Polityka

jak czytam pretensje do Brzoski, ze miał czelność sprzedać część SWOJEGO biznesu to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Nie wchodziłem zbytnio w temat ale Inpost przegrał chyba przetarg z pocztą polską na przesyłki sądowe co znacznie wpłynęło na ich wynik, akcje poleciały w dół ze 40% więc cieńko przędą i robią cięcia.
 
@up no jak, macie opisane o co chodzi. Cięcia cięciami, ale problem polega na tym że nie płacą zaległych pensji bo przenieśli pracowników do jakiejś niewypłacalnej firmy krzak, a to już jest dick move. Teraz zarząd tej nowej spółki ściemnia i komunikuje się z pracownikami przez facebooka, że może pensje będą a może nie. A jak ogłoszą upadłość to wszyscy się zrzucimy na ich pensje z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych z naszego pięknego Zusu.
 
No wiesz co, cenie twoja szczerosc. Bo wiem ze nie zartujesz :)
Bo historia uczy, że w zasadzie jedynym bodźcem do pozytywnych zmian w polityce rządów jest bankructwo. Oczywiście jest źle, ludzie płaczą, ale później wszystko zaczyna zdrowiej funkcjonować.
 
Cięzko za dużo tego wszystkiego. Potraktuj to jako niebyłe.
Nic dziwnego - za dużo obowiązków. Może się zdrzemnij?

Spij, majorze, świt niedaleko, widzisz; księżyc zaciąga warte;
szósty rok już nie śpi Bezpieka, strzegąc ziemi panom wydartej.
Brnęła noc przez serce, przez rżyska, kolejami się snuła, po torach,
i przyszedł towarzysz Dzierżyński do towarzysza majora.
 
@Gaara mordo co to się odpierdala




I ułatwili konkurencję, geniusze kurwa :DC:

demonstracja rudego, pficjalnie ma przestrzegac przed daesh:DC: dwie kontrdemonstracje w tym momencie juz sa zapowiedziane. niemcy w to nie moga uwierzyc, nie dosc, ze dali mu pozwolenie, to jeszcze na willy-brandt-platz... bedzie w chuj boruta
 
O co kaman z tym? To jakies nowe przepisy, ustawy?


@Gaara
Willy-brandt-platz? Na szybko wrzucilem do google, ale nic nie znalazlem... Coś tam się kiedyś stało?
 
Back
Top