Polityka

#takaSYTUACJA
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyzynski-Brexit-bez-przelozenia-na-RPP-7420389.html

Patrzę na zdjęcie, patrzę: - skądś znam typa, wyjątkowo szpetna i antypatyczna morda... na pewno skądś tego człowieka znam i jestem pewien, że w najgorszym możliwym świetle. Myślę, myślę...

... myślę i myślę, myślę i myślę...

Wiem - sprawdzam - BINGO!!! Mam cię, jebaniutki: - szwagier, forfiter- wołam.
Od 1:53:10 oglądać:))

O matko, to ten gość jest kimś ważnym? Co za tragedia. Jak go słuchałem w dyskusji z Gwiazdowskim kiedyś to beka była sroga
 
http://www.defence24.pl/395014,poni...tniczej-meads-dla-polski-nato-odstrasza-rosje
SB, Fakt, "Polacy chcą, by wrócił pobór": "Aż 61 proc. Polaków uważa, że należy przywrócić przeszkolenie wojskowe młodych mężczyzn [...] Częściej tego zdania są kobiety i osoby starsze. Sceptycznie do pomysłu podchodzą zaś sami mężczyźni, których ta kwestia dotyczy. Tylko 27 proc z nich chciałoby takie przeszkolenie przejść. O tym, że obowiązkowy pobór należałoby przywrócić, wspominała w ubiegłym roku m.in. Elżbieta Witek (59 l.), szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło (53 l.). Chce wykorzystać, że 'młodzi ludzie, także dziewczęta, garną się do wojska'
 
Last edited:
Nie no to jest chyba jakiś dżołk. Wiadomo, że Niemcy mają na to zakusy od 1000 lat mniej więcej, ale żeby tak oficjalnie, wprost? To jest chyba jakiś żart, bo nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
Co teraz się obudziliscie było się ze mnie śmiać i wyzywać od debili ?
 
ale wstyd te sebixy robia, ja pierdole
te incydenty w UK to nic przy tym jak Polacy obrazaja Ukraincow
 

:joe:
Szykuje sie odwrot od NATO?

Eeee nie przesadzajmy, to chyba prztyczek dla USA, ze potrafia sie dogadywac bez nikogo nad glowa.

Powiem wam jedno: z kim nie gadam, wszystkim podoba sie pomysl super-panstwa. Powaznie mowie.
 
Eeee nie przesadzajmy, to chyba prztyczek dla USA, ze potrafia sie dogadywac bez nikogo nad glowa.

Powiem wam jedno: z kim nie gadam, wszystkim podoba sie pomysl super-panstwa. Powaznie mowie.
Super Państwo brzmi lepiej niż Państwo Teoretycznie;)

Serio, jak się dobrze zastanowić to Polacy chyba woleliby zostać pod zaborem austriackim czy niemieckim.
 
Powiem wam jedno: z kim nie gadam, wszystkim podoba sie pomysl super-panstwa. Powaznie mowie.
Dzisiaj w kuchni w robocie słyszałem jak dwóch operatorów-monterów (nie chcę ich nazywać robolami bo to dobre chłopaki ale ten poziom kompetencji) rozmawiało o superpaństwie. Jeden z żalem twierdził, że w superpaństwie jest plan aby minimalna krajowa była taka sama w każdym pojedynczym jego członie, a nasi pojebani rządzący nie chcą się na to zgodzić. Co do reszty założeń tego tworu to machnął ręką, że go to jebie.
Ja to byłem w lekkim szoku nawet.
 
Macie jakieś artykuły o tym super-państwie z lewackich mediów, bo w necie latają tylko prawackie.

EDIT: Dobra, już znalazłem. W skrócie, "histeria", "manipulacja", "nieprawda". A w komentarzach - "jestem za silną unią", "im więcej unii tym lepiej. Będzie nas miał kto chronić przed tym kurduplem".
 
Last edited:
@Masu
mowie o IE, w PL z nikim nie rozmawialem na ten temat

@dobryskun
ale kto kaze kobietom chodzic w szpilkach? Przeciez one to robia same dla SIEBIE.
Rozumiem, ze obok - tym razem dla kobiet - jest sprzet do "spaceru farmera" , by pokazac jak ciezko maja ci, ktorzy chca wygladac mesko i silnie? A zaraz obok stanowisko do depilacji klaty?
 
@Masu
mowie o IE, w PL z nikim nie rozmawialem na ten temat


?

Podobna sytuacja-ich dobrobyt też istnieje od niedawna, teraz to się trochę posypało. A dodatkowo są pod rozbiorem od wielu lat. Szwajcar nie będzie się zastanawiał nad super państwem, ale Polak, Irol, Włoch?
 
A kto u nas - z politykow, analitykow tudziez postaci medialnych - jest za "superpanstwem"/"wieksza integracja" na zasadach wskazanych w propozycji Junckera?
 
A kto u nas - z politykow, analitykow tudziez postaci medialnych - jest za "superpanstwem"/"wieksza integracja" na zasadach wskazanych w propozycji Junckera?
Nikt, to samobójstwo. Ew. może jakieś zaangażowane lewaki.
 
@Masu
mowie o IE, w PL z nikim nie rozmawialem na ten temat

@dobryskun
ale kto kaze kobietom chodzic w szpilkach? Przeciez one to robia same dla SIEBIE.
Rozumiem, ze obok - tym razem dla kobiet - jest sprzet do "spaceru farmera" , by pokazac jak ciezko maja ci, ktorzy chca wygladac mesko i silnie? A zaraz obok stanowisko do depilacji klaty?
Wlasnie o ta glupote mi chodzilo wrzucajac tego newsa.
Pozatym one chodza w szpilkach zeby nam sie podobac/czuc sie piekniejsze.
Ja nigdy nie pojme tych lewackich niuansow...
 
Back
Top