bardziej radykalnych kuców, że drogą polityczną niczego się nie zmieni - i że można jedynie starać się stopować złe zmiany głosując na mniejszych szkodników. Nadzieja to III sektor, ale to już raczej dla moich wnuków jeśli nie prawnuków.
 
Uff, już myślałem (a tak wynika z początku wypowiedzi), że siłowy.
Siłowy nie, bo nie widać polskiego Pinocheta, który spuszczałby lewaków z helikoptera - to raczej lewacy by spuszczali nas:) Poza tym sytuacja globalna jest radykalnie inna niż te kilkadziesiąt lat temu, kiedy generał mógł to zrobić bez większych problemów ze strony USA chociażby.
 
Jaka jest wasza opinia na temat Kukiza? Wróżono mu sromotną porażkę, rozpad po miesiącu, a on się dalej trzyma. W paru kwestiach się z nim nie zgadzam, ale nie przypominam sobie partii/ruchu w tym polskim bagienku, która choć sprawnie udawałaby, że pracuje ponad podziałami partyjnymi i popiera "dobre" ustawy niezależnie od tego z której strony koryta wychodzą.
 
Jaka jest wasza opinia na temat Kukiza? Wróżono mu sromotną porażkę, rozpad po miesiącu, a on się dalej trzyma. W paru kwestiach się z nim nie zgadzam, ale nie przypominam sobie partii/ruchu w tym polskim bagienku, która choć sprawnie udawałaby, że pracuje ponad podziałami partyjnymi i popiera "dobre" ustawy niezależnie od tego z której strony koryta wychodzą.
Mam podobne odczucia. Jeżeli chodzi o politykę to jestem laikiem, więc mogę odnosić błędne wrażenie. Ale akurat w tym przypadku też odnoszę wrażenie, że próbują coś zrobić i a nie przede wszystkim dogadać się z kolesiami.
 
@Jakub Bijan
Nie pomyslalem. Ile % populacji chcialbys "pozrzucac z helikoptera"? No bo rzeczywiscie, jesli to ten milion czy dwa, to nie ma co truc wody czy zamiatac asfaltu, taniej wyjdzie Auschwitz.
:KotKapitalista:
Lubie te srodowiska pro-kapitalistyczno-wolnosciowe, inna liga niz #TKM ;)
 
Musi być mniejsza spółka, bo co chwilę UOKiK będzie się przypierdalał za praktyki monopolistyczne
To moze
Fabryka Szlifierek "FAS Głowno" Sp. z o.o.

BTW przegladam sobie wykaz SSP i co druga jest w likwidacji albo upadlosci :penn:
 
@MuraS nie myslales o tym, zeby sie zapisac do klubu gazety polskiej i wstapic sobie do rady nadzorczej pko bp?
Jedna znajoma zaczęła lokalnie animować PiS, jeszcze przed wyborami, i niedawno się dowiedziałem, że zaczęła pracę w SKOK-u.
 
Przegapilem swoja szanse w zyciu :jon: Zachcialo sie glosowac na krula...
No. Dziewczyna przynajmniej natychmiast spieniężyła swoją pracę dla Jarka, nie to co te debile, które robiły dla niego propagandę za darmo, licząc na poprawę sytuacji w Polsce.
 
BTW przegladam sobie wykaz SSP i co druga jest w likwidacji albo upadlosci
Myśl językiem rozwiązań, a nie problemów, językiem szans, a nie zagrożeń. Widziałem hutę w GOP na której likwidatorzy zarobili coś koło 100 000 000 cebulionów (z czego 60 mln poszło w ciężkim sprzęcie, który został sprzedany jako złom, przy okazji trochę vatu "wróciło"). Chociaż powiem, że Ukraina jako kraj przekrętów i bydlaków jest lepszy dla młodych, zdolnych ludzi bez sumienia. Do tej mam łzy w oczach jak przypominam sobie nacjonalizacje Ukrgazbanku (crony capitalism at best)
Przegapilem swoja szanse w zyciu :jon: Zachcialo sie glosowac na krula...
Asystentem europosła mógłbyś zostać.
 
No tak, po nicku moge sie sadzic zes po prostu Jakubem :) zbiezonosc pomyslow (lewakow zrzucic z helikoptera) - przypadkowa.

A tu jak sie robi TKM:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Misiewicze-czyli-dobra-zmiana-w-panstwowych-spolkach-7477974.html

@MuraS
dlaczego PLN sie umocnil? (albo euro siadlo, nie sledze kursu USD)
Najlepsze wskaźniki wzrostu konsumpcji i optymizmu konsumentów od 2008. Pomijąc deficyt budżetowy Polska radzi sobie zajebiście. Linia zużycia deficytu też jest lepsza niż w 2015. Korekta prognozy wzrostu gospodarczego na plus. Najlepszy wskaźnik spłacalności kredytów od 2008.
 
No tak, po nicku moge sie sadzic zes po prostu Jakubem :) zbiezonosc pomyslow (lewakow zrzucic z helikoptera) - przypadkowa.
Lubię też pomidory i paprykę - jak większość wegan. Czy to już zalicza mnie do środowiska wegan?
 
Back
Top