Polityka

mowili cos ze 12 tys tych ,,biedakow ''maja przyjac

Słyszałem na Polsacie. Najbardziej rzetelne informacje tam przedstawili, i nawet o Kaczyńskim, że ma racje z tą Szwecją.
Ale wiadomo dlaczego - Solorz jest na wojennej ścieżce przez LTE, wojennej z rządem polski śćieżce.
 
Obejrzałem właśnie dzisiejsze wydania reżimowych i znowu mnie podkur**li, co za pieprzony ściek manipulacji, jedno wielkie pranie mózgów.. Jak widzę tego Tacika to zmieniam kanał, gorzkie żale od wczoraj, biedaczysko wepchało głowę nie tam gdzie trzeba i informacja roku!
Jakoś nie za bardzo słyszałem w dziennikach o tym że Islamski terrorysta w Berlinie zaatakował nożem policjantkę, czyżby krew i taki gorący temat nie pasował do narracji?
 
Obejrzałem właśnie dzisiejsze wydania reżimowych i znowu mnie podkur**li, co za pieprzony ściek manipulacji, jedno wielkie pranie mózgów.. Jak widzę tego Tacika to zmieniam kanał, gorzkie żale od wczoraj, biedaczysko wepchało głowę nie tam gdzie trzeba i informacja roku!
Tacik, Tacikiem ale ten to dopiero jest przechuj :lol:
 
Tacik, Tacikiem ale ten to dopiero jest przechuj :lol:

To już klasyka gatunku.. :wink:

Ktoś pisał wcześniej, to że PO wstrzymała się dzisiaj od głosowania w sprawie "kwot" to po prostu rozłożenie nóg przed Junckerem i Merkel. Naprawdę żal ściska że mamy takich nędznych, ubezwłasnowolnionych polityków.

Coś pięknego:
 
Last edited:
PO się wstrzymało, 4 było za (w tym Boni któremu Korwin wykurwił z liścia). Platforma pokazała, że w najważniejszych sprawach kraju ma wyjebane na obywatela.

Co do Szwecji, to Jarkacz miał rację co do tych zakazanych stref, bo sama szwecka policja opublikowała mapy z takimi strefami.
709851052801442475816.jpg


709851052831442475816.jpg


Funkcjonariusze policji często doświadczali tam bezpośrednich napaści, próbując interweniować w związku z atakami na innych przedstawicieli państwa: listonoszy, strażaków, ratowników pogotowia itp. Wozy straży pożarnej i pogotowia musiały czekać na eskortę policyjną, żeby móc dostać się do tych obszarów.

Ale chuj tam, trzeba wierzyć to co napisała ambasada na tłiterze i pośmiać się z Jarka.
 
4 było za (w tym Boni któremu Korwin wykurwił z liścia)
to czterech "wybrancow narodu" z PO glosujacych za:
Michał Boni, Róża Thun, Danuta Hubner, Lidia Geringer de Oedenberg
nasuwa sie pytanie: jakiego narodu?
 
Z tej mapy wynika, ze jak dreptalem z buta na UFC Sztokholm to szedlem przez taka wlasnie okolicę, ale nic podejrzanego nie zauwazylem...

EDIT

A nie, przepraszam, to jakies 300m za Ericsson Globe i na szczescie nie mialem okazji.
 
BTW Pomijajac nazwiska wszyscy Ci ludzie maja zapatrywania socjaldemokratyczne (nawet zreformowane komunistyczne) i zwiazani byli poprzez dzialalnosc zawodowa z Zachodem lub wprost ze strukturami UE. Pokaz lojalnosci z Nadzieja na awans w strukturach UE?
 

Ziemkiewicza tekst o gościu, który daje w ryj gospodarzowi vs Ikonowicz(nie wierzący) wierzy, że islam jest lepszy od katolików.
DObrze i niedobrze, że w UK i we Francji nie ma ordynacji proporcjonalnej. Gdyby tam była mniejszość muzułmańska weszłaby do parlamentów to pokazaliby jak bardzo gardzą ludźmi tylko ze względu na wyznanie czy jego brak...
 
Nikt nie da sie latwiej splawic NATO/UE niż PO. To raz. Dwa: Putin pamieta dzialania Polski ws niezaleznosci panstw postsowieckich i watpie zeby znow chcial takiej opcji w Polsce. Do najwiekszego rozbrojenia Polski i slabej polityki wschodniej doprowadzily rządy PO. Pamietam jak smiano sie z "kompleksu Kaczynskiego" jak organizował paradę wojskową w Warszawie i bredził o "rosyjskim zagrożeniu". Teraz nawet nie bardzo jest czym paradować.
 
Last edited:
Ech, i Śląsk się posypie w przyszłym roku całkiem, że nawet ś.p. Jasiu Skrzek, mój dobry przyjaciel od kieliszka, by się w grobie poprzewracał. To co ekipa PO i PSL odpierdoliła z tym JSW to głowa mała.
Zacytuje go
 
Back
Top