Polityka

A propo Morawieckiego - to facet który na własnych oczach oglądał i odpływ kapitał zagranicznego z Polski w czasie kryzysu, będąc prezesem BZ WBK. BZ WBK w pewnym momencie całkowicie "zesrał" się z udzielaniem kredytów. Pal licho z nowymi kredytami, podwyższyli wszystkie scoringi i klienci przestali spełniać warunki do przedłużenia linii. Wieloletni klienci banku musieli oddawać czasami wielomilionowe linie kredytowe, z zachowaniem najczęściej ustawowych 30 dni. Po tym masowo odchodzili z banku. Tak to jest jeśli ma się głównego udziałowca z zagranicy, który potrzebuje na gwałt pieniędzy. Potem Santander odkupił większościowy pakiet (Santander to bank detaliczny, nie ucierpiał tak bardzo na kryzysie) i znowu zaczęli mało wiele normalnie działać. Jedyne banki które działały normalnie to te z polskim kapitałem (PKO BP, spółdzielcze i grupa agenta Leszka). IMO Morawiecki będzie promował repolonizacje banków, żeby nie było takich cyrków jak z BZ WBK.
 
A propo Morawieckiego - to facet który na własnych oczach oglądał i odpływ kapitał zagranicznego z Polski w czasie kryzysu, będąc prezesem BZ WBK. BZ WBK w pewnym momencie całkowicie "zesrał" się z udzielaniem kredytów. Pal licho z nowymi kredytami, podwyższyli wszystkie scoringi i klienci przestali spełniać warunki do przedłużenia linii. Wieloletni klienci banku musieli oddawać czasami wielomilionowe linie kredytowe, z zachowaniem najczęściej ustawowych 30 dni. Po tym masowo odchodzili z banku. Tak to jest jeśli ma się głównego udziałowca z zagranicy, który potrzebuje na gwałt pieniędzy. Potem Santander odkupił większościowy pakiet (Santander to bank detaliczny, nie ucierpiał tak bardzo na kryzysie) i znowu zaczęli mało wiele normalnie działać. Jedyne banki które działały normalnie to te z polskim kapitałem (PKO BP, spółdzielcze i grupa agenta Leszka). IMO Morawiecki będzie promował repolonizacje banków, żeby nie było takich cyrków jak z BZ WBK.
Przydalaby sie ogolnie repolonizacja Polski :wink:
 
Podziwiam Bosaka i Winnickiego, że zachowali spokój w dyskusji z dwoma czerwonymi. Nie wiem czy bym tak potrafił...
ogladalem, naprawde trzeba miec nerwy ze stali bo sluchajac takich bzdetow to sie w czlowieku moze zagotowac. Ten wyjatkowej klasy twardziel z krytyki politycznej naprawde nadaje sie tylko do utylizacji, o Celinskim to nawet nie ma co pisac bo on od dawna powinien byc ubezwlasnowolniony. Szacun za zimna krew bo chyba malo kto by wytrzymal. Podobalo mi sie jak Bosak wbil szpile Lisowi mowiac, ze to cos niebywalego, ze zaprosil dokladnie tyle samo osob reprezentujacych dwie strony barykady(zazwyczaj to jest 3 badz 4 na jednego lub wogole zaprasza klakierow promujacych jedna teze) , ze to pewnie dlatego, iz to jeden z ostatnich jego programow w TVP, huehuehue
 
ogladalem, naprawde trzeba miec nerwy ze stali bo sluchajac takich bzdetow to sie w czlowieku moze zagotowac. Ten wyjatkowej klasy twardziel z krytyki politycznej naprawde nadaje sie tylko do utylizacji, o Celinskim to nawet nie ma co pisac bo on od dawna powinien byc ubezwlasnowolniony. Szacun za zimna krew bo chyba malo kto by wytrzymal. Podobalo mi sie jak Bosak wbil szpile Lisowi mowiac, ze to cos niebywalego, ze zaprosil dokladnie tyle samo osob reprezentujacych dwie strony barykady(zazwyczaj to jest 3 badz 4 na jednego lub wogole zaprasza klakierow promujacych jedna teze) , ze to pewnie dlatego, iz to jeden z ostatnich jego programow w TVP, huehuehue
O jednym z ostatnich programów też mu powiedział Bosak. :-D Podobał mi się też pocisk od Winnickiego jak Celiński z etnicznym Obamą wyskoczył.
 
