Polityka

no i jazda...
11999052_1529876560636157_7109291482299806963_n.jpg
 
Lis tradycyjnie propaganda jak cholera. Z demonstracji sobotniej wyciął minutę najbardziej wulgarnych fragmentów i oczywiście wszyscy bandyci i kibole.

Podobno dzisiejsze tak czy nie było merytoryczne dość. Po Lisie obejrzę.
 
Podobno dzisiejsze tak czy nie było merytoryczne dość.
ogladalem, potwierdzam, az sie zdziwilem. Podzielam zdanie Bosaka ale nawet pani co byla jego oponentka momentami rowniez gadala z sensem.
 
Wszyscy bandyci i kibole a z drugiej mańki wszyscy islamiści i terroryści. Każdy sieje swoją propagandę
 
Nie bylo ostatnio jakiejs ciekawej dyskusji? Braun, Korwin?
Wilk ostatnio Muchę zniszczył w tak czy nie no i dzisiaj tak czy nie było jak widać na poziomie.

skunx nie siej propagandy
Gdzie Wipler powiedział, że sami terroryści?
 
Mat01 chodziło mi o ogólną dyskusję na ten temat. Lisa nie oglądałem. Luzik
Jezeli wezmiesz z ulicy na wyrywki dwoch Polakow to moze byc jak piszesz, jeden skrajnie w jedna, a drugi w druga strone. Mi chodzi o narracje w mediach, a to juz powazniejsza sprawa, bo w mediach narracja powinna byc wywazona, nie uwazasz?
 
Powinna. Ale media są czwartą władzą więc robią co im się każe lub co należy żeby się przypodobać. Wystarczy o tym pamiętać i się nie spinać. Złodzieje kradną a media kłamią
 
U Lisa pod koniec programu wypowiadala sie Syryjka, ktora mieszka jakis czas w Polsce bo po Polsku dosyc dobrze mowila. Siedziala z malym dzieckiem na rekach ja prdl:facepalm: mogla jeszcze piersia karmic. Masakra co oni odpierdalaja w tej TV jak probuja zaczarowac nieprzychylna ich teza rzeczywistosc. Wystarczy spojrzec na obojetnie jakie randomowe zdjecie zeby zobaczyc same mordy zdrowych, mlodych, silnych chlopow a oni tu jada z narracja o biednych kobietach i malych dzieciach, no kurwa nie mam pytan. Ide spac dobranoc
 
Dzisiaj na treningu dowiedziałem się, że w Niemczech, w odległości 5 km od granicy z nami został otwarty obóz dla 3k uchodźców.
 
Powinna. Ale media są czwartą władzą więc robią co im się każe lub co należy żeby się przypodobać. Wystarczy o tym pamiętać i się nie spinać. Złodzieje kradną a media kłamią
Pamietam o tym, ale czasami czlowieka nerwy ponosza, bo sa az takie bzdury.

Dzisiaj na treningu dowiedziałem się, że w Niemczech, w odległości 5 km od granicy z nami został otwarty obóz dla 3k uchodźców.
Jak sila ich nie dadza to sami do nas nie przyjda.
 
U Lisa pod koniec programu wypowiadala sie Syryjka, ktora mieszka jakis czas w Polsce bo po Polsku dosyc dobrze mowila. Siedziala z malym dzieckiem na rekach ja prdl:facepalm: mogla jeszcze piersia karmic. Masakra co oni odpierdalaja w tej TV jak probuja zaczarowac nieprzychylna ich teza rzeczywistosc. Wystarczy spojrzec na obojetnie jakie randomowe zdjecie zeby zobaczyc same mordy zdrowych, mlodych, silnych chlopow a oni tu jada z narracja o biednych kobietach i malych dzieciach, no kurwa nie mam pytan. Ide spac dobranoc
tak dziala ministerstwo prawdy

Korwin ma nowego posla z PISu
 
Jak sila ich nie dadza to sami do nas nie przyjda.
Może tak to wygląd, ale w okolicy do której ich ściągają jest sporo Kurdów, którzy kolokwialnie mówiąc mają kose z tymi całymi imigrantami + duża grupa bułgarskich Cyganów, którzy także lubią z nimi wojować. Mieszanka wybuchowa jednym słowem.
 
Dobra, pierdolilismy swoje madrosci przez te ponad 800 stron, a przyszedl czas na powazne interesy. Kto ma dojscia do kogos kto zrobi nam syryjskie paszporty?

Może tak to wygląd, ale w okolicy do której ich ściągają jest sporo Kurdów, którzy kolokwialnie mówiąc mają kose z tymi całymi imigrantami + duża grupa bułgarskich Cyganów, którzy także lubią z nimi wojować. Mieszanka wybuchowa jednym słowem.

Spokojnie, pani Teresa prowadzi inspekcje granic, jestesmy bezpieczni.
 
Urakincy psuja rynek pracujac za grosze, jeszcze Syryjczykow tu brakuje
mnie ciekawi jakie naprawe jest bezrobocie, 10% jest w UP zarejestrowane, a ile nie jest/robi na czarno? pewnie 2x tyle
co 10 ogloszenie jest kierowane juz teraz do Urakincow bo robia za 4zl/h...
rozumiem czemu duzo Brytyjczykow nie lubi Polakow

Bosak kolejne 4 lata nic nie zrobi, Ruch Narodowy przestaje istniec, najpierw sprzedal sie Kukizowi, pozniej jednak zmienil zdanie, szkoda mi tych ludzi
Bosak, Kowalski niby maja gadane i duzo ludzi popiera ich poglady, a nic nie potrafia zorganizowac
 
dopiero odpalilem, ale to zestawienie musi byc ciekawe
mnie ciekawi ile osob dobrowolnie przyjelo pod swoj dom tych uchodzcow? duzo osob w Polsce ma na takie warunki i skoro niby 50% ludzi jest za to czemu ich nie przyjma? to tylko 12 000 osób
Walesa zapowiedzial, ze przyjmie uchodzcow, czemu jeszcze tego nie zrobil?
 
Back
Top