Polityka

Fortuna ich pozwała, wyrok dostali w 2015 już, ale dopiero teraz się zastosowali. Trudno powiedzieć dlaczego dopiero teraz. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że... kur, wszystko jest najgorsze.
ale możliwe, że to samo spotka np.betsafe?
może odpłynąć trochę pieniędzy ze sportu, z MMA :(
 
ale możliwe, że to samo spotka np.betsafe?
może odpłynąć trochę pieniędzy ze sportu, z MMA :(
William Hill też się jakiś czas temu wycofał z tego powodu. Zobaczymy czy - i ewentualnie jak - zareaguje reszta stawki. W każdym razie jest to niepokojące.
 
o co chodzi konkretnie?
Fortuna pozwała buków mających siedziby poza Polską, i sąd przyznał jej rację uznając, że nie mogą obsługiwać klientów z Polski (ustawa hazardowa). I właśnie Comeon - po półrocznym zwlekaniu - z niewiadomych przyczyn zastosowało się do tego wyroku, blokując userów z naszego kraju. Zastanawiające, bo firma działająca na Malcie powinna mieć wywalone na ustawę hazardową, tym bardziej, że w świetle prawa UE jest ona niedopuszczalna. Gdzieś jest haczyk, ale nie wiem gdzie.
 
Fortuna pozwała buków mających siedziby poza Polską, i sąd przyznał jej rację uznając, że nie mogą obsługiwać klientów z Polski (ustawa hazardowa). I właśnie Comeon - po półrocznym zwlekaniu - z niewiadomych przyczyn zastosowało się do tego wyroku, blokując userów z naszego kraju. Zastanawiające, bo firma działająca na Malcie powinna mieć wywalone na ustawę hazardową, tym bardziej, że w świetle prawa UE jest ona niedopuszczalna. Gdzieś jest haczyk, ale nie wiem gdzie.
Jak to gdzie? W pieniądzach komuś przypadkiem podarowanych :-)
 
Mój mały idol, którego śledzę na TT. Nie mam tylko pojęcia jak on narobił sobie ponad 80k folołersów :D
 
Mój mały idol, którego śledzę na TT. Nie mam tylko pojęcia jak on narobił sobie ponad 80k folołersów :D
Nie znam typa, ale napisał o sobie: "publicysta informatyczny i ekonomiczny, liberał, agnostyk". Chyba trzeba raz na zawsze porzucić ten termin, trochę siara określać się tak samo jak taki gienek.
 
plan morawieckiego - ocena analityka KJ w PR3
http://www.polskieradio.pl/130/2412/Artykul/1583496/
jednego nie czaje, bo moze i dawanie pracownikom zakladow bylo by w czyms lepsze ale czy sprawiedliwsze? Pamietam jak w polowie lat 90tych wszyscy wokol dostawali akcje po kilkadziesiat tysiecy (na nowe) a moi rodzice nauczyciele nie wiedzieli co mi odpowiadac jak pytalem kiedy my kupimy dostaniemy i telewizor czy malucha. Socjalizm byl produktem wszystkich pracujacych, ze wszystkimi konsekwencjami, a nie tylko wybranych zakladow. Juz to zreszta widze w prajtyce.

Monachium by KJ:
http://jagiellonski24.pl/2016/02/17/nowa-zimna-wojna/
Dobre:

:)

 
Last edited:
Teraz to nagle komuchy bagatelizują całą tą sprawę z aktami na wzór "phi...też mi odkrycie". A jak do niedawna ktoś wspomniał o Wałęsie jako agencie to go zeżreć chcieli (vide Cenckiewicz).
 
Szkoda, że tak mało jest "komentatorów" klasy Bugaja


PS
Widzę, że w Republice prowadzący porównywalnej klasy, co w TVN24. Tylko przechył na inną burtę.
 
Panowie (i Panie?), macie kogoś godnego polecenia jeżeli idzie o "rozmówki z politykami"? Ze znanych mi dziennikarzy najwyżej cenie Marcina Zaborskiego z Trójki. Poszukuję alternatywy.
 
W koncu na TVP prawdziwi historycy zostaja docenieni. "Sb a Lech Walesa" to wzor historycznej pracy naukowej z wzorowo zachowanym kazdym elementem metodologii, wiecej niz perfekcyjnym podejsciem do analizy zrodel.
 
Back
Top