CTY5eDQWEAAgnml.jpg
 
Nowy podatek, prowadzący działalność się ucieszą. Rozumiem, że jak się płaci VAT co kwartał/co miesiąc, to oni nie są wstanie stwierdzić, że firma naprawdę istnieje, należy dołożyć nowy rejestr ?

http://www.money.pl/gospodarka/wiad...-od-kazdej-firmy-po-200-zl,184,0,1949624.html

"Ma dotyczyć wszystkich podatników, zarówno dużych, jak i małych firm.- Dzięki rejestrowi będziemy wiedzieli, czy firma, która występuje o zwrot VAT i przedstawia faktury związane z kosztami, naprawdę istnieje. W ten sposób uszczelniony zostanie system podatkowy w Polsce"

"Wpis do Centralnego Rejestru Podatników ma podlegać opłacie stałej w wysokości 200 zł. Takiej samej opłacie ma podlegać wniosek o przedłożenie danych aktualizacyjnych. Dochody z tytułu opłaty będą dochodem budżetu państwa"
 
To jest właśnie to "uszczelnianie":-) Będą łupić podatnika ike wlezie, kilka nowych urzędów trzeba będzie wprowadzić i pod koniec kadencji liczba zatrudnionych w administracji publicznej dobije do miliona.

Jeszcze z 20 lat i cały sektor prywatny zniknie, każdy będzie pracować w urzędzie. Pieniążki sobie wydrukują i co im więcej trzeba :))
 

Pisałem o tym raz, drugi, napiszę i dziesiąty: PO i PSL jawnie doprowadzają polskie kopalnie i koksownie do bankructwa i powinni za to trafić pod trybunał.
Od ręki znam sytuacje z koksowniami: póki są huty, koksownie są niezbędne. Nie może być tak, że do koksowni, rentownej, zarabiająćej kupe hajsu na klientach z Czech, Austrii i Niemiec, pewnego dnia przyjeżdżają wagony i tiry z tych państw po kolejny transport, a właściciel koksowni, JSW, mówi im, że z tej koksowni im nie sprzeda, mają wziąć z sąsiedniej. A sąsiednia koksownia produkuje zupełnie inny typ surowca a wiec Austriacy nie mogą go kupić. JSW zmusza koksownie Dębieńsko do składowania surowca na hałdach, pomimo, że jest klientela która za zyskowną cene chce go wykupić.
Dochodzi do tego także zerwanie umowy na butowe baterii w tej koksowni. Co oznacza jej zamknięcie: bez nowej baterii piecowej produkcja jest niemożliwa.
A więc mamy tutaj typowy sabotaż polskiego przemysłu: mamy rentowny zakład, najpierw zabrania mu się sprzedawać surowiec, później niszczy się go technicznie.

Dopiero przed wyborami by ładnie wyglądało pozwalają części tirom sprzedawać koks.
Ale co tam - 31 marca oficjalnie będzie koksownia zamknięta.
 
Pisałem o tym raz, drugi, napiszę i dziesiąty: PO i PSL jawnie doprowadzają polskie kopalnie i koksownie do bankructwa i powinni za to trafić pod trybunał.
ja o tym wiem, tyle, ze smiesza mnie ci wszyscy eksperci co twierdza, ze jak nierentowne to zamknac. Niezastanawiajac sie dlaczego nierentowne i czy to nie czasem celowe dzialanie, tylko zamknac i chuj. Najlepiej to cala Polske po prostu zamknac, oddac w obce lapska i jebac jako niewolnik dla swoich zagranicznych panow...
 
W końcu wartościowy materiał w natemat.pl

http://natemat.pl/161343,macierewic...o-jego-kontrowersyjnosc-wynika-z-decyzyjnosci

@Jakub Bijan w komentarzu pozwoliłem sobie użyć Twojego określenia "likwidacja szyldu WSI " - wybacz plagiat.


A tak poza tym to..Antoni! Musisz!!


Aha, 5 rzeczy jakie Macierewicz w pierwszej kolejności zrobi. Jakie są Wasze priorytety? Dla mnie aneks do likwidacji WSI oraz kwestia bezpieczeństwa terytorialnego

http://natemat.pl/161365,boisz-sie-macierewicza-5-decyzji-ktore-podejmie-po-przejeciu-mon
 
Dostałem z anonimowego konta właśnie ostrzeżenie, że mam się zamknąć w necie bo mi obserwacje założą. Może fakt, trochę ryzykuje. Trzeba przystopować.

185_sdgg.jpg


W tym samym czasie od wczoraj powstało kilka kont w sieci podszywających się pod moją osobę. Lub wysyłających mi groźby z anonimowych kont. Czas się uśpić na trochę. Iść w końcu do pracy.
 
Oj ciężko u was z tymi paranojami. Myślałem że to tylko taki hejt ale widzę że ludzie na prawdę cierpią psychicznie.
Tak Halibut przystopuj bo służby które niby zabijają polityków normalnie zajmą się Twoimi postami w necie , no a gdybyś występował pod pseudonimem to by Cie nie znaleźli hhahahaha. Proszę Cię.
Jesteś dla NICH takim samym zagrożeniem jak Waluś dla Dos Santosa.
 
Oj ciężko u was z tymi paranojami. Myślałem że to tylko taki hejt ale widzę że ludzie na prawdę cierpią psychicznie.
Tak Halibut przystopuj bo służby które niby zabijają polityków normalnie zajmą się Twoimi postami w necie , no a gdybyś występował pod pseudonimem to by Cie nie znaleźli hhahahaha. Proszę Cię.
Jesteś dla NICH takim samym zagrożeniem jak Waluś dla Dos Santosa.

Nie wiem - wiem, że dostaje pełno anonimów z pogróżkami , od wczoraj usunął facebook trzy profile podszywające sie pode mnie - uzywali mojego zdjecia profilowego , adresu, wpisane szkoly w jakich sie uczylem itd - informacje jakich nawet na FB nie mam udostepnionych.

Dzis myslalem ze zwariowalem - wchodze do sieci i patrze ze pisalem jakies rzeczy o których nie przypominam sobie bym to zrobił. Dopiero gdy wszedłem w profil zobaczyłem, ze to nie ja, inne podróbki miały jedną literkę zmienioną w nazwisku.


Więc albo robi to jakiś wariat z moich znajomych który ma o mnie takie informacje, co jest raczej mało prawdopodobne by ktoś ze znajomych to robił, albo ktoś mnie porządnie zinwigilował i chciał mi to dać do zrozumienia.

Pierdole to, lepiej jednak o WSI, spiskach, niemcach i kopalniach nie gadać w necie. Swoje wiem, z politykowaniem internetowym kończę.

Poszukam więcej info o TOR, auszywe proxy, VPN, fałszywe konto i bawie się dalej.
 
Last edited:
Wiesz co, nie wiem czy się z Ciebie ponabijać bo aż się prosi czy Ci doradzać i pocieszać pomijając zapotrzebowanie i skuteczność bom żaden autorytet.
 
Wiesz co, nie wiem czy się z Ciebie ponabijać bo aż się prosi czy Ci doradzać i pocieszać pomijając zapotrzebowanie i skuteczność bom żaden autorytet.

A z czego się nabijać? Z tego, że za dużo pierdole o spiskach, WSI i polityce pod swoim nazwiskiem, tysiące osób to czyta i teraz mam za swoje - jakiś pojebów podszywających się pode mnie i mi wygrażających?
To w sumie masz racje, to była głupota, robić to pod swoim nazwiskiem. Nie jestem Sumlińskim.
 
Jak na moje, to, @halibut, ten anonim robi ci wodę z mózgu:) W sensie dobrą beczkę ma pewnie koleś.

Pewnie tak - ale i tak wkurwia to, że wchozisz rano na fejsa, na portale i widzisz, że pare osób udaje Ciebie. Zgłaszasz, usuwają, zaraz pojawiają się kolejne.
Na szczęscie teraz jest tylko jeden, ale czysto trollowski, bez mojego zdjęcia i przekręconym nazwiskiem oraz bez osobistych informacji o mnie(skąd ten ktoś kto to robi wiedział do jakiej podstawówki i kiedy chodziłem?!).

Jakbym dorwał tego skurwiela - to bym nie ręczył za siebie.
 
Nie wiem - wiem, że dostaje pełno anonimów z pogróżkami , od wczoraj usunął facebook trzy profile podszywające sie pode mnie - uzywali mojego zdjecia profilowego , adresu, wpisane szkoly w jakich sie uczylem itd - informacje jakich nawet na FB nie mam udostepnionych.

Dzis myslalem ze zwariowalem - wchodze do sieci i patrze ze pisalem jakies rzeczy o których nie przypominam sobie bym to zrobił. Dopiero gdy wszedłem w profil zobaczyłem, ze to nie ja, inne podróbki miały jedną literkę zmienioną w nazwisku.


Więc albo robi to jakiś wariat z moich znajomych który ma o mnie takie informacje, co jest raczej mało prawdopodobne by ktoś ze znajomych to robił, albo ktoś mnie porządnie zinwigilował i chciał mi to dać do zrozumienia.

Pierdole to, lepiej jednak o WSI, spiskach, niemcach i kopalniach nie gadać w necie. Swoje wiem, z politykowaniem internetowym kończę.

Poszukam więcej info o TOR, auszywe proxy, VPN, fałszywe konto i bawie się dalej.
Ja widzę trzecią możliwość - po pijaku sam siebie trolujesz i potem tego nie pamiętasz.
 
Ja widzę trzecią możliwość - po pijaku sam siebie trolujesz i potem tego nie pamiętasz.

Odpada. Sprzed chwili kolejne usunięcie.
\
825_dga.jpg



Sprawdziłem godziny - wpisy pod tymi kontami były też w godzinach gdy nie chlałem ;p
Bo na początku myśłąłem, ze to ja wypisalem jakies glupoty i nie pamietam ;p potem wchodze, patrze, to inne konto
 
Odpada. Sprzed chwili kolejne usunięcie.
\
825_dga.jpg



Sprawdziłem godziny - wpisy pod tymi kontami były też w godzinach gdy nie chlałem ;p
Bo na początku myśłąłem, ze to ja wypisalem jakies glupoty i nie pamietam ;p potem wchodze, patrze, to inne konto
A jesteś pewien, że jesteś w tej chwili trzeźwy? Bo wiesz....może jesteś tak najebany, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy...
 
A jesteś pewien, że jesteś w tej chwili trzeźwy? Bo wiesz....może jesteś tak najebany, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy...

Tak, jestem.
Serio, zobaczymy czy też byś się śmiał gdyby Tobie ktoś robił konta podające się za Ciebie, wypisywał z tego głupoty, i pisał do Twoich znajomych w Twoim imieniu.
To jest popierdolone i nie wiem jaki zjeb ma tak porąbane poczucie humoru. (w sumie Kaczka robił podobne rzeczy , to jednak tacy ludzie istnieją ;p )
 
Back
Top